Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzamin wstępny do IC
#31
3 osoby we wrocku na dwóch sygnalach sprzecznych. 1 osoba na Semaforze ile ramion ma. I ostania sygnał źle odczytał zielony z pomarańczowym.
Odpowiedz

#32
(12.09.2017, 07:48)wiar napisał(a): 3 osoby we wrocku na dwóch sygnalach sprzecznych. 1 osoba na Smaforze ile ramien ma. I ostania sygnał źle odczytał zielony z pomarańczowym.

Raczej nie ile ramion a ile komór
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#33
Semafor ksztaltowy ma ramiona. No chyba ze się mylę...
Odpowiedz

#34
(12.09.2017, 07:48)wiar napisał(a): 3 osoby we wrocku na dwóch sygnalach sprzecznych. 1 osoba na Semaforze ile ramion ma. I ostania sygnał źle odczytał zielony z pomarańczowym.

Doprecyzuję pytanie dotyczące semafora kształtowego Smile W pytaniu nie było mowy o ramionach czy komorach Smile

Pytanie dotyczyło tego, ile sygnałów możemy podać na semaforze kształtowym  Smile
Odpowiedz

#35
(12.09.2017, 10:04)macin napisał(a):
(12.09.2017, 07:48)wiar napisał(a): 3 osoby we wrocku na dwóch sygnalach sprzecznych. 1 osoba na Semaforze ile ramion ma. I ostania sygnał źle odczytał zielony z pomarańczowym.

Doprecyzuję pytanie dotyczące semafora kształtowego Smile W pytaniu nie było mowy o ramionach czy komorach Smile

Pytanie dotyczyło tego, ile sygnałów możemy podać na semaforze kształtowym  Smile

3 ? Stop / max / ograniczone .

(12.09.2017, 07:48)wiar napisał(a): 3 osoby we wrocku na dwóch sygnalach sprzecznych. 1 osoba na Semaforze ile ramion ma. I ostania sygnał źle odczytał zielony z pomarańczowym.
Sprzeczne sygnały ? Możesz sprecyzować ? Chodzi o to że maszynista ma zawsze wybrać bezpieczniejszy sygnał ?
Odpowiedz

#36
Tak,dokładnie ta odpowiedź
Odpowiedz

#37
Ma ktoś numer do IC Wrocław kto się dokładnie zajmuje przyjeciami na świadectwo?
Odpowiedz

#38
Nie jest tak, że jak dla przykładu mamy na 5-komorowym świetlnym zielony, i dwa pomarańczowe (czyli sygnał wątpliwy), to oznacza to S1 a nie "bezpieczniejsza interpretacja" czyli S13? (mniej bezpieczną interpretacją byłoby zinterpretowanie tego sygnału jako S10) Poza tym na kształcie można w teorii podać czwarty sygnał (stój z ograniczoną prędkością? Big Grin) tylko będzie on sygnałem wątpliwym.
Odpowiedz

#39
Szy-mat skończ pisać głupoty bo aż oczy bolą, sygnał wątpliwy to sygnał wątpliwy i masz stać.
Odpowiedz

#40
Ja piszę głupoty czy @wiar odpowiadając na pytanie @Mazurka? Dokładnie, jak dla mnie wątpliwy = S1, ZAWSZE.
Odpowiedz

#41
(12.09.2017, 20:03)szy_mat napisał(a): Ja piszę głupoty czy @wiar odpowiadając na pytanie @Mazurka? Dokładnie, jak dla mnie wątpliwy = S1, ZAWSZE.

Czyli jakby nie było jest to najbezpieczniejszy sygnał to znaczy że dobrze odpowiedziałem Big Grin
Odpowiedz

#42
Źle zrozumieliśmy pytanie. To nie było o sygnał wątpliwy. Tylko o sygnały sprzeczne. Prawidłowa odpowiedź była ze wybiera się ten bezpieczniejszy, chłopaki dali ze stój i polecieli na pytaniu
Odpowiedz

#43
co do powyższych dywagacji  Smile 

doprecyzuje: Pytanie dotyczyło sygnałów dźwiękowych a nie świetlnych.
Na logikę trudno sobie wyobrazić wybór sygnału bezpieczniejszego na semaforach świetlnych Smile
Odpowiedz

#44
(13.09.2017, 08:43)macin napisał(a): co do powyższych dywagacji  Smile 

doprecyzuje: Pytanie dotyczyło sygnałów dźwiękowych a nie świetlnych.
Na logikę trudno sobie wyobrazić wybór sygnału bezpieczniejszego na semaforach świetlnych Smile
Jeżeli chodziło o sygnały dźwiękowe to jaka była prawidłowa odpowiedź ?
Odpowiedz

#45
(13.09.2017, 10:44)Mazurek napisał(a):
(13.09.2017, 08:43)macin napisał(a): co do powyższych dywagacji  Smile 

doprecyzuje: Pytanie dotyczyło sygnałów dźwiękowych a nie świetlnych.
Na logikę trudno sobie wyobrazić wybór sygnału bezpieczniejszego na semaforach świetlnych Smile
Jeżeli chodziło o sygnały dźwiękowe to jaka była prawidłowa odpowiedź ?

zastosować się do tego, który zapewnia większe bezpieczeństwo
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Egzamin na licencje maszynisty Utk Małymaszynita123 12 5 296 10.09.2023, 09:55
Ostatni post: Polczenkow
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 355 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Egzamin na konduktora Terri 1 8 189 27.12.2016, 19:31
Ostatni post: rustsaltz
  Egzamin weryfikacyjny pomocnika maszynisty daniel3010 3 4 626 28.01.2013, 22:20
Ostatni post: mixer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.