Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OŚRODEK SZKOLENIOWY - LICENCJA
#1
Czy ktoś z okolic Szczecina ma w planach zrobienie licencji na własną rękę? 
Ze strony UTK pobrałem plik z rejestrem ośrodków szkoleniowo egzaminacyjnych i znalazłem tam:  Usługi Szkoleniowo - Handlowe JB Józefa Boczkowska.
Ma ktoś może jakieś doświadczenia związane z tą firmą? Wstępnie dowiedziałem się, że planują w IV kwartale tego roku rozpocząć kurs na licencję maszynisty, czyli pewnie na początku października jak znajdzie się grupa szkoleniowa.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Odpowiedz

#2
Ja miałem i nie polecam. Firma jest bardzo droga gdyż za kurs dzienny na licencję chciała 6150 zł(Wrocław 4300), z powodu wysokiej ceny przez kilka miesięcy nie mogła zebrać grupę na szkolenie i koniec końców wymyśliła sobie kurs na maszyniste bocznicowego. Za taki kurs zażyczyła sobie około 4000 zł (w innych ośrodkach 2000-2500zl)i wtedy zrezygnowałem i poszedłem do Wrocka. Kurs miałem robić przez PUP i później podjąć pracę w CTLu w Policach. Podsumowując to przez tą firme mam jakieś pół roku w plecy z pracą na kolei. Z plusów to tylko tyle że współpracują z PUP i CTL.
Odpowiedz

#3
Kurczę, to nie fajnie. Ja akurat w Policach mieszkam. Niestety patrząc na odległość do innych miast, to i tak bardziej opłaca mi się więcej zapłacić za ten kurs na miejscu niż wyjechać na półtora miesiąca i się tam utrzymać, bo łączny koszt wyjdzie zbliżony. Jutro powinienem dostać od tej firmy więcej informacji.
Odpowiedz

#4
Powodzenia w szukaniu grupy za taką cenę.
Odpowiedz

#5
A czym si zajmuje taki maszynista bocznicowy? Wykonuje tylko manewry ?
Odpowiedz

#6
Tak, ale tylko w obrębie bocznicy, np ZCh Police czy HM Głogów. Gdybym chciał iść na bocznice to poszedł bym do Głogowa gdzie mam tylko 35km.
Odpowiedz

#7
We Wrocławiu kolejna licencja weekendowa rusza 22 września.
Odpowiedz

#8
Hej tez szukam kursu w Szczecie ale jedyne co jest to właśnie ta firma jak wyżej. Jak będziesz miał jakies informacje daj znac
Odpowiedz

#9
11 września wracam do PL i będę dzwonić, dowiadywać się o ten kurs w Szczecinie. Na maila odpisali mi tylko tyle że w czwartym kwartale planują rozpocząć, a na prośbę o więcej szczegółów nic mi nie odpisali..
Magdul masz już badania za sobą?
Odpowiedz

#10
Spotkał się ktoś może z problemem w dodzwonieniu do Kolejowej Medycyny Pracy w Szczecinie? Dzwoniłem wczoraj rano i odebrał informatyk, który zmieniał coś przy stanowisku w rejestracji i kazał zadzwonić pół godziny później. Od tamtej pory nie udało mi się dodzwonić wcale, wczoraj około 10 połączeń i dzisiaj od rana też kilka, dalej bez skutku, tylko wolny sygnał. Czas nagli, bo w Szczecinie zbierają grupę na licencję do 30 września.

@edit
Dzisiaj wybrałem się zarejestrować na badania. Pani w rejestracji jest tylko jedna i do tego bardzo zabiegana, lepiej zgłosić się osobiście niż dzwonić Smile
Odpowiedz

#11
Drodzy forumowicze zastanawiam się nad rozpoczęciem kursu na Licencję Maszynisty w Legnicy OSMIKNM Henrykówka ?? Czy jest może ktoś po odbyciu w tym miejscu kursu ewentualnie czy możecie coś polecić w granicach województwa dolnośląskiego ?
Odpowiedz

#12
To jest ośrodek który należy do Pol Miedź Trans i z tego co słyszałem robili tam licencję ludzie którzy mieli już zaklepaną pracę w spółce. Ja osobiście robiłem we Wrocławiu w CSie przy Bocznej. Koszt ze wszystkim 4300 a instruktorzy poważnie podchodzą do tematu jeśli chodzi o egzamin
Odpowiedz

#13
Dzwoniłem tam dziś i generalnie kurs jest dla wszystkich nie tylko dla kandydatów z Pol-Miedzi. Fakt współpracują ze sobą ale to akurat w późniejszym okresie może być atutem. Kurs ma rozpoczac sie we wrześniu dam znac jak ciśnie więcej ustalę bądź podzielę sie opiniami bo z racji bliskości skorzystam...
Odpowiedz

#14
(31.08.2017, 16:33)wojdade napisał(a): Czy ktoś z okolic Szczecina ma w planach zrobienie licencji na własną rękę? 
Ze strony UTK pobrałem plik z rejestrem ośrodków szkoleniowo egzaminacyjnych i znalazłem tam:  Usługi Szkoleniowo - Handlowe JB Józefa Boczkowska.
Ma ktoś może jakieś doświadczenia związane z tą firmą? Wstępnie dowiedziałem się, że planują w IV kwartale tego roku rozpocząć kurs na licencję maszynisty, czyli pewnie na początku października jak znajdzie się grupa szkoleniowa.
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

Witajcie kochani, minęło trochę czasu od dodania tego postu, zatem domyślam się, że może pojawiły się na tym forum osoby które będą miały coś do powiedzenia w temacie firmy Usługi Szkoleniowo - Handlowe JB Józefa Boczkowska.

Żeby uniknąć zakładania nowego tematu, znalazłem ten, mam nadzieję, że nikt mi nie przyzna Złotego Szpadla za wykopanie skamieliny Big Grin

Zatem powiem Wam, że kontaktowałem sie z szefową we wrześniu. Powiedziała, że kurs u nich kosztuje 5950 zł, odbywa się w soboty i niedziele po 10 godzin lekcyjnych dziennie. Pani tak była żywo zainteresowana moją osobą, że potem wypisywała do mnie maila dziennie abym się do nich odezwał, bo chcą uzbierać grupę. Jest tutaj ktoś kto ma jakiekolwiek doświadczenie z tą firmą? Bo jakoś podejrzanie cicho o nich.. Nawet nie wiadomo jaka jest skuteczność zdanych egzaminów po kursie u nich. Jestem z lubuskiego i chyba w pobliżu tylko oni oferują kurs na licencję w systemie weekendowym.

Kolejarskie pozdrowienia
Odpowiedz

#15
Wkolo lubuskiego masz jeszcze Poznań gdzie szkoli bodajze ATC GRUPA oraz Wrocław gdzie jest CS Natura Tour.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Licencja maszynisty w firmie zajmującej się doszkalaniem ludzi kempa240 1 665 04.09.2023, 08:15
Ostatni post: Manio
  Licencja maszynisty InterCity Yattamam 5 3 435 18.03.2023, 13:29
Ostatni post: Yattamam
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 356 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Licencja Maszynisty ! Notatki pytania itp shady173 7 2 912 28.07.2022, 15:07
Ostatni post: Paweł Piotr
  Licencja maszynisty sonnes1 418 117 323 25.11.2021, 17:52
Ostatni post: Pyth00n

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.