Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie lepsze warunki pracy
#1
Witam!
Jestem nowy na forum, a maszynistą od 4 lat. Jestem w trakcie zmiany pracodawcy i mam pytanie do Was głównie maszynistów pracujących w firmach FPL (Freightliner) oraz Lotos Kolej.
Mam oferty pracy z powyższych firm. Możecie mi pomóc opisując jak rzeczywiście wygląda praca maszynisty w tych firmach? Chodzi mi o ewentualne grafiki czy dni spędzone w pracy, a dni w domu, dojazdy, i oczywiście wypłatę jaka zostaje przelana na konto, bo brutto nic nie mówi, ponieważ na wypłatę składają się jeszcze inne składowe(premie, kilometry, itp) Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam!
Odpowiedz

#2
O Lotosie słyszałem dobre rzeczy, tylko tyle. Czekaj na odpowiedź od kogos, kto pracuje w Lotosie lub w FL.
Jaro

Odpowiedz

#3
Podobno w FPL lepiej się zarabia, ale w lotosie też podobno można pracować na grafik co jest akurat super sprawą, bo można sobie coś zaplanować w domu.
Odpowiedz

#4
Chyba nie ma tu maszynistów pracujących w/w firmach. Może ktoś coś słyszał? Podpowiedzcie, którą firmę wybrać?
Odpowiedz

#5
Ja zadam jeszcze inne pytanie. Do którego przewoźnika towarowego warto iść na świadectwo? Nie licząc PKP Cargo.
Odpowiedz

#6
(29.09.2017, 15:24)Konrad1961 napisał(a): Ja zadam jeszcze inne pytanie. Do którego przewoźnika towarowego warto iść na świadectwo? Nie licząc PKP Cargo.

Do któregokolwiek którego masz najbliżej i który werbuje.. a takich nie jest wielu.. na jakość szkolenia na świadectwo nie licz, przewoźnik chce to zrobić jal najszybciej abyś za darmo nie pobierał pensji, choć marnej, a zaczął na nich zarabiać, co sam sie doszkolisz w domu tym lepiej dla ciebie na szlaku
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#7
A orientuję się kto przyjmuje aktualnie na świadectwo? Myślę jeszcze nad kilkoma opcjami oprócz PMT.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie lepiej zacząć IC czy Cargo? Kolarzyk90 2 1 033 18.03.2023, 20:30
Ostatni post: Ogórkowy
  Gdzie na świadectwo na maszyniste na Śląsku? kawca 6 3 836 26.05.2015, 19:55
Ostatni post: ET40
  Wymagania na maszynistę - co, jak i gdzie ? rokoboko 18 7 042 03.05.2014, 20:05
Ostatni post: mixer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.