Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Warszawa] Dworzec Wschodni
#1
Ktoś z was nagrywał ostatnio kamerą na statywie na Dworcu Wschodnim w Warszawie ? Czepia sie Ochrona/SOK za to?
Odpowiedz

#2
Ja pamiętam tylko jak w Krakowie do mnie się ochroniarz przyczepił, czy będę te zdjęcia publikować, bo jak tak to nie wolno. We Wschodniej nie wiem jak jest, ale myślę, że jeśli będzie taki co będzie chciał się przyczepić do wszystkiego to się przyczepi.
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#3
Niewolno, bo co?
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#4
Kilka lat temu czepiali się w Toruniu (Głównym), ale teraz chyba nie zwracają uwagi. Nie wolno, bo PRL mentalis.
Jaro

Odpowiedz

#5
(27.03.2017, 19:04)DamianT napisał(a): Niewolno, bo co?

Nie wiem, ale może chodzi oto, że czasami ktoś ci wejdzie w kadr i ma pretensje, że go nagrywałeśWink
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#6
(27.03.2017, 19:30)wołodyjowskiIC napisał(a):
(27.03.2017, 19:04)DamianT napisał(a): Niewolno, bo co?

Nie wiem, ale może chodzi oto, że czasami ktoś ci wejdzie w kadr i ma pretensje, że go nagrywałeśWink

Jeśli to było na peronie to jest miejsce publiczne, a więc niech spada.
Teraz się śmiesznie zrobiło z tymi pseudo ochroniarzykami na dworcach słyszałem o kilku krzywych akcjach.
Miejcie na uwadze szczególnie Łódź Fabryczną. Jak Panowie mają problem niech sobie policję wzywają, Ona im wytłumaczy Big Grin
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Warszawa] Dworzec Centralny endrju 22 11 580 25.07.2019, 21:59
Ostatni post: vernalisadonis
  [Warszawa] Dworzec Zachodni masovian 1 2 304 09.12.2015, 14:51
Ostatni post: Włos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.