Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilet sieciowy a miejscówka
#1
Witam serdecznie.
Nie jestem super na czasie i zbyt często nie używam aplikacji. Moje pytanie brzmi. Czy aplikacja IC umożliwia rezerwację miejscowki do biletu sieciowego? Nie ukrywam, że nie chce mi się stać w kolejkach, aby pobrać miejscówkę w kasie, a w dużych miastach stoi się nawet 30 min. Patrzyłem w automatach na pkp, to nawet nie ma opcji kupienia biletu że zniżka 99%, a co dopiero rezerwację miejsca.
Odpowiedz

#2
Niestety musisz pobrać miejscówki w kasie. Najlepiej zaplanuj sobie podróż i zrób to od razu.
Jaro

Odpowiedz

#3
Oczywiście że możesz pobrać miejscówki do okresowego przez system e-IC, wybierając opcję zakupu biletu na dany pociąg, 1 osoba ulgowa, i w uldze wybierasz 100% Bilet sieciowy. Przy czym nie wiem czy nie wygodniej będzie zrobić to w kasie, bo na każdy dzień musisz (znaczy nie musisz, musisz tylko jak chcesz mieć zagwarantowane miejsce) pobrać osobną miejscówkę, przez internet klikania wyjdzie w cholerę, a kasjerka coś pogrymasi pewnie ale wystawić te 30 czy 90 papierków musiała będzie. Big Grin
Odpowiedz

#4
Powiem wam, że strasznie to wszystko przekombinowane. Kupujesz bilet sieciowy na pociąg, a nie masz pewności czy w nim usiądziesz... PKP jest moim zdaniem strasznie zacofane. Wolę nie kupować biletów w Internecie, bo raz mi się zdarzyło, że pociągu, na który kupiłem bilet wcale nie było. Nikt nic nie chciał wytłumaczyć, a do domu spieszno.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bilet sieciowy a bilety EIC Enigmen 3 2 889 12.06.2017, 09:56
Ostatni post: pershing1899
  Bilet Podróżnika zmienia się w Bilet Weekendowy ICTLK 57 20 259 09.03.2016, 19:45
Ostatni post: pasqudek
  Wagon bezprzedziałowy - miejscówka oktixerek7x 2 3 588 26.05.2013, 21:49
Ostatni post: Poznanski_mech

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.