Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monter nawierzchni kolejowe i dróżnik przejazdowy- świętokrzyskie
#1
Siemka. Nie orientuje się ktoś może jak to jest z zatrudnieniem w tych dwóch zawodach? Przeglądałem dzisiaj stronę PLK i w moim regionie pojawiły się te 2 oferty pracy, którymi się zainteresowałem. W wymaganiach jest jednak zaznaczone, że trzeba mieć wykształcenie zasadnicze zawodowe, a w dróżniku przejazdowym jakiś kurs/staż zawodowy. I właśnie tutaj pojawia się moje pytanie, ponieważ jestem po liceum ogólnokształcącym, a więc mam średnie z maturką. Nie wiem właśnie czy na ten kurs wymagany w kwalifikacjach trzeba mieć papier czy oni, po rozmowie kwalifikacyjnej i ew. zatrudnieniu sami taki kurs zapewnią przed rozpoczęciem pracy. Chodzi mi o tą stronkę http://www.plk-sa.pl/kariera/dolacz-do-n...szukujemy/ . Napiszcie jak to wygląda, jeśli możecie, bo nie wiem czy po prostu mogę aplikować z szansą choćby zaproszenia na rozmowę, skoro jestem po LO i nie mam papieru, by móc pracować jako dróżnik. Pozdrawiam.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca monter wnętrz Interkadra Klaudia 0 619 25.07.2022, 14:09
Ostatni post: Interkadra Klaudia
  Licencja/Praca dla maszynisty Kielce/Świętokrzyskie Marock 19 7 835 12.12.2019, 02:38
Ostatni post: CounterSpace838
  Dróżnik - wada wzroku epoksy52201 1 3 344 18.12.2014, 12:28
Ostatni post: rustsaltz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.