Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świadectwo maszynisty w KD
#1
Koleje Dolnośląskie S.A. poszukuje kandydatów na maszynistów posiadających licencję maszynisty i chętnych do odbycia szkolenia w zakresie świadectwa maszynisty.
Obowiązki:
- przestrzeganie obowiązujących w Spółce przepisów,
- aktywny udział w procesie szkolenia,
- poszerzanie w sposób ciągły wiedzy związanej z przedmiotem szkolenia,
- współpraca z instruktorami, egzaminatorami i innymi pracownikami związanymi z procesem szkolenia.
Wymagania:
- posiadanie licencji maszynisty,
- dyspozycyjność oraz chęć do nauki i pracy,
- dobry stan zdrowia,
- mile widziane uprawnienia rewidenta.
Po nabyciu uprawnień oferujemy:
- stabilną i ciekawą pracę maszynisty,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 783 807 003
Podania można nadsyłać na adres: rekrutacja@kolejedolnoslaskie.eu
Do zgłoszenia należy dołączyć podpisaną klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1998 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 1997 r. nr 133, poz. 883 z późn. zm.).”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.


Poniżej link do oficjalnej strony Kolei Dolnośląskich:
https://www.kolejedolnoslaskie.eu/pl/o-s...maszynisty

Powodzenia! Smile
Odpowiedz

#2
Mam pytanie odnoście kwestii technicznych dotyczących szkolenia maszynisty w KD

Załóżmy że mnie przyjęli i teraz jak to wygląda:

Czy mam jakąś umowę o prace z KD na czas odbywania szkolenia?

W ofercie jest napisane że po szkoleniu oferują umowę o pracę.
Czy mam rozumieć że w trakcie szkolenia na świadectwo jestem bezrobotny?

pozdrawiam
Odpowiedz

#3
Po przyjęciu na szkolenie na świadectwo maszynisty jesteś zatrudniony na umowę o prace. (bo musisz być zatrudniony w firmie żeby w ogóle takie świadectwo robić). Do tego podpisujesz lojalke w której zobowiązujesz sie przepracować określony czas po zdobyciu uprawnień, a która w drugą stronę gwarantuje Ci zatrudnienie u tego przewoźnika. Teraz dostaniesz umowe o prace z minimalną stawką krajowego wynagrodzeia, a po zostaniu maszynistą dostajesz nową umowę z odpowiednią stawką
Odpowiedz

#4
(19.05.2017, 09:38)kris66 napisał(a): Po przyjęciu na szkolenie na świadectwo maszynisty jesteś zatrudniony na umowę o prace. (bo musisz być zatrudniony w firmie żeby w ogóle takie świadectwo robić). Do tego podpisujesz lojalke w której zobowiązujesz sie przepracować określony czas po zdobyciu uprawnień, a która w drugą stronę gwarantuje Ci zatrudnienie u tego przewoźnika. Teraz dostaniesz umowe o prace z minimalną stawką krajowego wynagrodzeia, a po zostaniu maszynistą dostajesz nową umowę z odpowiednią stawką

dzięki za rozwianie moich wątpliwości...zmylił mnie w akapit że umowę o pracę nabywam dopiero po nabyciu uprawnień Smile
Odpowiedz

#5
Tak to by nie moglp byc bo pracowalbys za free . Big Grin
Odpowiedz

#6
Masz normalnie umowę na około 2 lata.
Odpowiedz

#7
(19.05.2017, 11:41)Konrad1961 napisał(a): Masz normalnie umowę na około 2 lata.

Czyli mogę być spokojny że najniższą krajową dostanę w czasie szkolenia? Smile
Odpowiedz

#8
Dostaniesz coś koło 2000 na rękę
Odpowiedz

#9
Ma ktoś informacje jak wygląda kwestia naboru na świadectwo w KD na tą chwile?

Gdzie lepiej robić świadectwo w KD czy IC?
Odpowiedz

#10
Przyjęcia na świadectwo w KD są podobno wstrzymane. IC to ilu szkoleniowców tyle opinii, ogólnie to z kasą jest tam słabo.
Odpowiedz

#11
(11.07.2017, 21:32)Konrad1961 napisał(a): Przyjęcia na świadectwo w KD są podobno wstrzymane. IC to ilu szkoleniowców tyle opinii, ogólnie to z kasą jest tam słabo.

co to znaczy słabo? mówimy o kasie w trakcie szkolenia czy już po?
Odpowiedz

#12
W trakcie szkolenia i już po również. Nie bez powodu wielu maszynistów odchodzi z IC po lojalce.
Odpowiedz

#13
Dokładnie..od samych maszynistów z IC K-ce i Wa-wa wiem,że młodzi po lojalce uciekają m.in.do przewoźników samorządowych..a u każdego podczas świadectwa nie ma co liczyć na więcej jak 2200 netto..a potem max 1 tyś więcej na początku..także szału nie ma a propaganda wciąż zachęca hasłami ,że maszyniści zarabiają po 6 tyś na rękę,haha...chyba jak u prywaciarza przejeździ się 300h i 4 tyś km
"Im dłużej żyjemy,tym życie więcej nam odbiera,niż daje"
Odpowiedz

#14
to oczywiste że na początku kasa jest "obozowa". Choć i tak uważam że 2200 netto to i tak już ok jeśli chodzi o świadectwo.
zastanawiam mnie tylko czy są różnice świadectwa w KD do IC? czy to się czymś różni poza tym, że jeżdżę innymi pojazdami.
Odpowiedz

#15
Różnic jako takich nie ma dużych. Tok szkolenia jest narzucony odgórnie i wszędzie wygląda podobnie.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świadectwo w Kolprem Stażysta 1 1 068 03.06.2023, 07:22
Ostatni post: Ajron24
  Nabor na swiadectwo w IC Kamilnexia 178 38 783 27.07.2022, 10:11
Ostatni post: Kamilnexia
  Świadectwo maszynisty IC Katowice Himmer 6 1 719 25.07.2022, 00:20
Ostatni post: Kamilnexia
  Gdzie szukać informacji o kursie na świadectwo ? VoyTeck 3 2 180 29.06.2022, 07:24
Ostatni post: Manio
  Jaki przewoźnik na swiadectwo gradziak 0 1 172 28.05.2022, 09:16
Ostatni post: gradziak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.