Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista imprez kolejowych
#46
"Cegielski" w dniu parady pojedzie pod szyldem TurKol-u, jedzie tylko 6 wagonów. w tym bar, jeden wagon 1 klasy i 4 2-ej(w tym jeden Bh). Ja już zarezerwowałem dwa miejsca dla pewności.
Kolej - TAK, PKP Intercity - NIE!!!
Leo Express - czekamy!!!!
Zapraszam na: mój fotoblog: driverep07.flog.pl oraz kanał YouTube: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/krzysiekMK1998">www.youtube.com/krzysiekMK1998</a><!-- w -->
Odpowiedz

#47
18 - 19 sierpnia - piknik kolejowo-drezynowy Racławice Śląskie, woj. opolskie.
25 - 26 sierpnia - piknik kolejowo-drezynowy Biała, woj. opolskie.
Odpowiedz

#48
Wiadomo kiedy odbędą się DTK 2012?
Odpowiedz

#49
Za pewne pierwszy weekend czerwca
Odpowiedz

#50
fred77, Na razie to pikniki drezynowe bo nie wiadomo jeszcze czy będzie jakaś lokomotywa, choć jestem za puszczeniem składu lub maszyny do Białej i pod Głubczyce, a tak przy okazji to jest jeszcze impreza drezynowa ścitor na którą w tym roku myślę pojawi się i twoja drezynka :-)
Pozdrawiam kolejowo z Opola!
*ARTUR*
Odpowiedz

#51
Odnośnie DTK to dostałem od znajomego info, że w związku z Euro zostaną one zorganizowane w późniejszym terminie, prawdopodobnie będzie to sierpień lub wrzesień
Odpowiedz

#52
rysiogeniusz, Jeżeli we wrześniu to pewnie warszawska impreza organizowana będzie w ramach DTP.
Fotoblog
Podróże z Aparatem
Rok 2012 -(narazie)20309 km
Rok 2011 - 33287 km
Rok 2010 - 45064 km
Rok 2009 - 26606 km
Odpowiedz

#53
Witam wszystkich! Czy ktoś się orientuje czy jest organizowana jakaś impreza kolejowa w Lubawce, bądź też jakiś przejazd specjalny jakiegoś pociągu?

Dostałem informację od znajomego że oprócz ( co już będąc na wielkanoc tam widziałem) wykoszenia i odchwaszczenia torów na przejazdy SA134 do Trutnova weekendowe, podobno zaczęli coś robić tam i szykować na torach, koło torów, dworzec itd. Niestety nie wiem dokładnie co tam ma się dziać, na stronie internetowej Lubawki też cisza.

Jakąś imprezę kolejową planują czesi, my czy też po prostu chcą żeby było ładnie jak 28.04 w sobotę wyruszy pierwszy skład KD weekendowy do Trutnova?

Jeśli ktoś ma jakieś info to byłbym wdzięczny za odpowiedź, ponieważ nie będę mógł być w Wolsztynie Sad ale za to mogę być tam i uczestniczyć w ew. organizowanej tam imprezie, porobić zdjęcia i podzielić się nimi wraz z innymi forumowiczami Wink

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź, pozdrawiam

Flanker
Odpowiedz

#54
http://powiatowa.info/index.php?option= ... &Itemid=18

Specjalny przejazd pociągu Zaclerz - Lubawka - Kamienna Góra z okazji dnia dziecka plus atrakcje zorganizowane dla nich na poszczególnych stacjach który odbył się 31.05.2012 r.

Skład był puszczony z Czech w postaci 4 "motoraków", w Kamiennej Górze widać jakiegoś Rumuna z węglarkami!!! ( jakikolwiek skład w tych rejonach to naprawdę rzadkość) Jedną z atrakcji był pokaz umiejętności psów z SOKu na dworcu w Lubawce Smile
Odpowiedz

#55
Rzekomo DTK zostało przesunięte ze względu na euro, ma ktoś bardziej szczegółowe informacje?
Odpowiedz

#56
DTK jest jak na razie przesunięte na wrzesień, a czy wszędzie się odbędzie to już trudno powiedzieć. więcej szczegółów powinno pojawić się w lipcu.
Pozdrawiam kolejowo z Opola!
*ARTUR*
Odpowiedz

#57
SMK Kraków napisał(a):Impreza - Busko Zdrój / Połaniec
Stowarzyszenie Miłośników Kolei (SMK) w Krakowie uprzejmie informuje Szanowne Koleżanki i Szanownych Kolegów, że rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów na imprezę na trasie:
KIELCE - Kielce Herbskie - Rykoszyn - p.odg. Szczukowice - łącznica 568 - Sitkówka-Nowiny - Włoszczowice - BUSKO-ZDRÓJ - Włoszczowice - Grzybów - Staszów - Strzegomek - TARNOBRZEG - Strzegomek - Staszów - POŁANIEC - Staszów - Grzybów - Włoszczowice - Sitkówka-Nowiny - KIELCE
Długość trasy: ok. 350 km !!!
Termin imprezy: 23 czerwca 2012 (sobota)
Obsługa trakcyjna : 1 x EN57

SMK Kraków napisał(a):Tamarą po szlakach piaskowych II

Katowice - Mysłowice - Mysłowice Kosztowy - MKsC - Hołdunów - Lędziny Ly - Górki Ściernie - KWK "Piast" (Piast I) -Nowy Bieruń - Mysłowice Brzezinka - KWK Wesoła - Kosztowy - Dąbrowa - Jaworzno III - Las - JCC - Bór Górny - Sosnowiec Jęzor JCA - Mysłowice- Katowice Muchowiec- Katowice Ligota- Katowice.

Skład pociągu: TEM2+3 wag. B

Z powodu wysokiej ceny za przejazd trwają negocjacje z poszczególnymi zarządcami infrastruktury dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość przybliżony termin imprezy to wrzesień 2012.
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#58
"Festyn Dworcowy – Kolejowe Euro Spoko”. Impreza odbędzie się w niedzielę, 17 czerwca w godz. od 12 do 23 na terenie Pałacu Dworcowego oraz skweru przed dworcem PKP w Ostrołęce.

Zobacz więcej: http://kurierostrolecki.pl/108905,Ostro ... z1xZSoAJrY
Odpowiedz

#59
Tak więc ja dodaję krótką relacje z pogoni za składem specjalnym ,, ZIEMIANIN" z Ol49 na czele dnia 9 czerwca. Relacja składu: Poznań Gł. - Jarocin - Koźmin Wlkp. - Krotoszyn - Krobia - Leszno - Poznań Główny.

Ol49-69+Bh+B+B+BAR+Bh+Bh (wszystkie wagony PR)

ZKubaZPucusZ YouTube Channel on Facebook

Nie piszę postów, gdy nie wnoszą one nic do tematu.
Odpowiedz

#60
http://turkol.pl/index.php?option=com_c ... &Itemid=30
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wykaz imprez kolejowych w sezonie 2012/13 Virakocha 18 7 515 05.08.2013, 20:04
Ostatni post: Leonardo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.