Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autobusowa komunikacja zastępcza Kraków
#1
Dzień Dobry !
Mam ogromną prośbę, otóż będę dziś podróżować pociągiem IC w kierunku Zakopanego. Jednakże w Krakowie trzeba przesiąść się do Autobusowej Komunikacji Zastępczej. Ze schematu dojścia zamieszczonego na stronie przewoźnika nie jestem w stanie wywnioskować jak tam dokładnie dokładnie dotrzeć (link --> https://www.intercity.pl/pl/site/dla-pas...-2017.html ).
Czy byłby ktoś na tyle pomocny i wytłumaczył mi, tak po chłopsku Smile, jak tam dotrzeć?
Z góry dziękuję za pomoc !
Odpowiedz

#2
Myślę, że znacznie wygodniej będzie przesiąść się do Regio do Zakopanego - w takim wypadku ZKA pokonujesz tylko krótki, 10-minutowy "krakowski" odcinek do Bonarki, dalej normalnie pociągiem Wink
Odpowiedz

#3
(01.06.2017, 15:34)szy_mat napisał(a): Myślę, że znacznie wygodniej będzie przesiąść się do Regio do Zakopanego - w takim wypadku ZKA pokonujesz tylko krótki, 10-minutowy "krakowski" odcinek do Bonarki, dalej normalnie pociągiem Wink

No dobrze, ale jak konkretnie dotrzeć do przystanku ZKA? W którą stronę się kierować? Przyznam, ze na dworcu w Krakowie jeszcze nigdy w życiu nie byłam  Big Grin
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zastępcza komunikacja autobusowa i brak miejscówek - ważne! asafi 2 3 072 17.07.2015, 21:47
Ostatni post: asafi
  Kraków - Warszawa - Kraków Baton 17 8 581 09.08.2013, 08:16
Ostatni post: pitagoras23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.