Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PYtanie o ASDEK
#1
Dzień dobry,
Czy posiada ktoś jakiś kontakt (mailowy bądź telefoniczny) do ludzi którzy obsługują ASDEK?
Zależy mi na założeniu konta, aby móc monitorować ostrzeżenia dotyczące przejazdów moich składów.
Z góry dziękuję za informację
Odpowiedz

#2
(24.04.2017, 07:56)winkle napisał(a): Dzień dobry,
Czy posiada ktoś jakiś kontakt (mailowy bądź telefoniczny) do ludzi którzy obsługują ASDEK?
Zależy mi na założeniu konta, aby móc monitorować ostrzeżenia dotyczące przejazdów moich składów.
Z góry dziękuję za informację

Po pierwsze jak sama nazwa wskazuje A to system automatyczny więc nikt go nie obsługuje.
Po drugie zarządca nie ma takiej opcji aby udostępniał dane z ASDEK. Jeżeli jest coś nie tak ( ok; GH;GM; ect) to i tak przewoźnik o tym się dowiaduje.
greenman1435
Odpowiedz

#3
(24.04.2017, 16:31)greenman napisał(a):
(24.04.2017, 07:56)winkle napisał(a): Dzień dobry,
Czy posiada ktoś jakiś kontakt (mailowy bądź telefoniczny) do ludzi którzy obsługują ASDEK?
Zależy mi na założeniu konta, aby móc monitorować ostrzeżenia dotyczące przejazdów moich składów.
Z góry dziękuję za informację

Po pierwsze jak sama nazwa wskazuje A to system automatyczny więc nikt go nie obsługuje.
Po drugie zarządca nie ma takiej opcji aby udostępniał dane z ASDEK. Jeżeli jest coś nie tak ( ok; GH;GM; ect) to i tak przewoźnik o tym się dowiaduje.

hmm.. ok dzięki, widocznie zostałem źle poinformowany
Odpowiedz

#4
Nie prawda.
Twoja firma musi wystąpić z pismem z prośbą o dostęp do systemu D-SAT
otrzymacie login i hasło logowanie odbywa się z tej strony:

https://dsat.plk-sa.pl/logowanie.aspx?Re...ndex2.aspx
Odpowiedz

#5
dziękuje bardzo o to mi chodziło :Smile
Odpowiedz

#6
(27.04.2017, 06:34)winkle napisał(a): dziękuje bardzo o to mi chodziło :Smile

Firma nazywa się Voestalpina a oprogramowanie obsługujące SID. Samo urządzenie monitorujące to DSAT (detekcja stanów awaryjnych taboru) dostępny jedynie dla pracowników PKP PLK SA za pisemną zgodą Dyrektora Zakładu.
Odpowiedz

#7
(27.04.2017, 06:34)winkle napisał(a): [...] .... dostępny jedynie dla pracowników PKP PLK SA za pisemną zgodą Dyrektora Zakładu.

.....i dla przewoźników w zakresie swojej działalności.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.