Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o WARS
#1
Question 
Witam. Chciał bym Was prosić o opinie na temat WARS-u. Co się wam podoba, a co by można zmienić lub usprawnić? Zarówno od strony klienta jak i pracownika? Interesuje mnie wszystko, od obsługi aż po sztućce. Z   góry dziękuje za pomoc.
Odpowiedz

#2
Według mnie obsługa WARSu jest dobra, czasami trochę za bardzo "służbistyczna", ale jeśli chodzi o moje obserwacje to pracownicy nie są chamscy, a według mnie to jest najważniejsze w czasie kontaktów z drugim człowiekiem. Jednak mam jedno zastrzeżenie: w WARS-ie zazwyczaj nie jadam przez to,że ceny są dość wysokie i ja bym to zmienił przede wszystkim.
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale lokomotywa EP09 najlepsza.
Odpowiedz

#3
Prosiles o opinię na temat WARS-u więc się wypowiem gdyż zdarza mi korzystać z ich usług podczas kolejowych wojaży w celu dokumentowania kolei. A więc do rzeczy, dla porównania podam czasokres 2014-2016r. Moje spostrzeżenia są następujące. Rok 2014r byl w moim odczuciu wypadal najkorzystniej dla WARS-u. Ceny byly rozsadne, menu było również korzystne sporo kanapek, salatek itd jak mnie pamięć nie myli to za jakies 15zl można było zjeść przyzwoity obiad z kotletem schabowym ziemniakami i surówką porcja rowniez byla rozsadna (nie za dużą ale i nie za mala ). 2015r był rokiem zmian w ofercie firmy niby na lepsze wg WARS ja jednak uważam że zmiany wypadły nie korzystnie dla klienta. Ceny poszły w górę natomiast oferta byla mniej ciekawa niż poprzednia. Rok 2016 jest wg mnie wyjatkowo niekorzystnym pod wzgledem ofert i serwowanych dam. Ceny wg mnie zawyżone A do tego nie wspolmierne do porcji. W 2016 zamówiłem w Warsie obiad w postaci kotleta schabowego zamiast ziemniaków i surówki podany był chleb (2 kromki) trochę ketchupu i musztardy. Szczerze to pierszy raz jadłem schabowe z kmusztardya. musztarda. Poziom obslugi jest powiedzy ok chociaż zdarzaja się pewne niedociągnięcia. Wagony WARS po modernizacji sa komfortowe i wygodne. W razie dalszych pytań odpowiem chętnie.
Odpowiedz

#4
(06.01.2017, 14:24)Benek_M_ napisał(a): Witam. Chciał bym Was prosić o opinie na temat WARS-u. Co się wam podoba, a co by można zmienić lub usprawnić? Zarówno od strony klienta jak i pracownika? Interesuje mnie wszystko, od obsługi aż po sztućce. Z   góry dziękuje za pomoc.

Podoba mi się, że jest jego coraz więcej w związku z większą ilością ICków. "Usprawnić" można przede wszystkim ceny. One sprawiają, że niewielu klientów korzysta. Podova mi się też menu śniadaniowe. Ciężko szukać śniadania rano, a w Warsie jest.
Odpowiedz

#5
(07.01.2017, 01:38)Railsilesia napisał(a): Prosiles o opinię na temat WARS-u więc się wypowiem gdyż zdarza mi korzystać z ich usług podczas kolejowych wojaży w celu dokumentowania kolei(...) W razie dalszych pytań odpowiem chętnie.

Dziękuje za wypowiedź, w pytaniu chodziło mi głównie o wnętrze warsu, co można zmienić, usprawnić, np miejsce na bagaże, maszyny do zamawiania potraw, aplikacje. Dla wyjaśnienia dodam, że informacje są mi potrzebne do projektu studenckiego polegającego na zaprojektowaniu właśnie wnętrza warsu.
Odpowiedz

#6
W tej kwestii wars trzyma się nieźle, ceny są za to za wysokie co odstrasza ludzi od korzystania z WARSów - wolą zjeść coś na dworcu, a przecież WARS jest jedną z kluczowych zalet pociągu... Jak już jesteśmy w "WARSowym" temacie - ktoś kojarzy czy istnieje gdzieś restauracja "stacjonarna" kierowana przez WARS?
Odpowiedz

#7
(07.01.2017, 13:02)szy_mat napisał(a): Jak już jesteśmy w "WARSowym" temacie - ktoś kojarzy czy istnieje gdzieś restauracja "stacjonarna" kierowana przez WARS?

Warszawa Wschodnia - to na pewno.
Odpowiedz

#8
Jakoś nie kojarzę, zwykle bywając na tym dworcu jadam w restauracjach przy Biedronce, nie przypominam sobie żeby któraś była Warsu.
Odpowiedz

#9
(07.01.2017, 13:02)szy_mat napisał(a): czy istnieje gdzieś restauracja "stacjonarna" kierowana przez WARS?
Jest Wars Express: Krakow, Radom, Wwa Centr.
Odpowiedz

#10
(07.01.2017, 18:40)kazio napisał(a): Wars Express

Widzę, że wynaleźli tam na tej stronie nową stację: Radom Główny. Big Grin
Odpowiedz

#11
Dość drogo to bezsprzecznie.
Kiedyś poprosiłam o trochę wody dla psa to mi odmówili- żenujące to było.
Bea
Odpowiedz

#12
Ja powiem co działa na plus w Warsie:
- w wagonowych IC - szeroka przestrzeń - zdarzyło mi się już raz skorzystać z miejsca w Warsie gdy pani w kasie powiedziała, że nie ma miejscówek na mój pociąg;
- nie jadam obiadów w WARS więc nie wiem, jednak wtedy udało mi się kupić batona w dość przystępnej cenie;
Minusy:
- Na pewno cena - nie oszukujmy się by dobrze zjeść to w Warsie są odpowiednie ceny za to, co raczej skłania do stołowania się w restauracjach - sam wolę zjeść w Poznaniu w McDonald's niż w WARS;
- W przypadku IC obsługiwanych przez EZT - dużo mniejsza przestrzeń w porównaniu do IC;

W TLK brak wagonu barowego uważam jednak za spory minus - trzeba czekać aż pojawi się Pan/i z wózkiem. Jak już przy tym - czy ten gość co jeździ z tym wózkiem jeździ w tym samym przedziale co konduktor i czy można u niego coś kupić poza czasem gdy jeździ po pociągu?
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.