Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
weekend 16.06-18.06
#1
Mimo, że podróżowanie zaczniemy z dziewczyną już w piątek z Kalisza to ja (wspólnie z kolegą) sobotę poświęcimy na dzień kółkowy, w czasie gdy kobita będzie na zajęciach Big Grin

Więc tak: start w sobotę 17.06.2017 w TLK Kujawiak/Brda (tak pokazuje na stronie rozklad.pkp) o godz. 8:13 z Bydgoszczy Głównej do Warszawy Wschodniej, gdzie będzie 12:16. Następnie wbijamy w TLK Pobrzeże o 13:28 z Wschodniej i do Gdańska Głównego, przyjazd: 16:49 i stamtąd w IC Doker o 17:34 do Bydgoszczy Głównej, gdzie powinniśmy być 19.03.
Na niedzielę sprecyzowanych planów nie ma, pewnie pojedziemy z dziewczyną do Gdańska/Gniezna Smile
Odpowiedz

#2
A ja w niedzielę jadę na zaliczanie objazdów, plan dawałem na shoutboxie Wink Zamierzam zmontować jakiś porządny materiał, szczególnie z pierwszego od kilkunastu lat pociągu osobowego na linii 30, kamera, karty SD, osłona przewwiatrowa na mikrofon, rejestrator GPS coby prędkość nanieść na film, skaner nasłuchowy z dyktafonem już przygotowane Big Grin Może być szczególnie na radiu ciekawie, na wielu stacjach według wróżek ze Skyscraper ten pociąg ma jechać na zastępczy.
Odpowiedz

#3
A w sobote się do nas podłączysz? Tongue
Odpowiedz

#4
Niestety dzisiaj nie mam czasu, ale jak chcesz, to się dołączaj na niedzielę Wink Ostatecznie jadę: Poznań Główny -> Gniezno -> Inowrocław Rąbinek -> Kutno -> Płock -> Sierpc -> Nasielsk -> Legionowo -> Warszawa Wschodnia -> Siedlce -> Łuków -> Parczew -> Lublin -> Pilchów -> Tarnobrzeg -> Rzeszów Główny -> Kraków Główny -> Katowice -> Opole Główne -> Wrocław Główny -> Poznań Główny, wyjazd przed 02:00 Smile
Odpowiedz

#5
O ostatecznej wersji dam znać, bo się plany ni się pozmieniały
Odpowiedz

#6
No i relacja ad frekwencji:

Długi weekend i po weekendzie; pozwolę sobie podzielić się informacją o frekwencji:
środa 14.06.2017 godz. 10:41, pociąg regio z Bdg Głównej do Poznania - frekwencja ok. 50 procent, większą część drogi siedziałem sam, od Gniezna do Poznania frekwencja systematycznie się zwiększała. Następnie przesiadka w REGIO do Ostrowa Wlkp. o 13:50 - tu już frekwencja spora - większość miejsc siedzących zajęta; w miarę jednak zbliżania się do Ostrowa pociąg się wyludniał. W Ostrowie przesiadka na kolejny pociąg regio z Wrocławia do Kalisza - tutaj frekwencja niewielka: w moim wagonie oprócz mnie jechała dziewczyna z psem i dwie starsze panie; w całym składzie jechało max. 10 osób.
Wczoraj o godz. 08:01 wsiedliśmy w TLK Piast do Wrocławia - do Poznania Głównego w naszym przedziale jechało 7 osób, a w naszym wagonie zapełnienie ok. 80 procent....We Wrocławiu pociąg miał przyjechać 11:59, przyjechał o godz. 12.04.
Droga powrotna - wsiedliśmy w TLK Piast, który planowo powinien ruszyć o 16.28 ruszył 16.33 z powodu skomunikowania z IC Fredro, frekwencja 85 procent - w miarę jak pociąg zbliżał się do Poznania frekwencja wzrastała (w moim wagonie wszystkie miejsca zajęte + cały WARS). Do Poznania jechało 7 osób w naszym przedziale, z czego 4 wysiadły w Poznaniu, a 4 inne wsiadły.
Poznań - tutaj pół na pół: Sporo ludzi wysiadało i sporo ludzi wsiadło, w naszym przedziale ponownie 7 osób oraz we wszystkich po 8 do tego sporo ludzi na korytarzu stało. Ja sobie znalazłem miejsce w bezprzedziałowym wagonie - tam były może z max. 7 osób, do tego wczoraj skład był dodatkowo wzmocniony - 2 wagony bezprzedziałowe, które (sądząc po napisach RegioExpres) należały kiedyś do PR i jeden dodatkowy wagon (tak na oko - często czekam za dziewczyną w piątki jak tym pociągiem przyjeżdża i nigdy nie widziałem w nim bezprzedziałowego).
Wczoraj też widziałem TLK Swarożyc na stacji Wrocław Główny i co mnie trochę zdziwiło - frekwencja w 2 klasie była taka sobie, natomiast w 1 kl. w każdym przedziale widziałem po min. 2 osoby
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.