Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzamin wstępny do IC
#16
(25.08.2017, 20:22)pershing1899 napisał(a): Twister, a jak z wyżywieniem?

Z tego co pamiętam wyżywienie było we własnym zakresie, ale nie mam 100 % pewności.
Odpowiedz

#17
Orientuje się ktoś kiedy w IC dają legitymację kolejowa ze zniżką 99%?Od razu czy po 3 miesiącach?
Odpowiedz

#18
Jak sobie wykupisz.
Odpowiedz

#19
Tylko czy od razu można wykupić czy po jakimś czasie. Bo w poprzedniej firmie dopiero po 3 miesiącach dostałem.
Odpowiedz

#20
Witam. Są tutaj osoby, które były na rozmowie kwalifikacyjnej i się dostały na świadectwo? Jeżeli tak to macie już skierowanie na badania? Bo ja nadal czekam na telefon żeby podpisać umowę i na skierowanie na badania.
Odpowiedz

#21
(11.09.2017, 10:19)pershing1899 napisał(a): Witam. Są tutaj osoby, które były na rozmowie kwalifikacyjnej i się dostały na świadectwo? Jeżeli tak to macie już skierowanie na badania? Bo ja nadal czekam na telefon żeby podpisać umowę i na skierowanie na badania.

Powiem Ci, że dużo osób czeka na telefon z IC. (np. osoby, które skończyły niedawno licencje w CS we Wrocławiu). Z tego co udało mi się dowiedzieć, do końca września się z nami skontaktują, żeby od października ruszyć ze szkoleniem na świadectwo.
Odpowiedz

#22
Będą dzwonić pewnie po egzaminach poprawkowych. :-D tylko żeby pozdawali bo jak na kolejną poprawkę będzie trzeba czekać to w listopadzie będzie start
Odpowiedz

#23
To tak dużo ludzi oblalo egzaminy, że trzeba czekać na ich poprawkę? Wiecie kiedy ta poprawka jest? Mi mówili, że świadectwo zacznie się we wrześniu. Ja jestem z zewnątrz, nie robiłem licencji przez IC, dlatego pytam.
Odpowiedz

#24
Wrocław to z pięć osób. W Krakowie podobno pogrom był. Wrocław 14 poprawka jest
Odpowiedz

#25
(11.09.2017, 13:02)pershing1899 napisał(a): To tak dużo ludzi oblalo egzaminy, że trzeba czekać na ich poprawkę? Wiecie kiedy ta poprawka jest? Mi mówili, że świadectwo zacznie się we wrześniu. Ja jestem z zewnątrz, nie robiłem licencji przez IC, dlatego pytam.

Ja też robiłem licencje prywatnie, nie przez IC. Jeśli zdecydowałeś się na IC to dopięli Cię do osób które licencje robili dla pracy w IC. Więc trzeba czekać.
Odpowiedz

#26
W Krakowie nie zdało 14 osób, we Wrocławiu 5. Podobno tak źle w historii CSiD jeszcze nie było. Trochę mnie to martwi gdyż 6 listpada Ja i moja grupa mamy egzamin we Wrocławiu

PS. Ci z IC co niezdali wyłozyli się na........sygnalizacji
Odpowiedz

#27
No to już wiem o co chodzi... A czy jest ktoś z zewnątrz, który przeszedł rozmowę kwalifikacyjną oraz test w IC 2 tygodnie temu i czeka na telefon?
Odpowiedz

#28
(11.09.2017, 15:55)Konrad1961 napisał(a): W Krakowie nie zdało 14 osób, we Wrocławiu 5. Podobno tak źle w historii CSiD jeszcze nie było. Trochę mnie to martwi gdyż 6 listpada Ja i moja grupa mamy egzamin we Wrocławiu

PS. Ci z IC co niezdali wyłozyli się na........sygnalizacji

A w Warszawie wszyscy zdali. Wszystko zależy od wykładowców. We Wrocławiu było 28 osób, a to dużo jak na kurs, więc liczba 5 nie robi takiego wrażenia.
A chłopaki wyłożyli się na dwóch pytaniach, nie dlatego że nie byli przygotowani, tylko nieprzeczytali dobrze pytań.
Odpowiedz

#29
Wniosek: Czytać, czytać... Big Grin
Odpowiedz

#30
Na jakich pytaniach kursanci najczęściej oblewają egzamin ?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Egzamin na licencje maszynisty Utk Małymaszynita123 12 5 704 10.09.2023, 09:55
Ostatni post: Polczenkow
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 599 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Egzamin na konduktora Terri 1 8 287 27.12.2016, 19:31
Ostatni post: rustsaltz
  Egzamin weryfikacyjny pomocnika maszynisty daniel3010 3 4 665 28.01.2013, 22:20
Ostatni post: mixer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.