Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR wycofały się z Wielkiej Orkiestry
#31
Gdyby naprawdę było się do czego w Orkiestrze doczepić, ewentualnie byłyby podstawy do uzasadnionych podejrzeń, to zapewniam wszystkich sceptyków, że telewizja rządowa eksploatowałaby ten temat już od co najmniej 2 tygodni. Tymczasem stać ich tylko na retuszowanie serduszek z klap i przemilczanie akcji prowadzonej we wszystkich miastach Polski, bo tylko tyle mogą. Big Grin Na szczęście Polacy pokazali, co o tym wszystkim myślą, bo w tym roku prawdopodobnie znowu padnie rekord zebranej sumy.
[Obrazek: comment_Q5utIngBfdZ1rErB4taMIadcVAaTDuol,w400.jpg]
Jaro

Odpowiedz

#32
(17.01.2017, 00:46)ET40 napisał(a): @masovian, aha, czyli płynnie przechodzimy od "to państwo z podatków powinno finansować służbę zdrowia, a nie wyręczać się fundacjami" do "a dlaczego on ma mieć lepiej ode mnie". Zorganizuj taką akcję, zbierz w ćwierć wieku 700 baniek na doinwestowanie szpitali i pojedynczych chorych i rozliczaj się publicznie i wtedy zastanawiaj się nad tym, czy zarobek za pomocą własnej akcji charytatywnej jest w porządku, czy nie.
Po pierwsze, to panstwo nie wyręcza się tą fundacją, ale ta fundacja robi to, czego dziadowskie państwo nie jest w stanie. I robi dla państwa alibi. A po drugie, nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie, a wykręcasz kota ogonem. A moje pytanie brzmi: Uważasz, że dorabianie się na akcji "charytatywnej" jest jak najbardzej w porządku?
Odpowiedz

#33
(17.01.2017, 06:23)masovian napisał(a):
(17.01.2017, 00:46)ET40 napisał(a): @masovian, aha, czyli płynnie przechodzimy od "to państwo z podatków powinno finansować służbę zdrowia, a nie wyręczać się fundacjami" do "a dlaczego on ma mieć lepiej ode mnie". Zorganizuj taką akcję, zbierz w ćwierć wieku 700 baniek na doinwestowanie szpitali i pojedynczych chorych i rozliczaj się publicznie i wtedy zastanawiaj się nad tym, czy zarobek za pomocą własnej akcji charytatywnej jest w porządku, czy nie.
Po pierwsze, to panstwo nie wyręcza się tą fundacją, ale ta fundacja robi to, czego dziadowskie państwo nie jest w stanie. I robi dla państwa alibi. A po drugie, nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie, a wykręcasz kota ogonem. A moje pytanie brzmi: Uważasz, że dorabianie się na akcji "charytatywnej" jest jak najbardzej w porządku?

Jest w stanie, a to że nie daje wszystkim wszystkiego - fundusze nie są z gumy, NFZ czy samorząd może dać albo na szpital, albo na leczenie. Jeśli fundacje chcą pomagać państwu i ludziom - to chyba dobrze? Nie ma takiego państwa na świecie, które finansowałoby wszystko wyłącznie z funduszy własnych, no chyba, że KRLD, ale nie życzę nikomu trafić pod opiekę lekarzy Kima.
Odpowiedz

#34
Krótka ściągawka dla powołujących się na Matkę Kurwika:

http://24legnica.pl/nasz-raport-wszystki...tki-kurki/
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.