Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasażerskie czy towarowe?
#76
(07.08.2017, 14:45)Konrad1961 napisał(a): Mam kolejne pytanie które mnie nie dotyczy ale mnie zaciekawiło. Czy ktoś kto zrobił licencje mają +/- 40 lat ma szansę aby dostać się gdzieś na świadectwo? Pytam bo ciekawi mnie jak podchodzą przewoźnicy do kandydatów na maszynistów którzy przecież za niedługo nabędą uprawnienia emerytalne (pomostowka 55 lat).

Pomostówka ciebie jak i wielu innych którzy już pracują nie obejmie...trzeba mieć spełnione warunki a dotyczą one osób uczących się , pracujących i pracujących w warunkach niebezp.w latach 90 i wcześniej...Także jeśli tylko tym się kierujesz to powodzenia...a osoby powyżej 40 lat jak najbardziej są zatrudniane..
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#77
Nie kieruje się pomostówką???. Gdyby zależało mi na przywilejach emerytalnych to został bym np. policjantem.
Odpowiedz

#78
Żeby trafić na pomostówkę w wieku 55 lat musisz mieć ileśtam przepracowane w jeździe przed bodaj 1997 rokiem, więc nie napalaj się jak cygan na zasiłek Big Grin Jak dobrze pamiętam wcześniejsza jest w wieku 60 lat, ale zanim taki wiek osiągniesz ZUS już dawno zbankrutuje, więc będziesz musiał pracować chcąc nie chcąc Wink
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#79
Gdzie ja napisałem że napalam się na przywieleje emerytalne? Gdyby tak było to poszedł bym do wojska lub policji. Na pomostowke nie mam co liczyć gdyż urodziłem się w.......1996 roku. Na ZUS nie liczę, najchętniej pracował bym na czarno i pobierał całą pensję brutto ale tak się nie da bo kapitan państwo czuwa.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prywatne Przewozy Towarowe Marek01 4 2 741 16.12.2018, 22:21
Ostatni post: CounterSpace838

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.