Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Specyfika pracy - porównanie
#1
Witam forumowiczów!  Koledzy, chciałem rozpocząć wątek dotyczący specyfiki , charakteru , warunków pracy w poszczególnych firmach , w których pracujecie lub ktoś kogo znacie..Głównie interesuje mnie stanowisko maszynisty w ruchu towarowym jak i pasażerskim w rejonie Dolnego i Górnego Śląska, mam kilku znajomych którzy są przed podjęciem ważnej decyzji życiowej do której firmy aplikować a nawet którą wybrać , niestety sam nie jestem w stanie im podpowiedzieć i doradzić gdzie w jakiej firmie byłoby lepiej, choć znając życie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;Wink   Fajnie jakbyśmy pomogli nowemu narybkowi dobrze pokierować skromną karierą..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#2
Tutaj: https://www.forumkolejowe.pl/temat-pasaz...arowe_6093 masz sporo Smile
Odpowiedz

#3
"Pekape" a konkretnie chodzi Ci o maszynistów z papierami czy o ludzi dopiero ubiegających sie o szkolenie na maszynistów?
Odpowiedz

#4
(21.08.2017, 19:32)kris66 napisał(a): "Pekape" a konkretnie chodzi Ci o maszynistów z papierami czy o ludzi dopiero ubiegających sie o szkolenie na maszynistów?

O warunki dla pracujących jako maszyniści, np na jakich zasadach podejmuja służby gdzie, ile to trwa gdzie daleko dojeżdżają , w innych wątkach nie ma tego typu wypowiedzi.. raz widziałem np pełnego busa Rail Polska na A4 i domniemywam,że chłopaki wracały do siebie na Włosienicę ,kawał drogi to był..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.