Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie można dostać klucz konduktorski?
#1
Witam,

czy ktoś z Was ma może na zbyciu klucz kwadratowy taki jak ten?
http://darpol.bydgoszcz.pl/wp-content/up...00x158.jpg

Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale potrzebuje mieć swobodny dostęp bez kombinowania do swojej szafki... gazowej pod mieszkaniem na korytarzu Smile
Jej zamek jest właśnie kwadratowy, a że "dziura jest głęboka" i wąska jednocześnie, zwykłe kwadraciaki uniwersalne dostępne powszechnie na allegro są za krótkie. Klamka też nie przechodzi, końcówka za krótka. Bez tego klucza nie mogę nawet sprawdzić stanu licznika.
Odpowiedz

#2
Masa takich kluczy jest na Allegro, kiedyś nosiłem taki np. do zamykania przedziałów od środka, albo od zewnątrz gdy idę do toalety, zamykania szafek gdy któraś się otworzyła, ostatecznie zostawiłem go w jakimś pociągu Smile O dokładnie taki: http://allegro.pl/klucz-do-szaf-szafek-t...ocket_id=9 .
Odpowiedz

#3
Czyżby dzięki takiemu kluczowi, można było zamknąć przedział od środka?
Odpowiedz

#4
szy_mat. no właśnie mam identyczny. Końcówka na kwadrat jest zbyt krótka by się dostać swojej szafy. Dlatego szukam czegoś z dłuższą końcówką i z tym mam problem Smile
Odpowiedz

#5
Popytaj znajomych elektryków, kiedyś każde trafo było tak zamykane.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#6
No właśnie nikt nie ma, dlatego po cichu liczyłem, że ktoś tutaj będzie miał takie na odsprzedanie Smile
Odpowiedz

#7
Możesz zmierzyć wymiary tego "zamka"? To znaczy głębokość i bok (o ile to kwadrat). Może warto byłoby się z takimi wymiarami udać do lokalnego sklepu z narzędziami, coś powinni znaleźć. Jeżeli nie będą mieli to wyjścia są tylko dwa: wymiana zamka (o ile w skrzynce jest tylko Twój licznik, nie powinno być problemu) albo wydrukowanie na drukarce 3D (jeżeli nie masz ani nikt z Twoich znajomych nie ma to poszukaj po "internetach", taka usługa wraz z kosztami materiału to najwyżej kilkadziesiąt złotych).

@SAP102 Dokładnie tak, dlatego wielu forumowiczów nosi taki klucz ze sobą.
Odpowiedz

#8
@szy_mat, musiałbym sobie też takie cudo sprawić, pytanie tylko - gdzie? Smile
Odpowiedz

#9
Druk 3D? W sumie o tym nie pomyślałem Smile Dzięki!
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak to jest z ulgami pracowniczymi - Kiedy można je wykupić? + 3 inne pytania BaKu_Mechanik 4 2 680 10.07.2017, 18:37
Ostatni post: BaKu_Mechanik
  Czy trudno sie dostać... tabahg 8 4 187 29.04.2012, 20:28
Ostatni post: rustsaltz
  Czy można się przejechać w kabinie maszynisty? Adamkus 11 5 889 30.01.2012, 16:33
Ostatni post: pitagoras23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.