Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gniazdka w EIC 103 oraz EC 130
#1
Czy ktoś z szanownych forumowiczów może mi napisać na temat dostępności gniazdek w tych pociągach? Jadę z Warszawy do Ostravy (EIC 103 Polonia), a potem wracam tego samego dnia (EC 130 Varsowia). Podróż w każdą stronę trwa 5h, a niestety mój laptop wytrzyma ok. 1h. Chciałbym ten czas spędzić produktywnie, pracując i stąd pytanie: czy są gniazdka? W jakim wagonie i klasie najlepiej kupić bilet? Bez internetu jakoś przeżyję, ale bez prądu to już będzie bardzo ciężko.
Odpowiedz

#2
Na EIC Varsovia jadą same węgierskie wagony i z tego co widzę wagony 348 i 350 posiadają gniazdka, a w EIC Polonia 352 (1 kl.), 350 i 349. Są to wszystko wagony przedziałowe. I to, pamiętaj, nie jest najpewniejsza prognoza. Jestem pewien na 95%, że takie wagony będą, a jakie będzie naprawdę zestawienie, to trudno przewidzieć.
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#3
(24.07.2017, 14:12)wołodyjowskiIC napisał(a): Na EIC Varsovia jadą same węgierskie wagony i z tego co widzę wagony 348 i 350 posiadają gniazdka, a w EIC Polonia 352 (1 kl.), 350 i 349. Są to wszystko wagony przedziałowe. I to, pamiętaj, nie jest najpewniejsza prognoza. Jestem pewien na 95%, że takie wagony będą, a jakie będzie naprawdę zestawienie, to trudno przewidzieć.

Przede wszystkim dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o Vasrosvię to porażka. Gniazdka są faktycznie, ale bez prądu, a przynajmniej w moim przedziale nie było. Na wagonie napis 'wifi', no i wifi było ale bez dostępu do netu :-( Pociąg full, szczególnie dużo osób wsiadło w Katowicach.

EIC Polonia (350) były gniazdka, był prąd, było wifi z internetem (tmobile). Net nawet w Czechach. Polecam Smile
Odpowiedz

#4
Cieszę się że moja pomoc się przydałaWink
W EIC VARSOVIA jadą stare węgierskie wagony chyba z lat 90, więc nie ma się co dziwić.
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#5
Polecamy sięWink
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rowerzyści, kierowcy, zasady wspólnego korzystania z dróg i ich przestrzeganie oraz łamanie psim 25 8 335 17.07.2011, 07:08
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.