• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje
#1
Dokonując płatności za bilety wybierzcie BLIK-a, a dostaniecie zwrot 50% ceny biletu. Promocja obowiązuje niezależnie od wybranego przewoźnika (PolRegio, Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, Arriva, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna) i od rodzaju biletu.


Maksymalna kwota zwrotu (otrzymasz go kilka dni po odbyciu podróży na konto KOLEO) przy jednorazowej transakcji nie może przekroczyć 15 PLN. Możecie wykonać kilka transakcji, a maksymalny zwrot od BLIK-a wyniesie nie więcej niż 50 PLN.

Przykładowe najdłuższe połączenia Polregio w KOLEO to: Szczecin – Poznań za 31 PLN, Poznań – Kołobrzeg za 33 PLN, Piła – Olsztyn za 35 PLN. Bilet na pociąg ŁKA z Łodzi do Warszawy kosztuje – 25 PLN.

http://www.fly4free.pl/kolejowe-bilety-r...lowe-ceny/
  Odpowiedz
#2
Super, fajnie, kto w ogóle korzysta z blika? Mogliby nagrodzić stałych klientów, ale tradycyjnie mają ich w d.
  Odpowiedz
#3
(02.05.2017, 10:59)ET40 napisał(a): Super, fajnie, kto w ogóle korzysta z blika?
Zdziwiłbyś się. Poza tym komuś najwyraźniej zależy, aby korzystało z niego co raz więcej ludzi.
  Odpowiedz
#4
Szkoda, że to nie obowiązuje na PIC
  Odpowiedz
#5
Kosztuje 38 zł i można na nim podróżować na terenie 12 województw. Uruchomiono właśnie Wspólny Bilet Samorządowy, uprawniającego do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach samorządowych, w tym m.in. Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. To pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce.


http://warszawa.onet.pl/warszawa-nowy-ro...ce/bznv8mt
  Odpowiedz
#6
(03.08.2017, 06:03)masovian napisał(a): Kosztuje 38 zł i można na nim podróżować na terenie 12 województw. Uruchomiono właśnie Wspólny Bilet Samorządowy, uprawniającego do nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkich pociągach samorządowych, w tym m.in. Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. To pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce.


http://warszawa.onet.pl/warszawa-nowy-ro...ce/bznv8mt

No właśnie nie we wszystkich pociągach obowiązuje ten bilet. W regulaminie jest kilka wyłączeń (m.in. pociąg Słoneczny, ŁKA sprinter, bodajże lotniskowe w Krakowie i jeszcze parę innych). No i wielka szkoda, że bilet nie obowiązuje w pociągach ciągle największego regionalnego przewoźnika w Polsce.
  Odpowiedz
#7
I jak z niego skorzystać? Na przykład jadąc z Katowic do Warszawy Smile
PRy musiały się oczywiście wypiąć na ten pomysł.
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
  Odpowiedz
#8
Moja opinia na temat tego tworu jest taka, że dopóki nie będzie on honorowany w PR, to będzie to bezwartościowy bubel. Prosty rachunek, wystarczy kupić REGIOKarnet za 75zł i mamy nie 38, a 25zł dziennie i możliwość korzystania z pociągów PR kosztem tylko KM, więc rachunek jest prosty.
Podobnym bublem jest wspólny weekendowiec, który jest honorowany tylko w IC, PR i KD, a w pozostałych samorządówkach nie. To pokazuje jak ciężko się jest dogadać przewoźnikom, żeby stworzyć wspólny bilet sieciowy z prawdziwego zdarzenia.
  Odpowiedz
#9
Co do promocji zwrócę uwagę na nieco inną rzecz: PKP IC od niedawna wprowadziło możliwość zniżki nawet 50 proc. na pociągi EIC/EIP na połączenia od 31.08 - szkoda tylko, że robią tak mało promocji na IC/TLK, czy to na długie weekendy czy ogólnie - coś by zachęcić ludzi do korzystania z IC/TLK.
  Odpowiedz
#10
(07.08.2017, 12:30)Adams napisał(a): Moja opinia na temat tego tworu jest taka, że dopóki nie będzie on honorowany w PR, to będzie to bezwartościowy bubel.

Trochę za ostra opinia, moim zdaniem, ale wady biletu zostaly ujęte wcześniej. Brak PR w tym interesie to największa wada.
  Odpowiedz
#11
Bubel, nie bubel. Niewykluczone, że wkrótce przetestuję ten bilet. Planuję wybrać się z Warszawy do Zduńskiej Woli na Węglówkę. Za 38 złotych pojechać tam i wrócić - nie ma cenowo lepszej oferty. Szkoda tylko, że w drodze powrotnej trzeba będzie nieco pokombinować (jazda przez Łowicz).
Uważam, że mimo wszystko znajdzie się jakaś grupa podróżnych, której ten bilet przypasuje. Czy na tyle duża, że oferta nie zniknie za miesiąc? Ciężko powiedzieć.
  Odpowiedz
#12
(10.08.2017, 08:31)Afrika_Bambaata napisał(a): .
Uważam, że mimo wszystko znajdzie się jakaś grupa podróżnych, której ten bilet przypasuje. Czy na tyle duża, że oferta nie zniknie za miesiąc? Ciężko powiedzieć.
Ja się boję czegoś innego. Żeby spółki samorządowe mając własną sieciówkę nie wpadły na pomysł wycofania się z honorowania REGIOKarnetu i turystyka PRów, bo to by była porażka.
  Odpowiedz
#13
Fakt, byłaby. Ale nie ma co wywoływać wilka z lasu.
  Odpowiedz
#14
Wiesz, znając absurdy polskiej kolei wszystko zdarzyć się może. Banalny przykład, kiedyś był bilet plus PR do ówczesnych podróżnika/weekendowca, który był bardziej elastyczny bo można go było dokupić do każdego rodzaju w/w biletów. PRy go zlikwidowały, tłumacząc niskim zainteresowaniem, co oczywiście było wierutną bzdurą. Teraz oferta wraca z wielką pompą, z tym że w postaci wspólnego weekendowca i w ograniczonym zakresie, gdyż tego biletu na 1 klasę w IC już się kupić nie da.
  Odpowiedz
#15
A czy to nie jest przypadkiem tak, że jeśli kupujesz na 1IC/TLK to po prostu dopłacasz te 30 zł więcej?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości