Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejazd
#1
Dzień dobry. Chciałbym się zapytać, czy istnieje możliwość przejazdu lokomotywą ciągnącą skład towarowy w jakąś dłuższą trasę. Jako ,,pasażer,, :-)
Od lat mi się to marzyło, za niedługi okres mam urodziny i myślałem o takim prezencie.. tylko czy jest to realne bez odpowiednich znajomości?
Odpowiedz

#2
To jest raczej taki temat tabu na forach kolejowych, trudno tu napisać coś więcej, wystarczy po prostu podejść do mechanika na jakiejś stacji rozrządowej albo na peronie, któryś pewnie Cię zabierze. W inny, bardziej oficjalny sposób nie ma co nawet próbować bo wszędzie dostaniesz odpowiedź odmowną.
Odpowiedz

#3
(22.11.2016, 23:14)boberrpl napisał(a): Dzień dobry. Chciałbym się zapytać, czy istnieje możliwość przejazdu lokomotywą ciągnącą skład towarowy w jakąś dłuższą trasę. Jako ,,pasażer,, :-)
Od lat mi się to marzyło, za niedługi okres mam urodziny i myślałem o takim prezencie.. tylko czy jest to realne bez odpowiednich znajomości?

Znam z forum jednego maszynistę, ale on mieszka w GOP. A nie wiem jak Ty.  Smile
Odpowiedz

#4
Jeśli masz na myśli mnie to nie fatyguj się, odmówię w sposób szorstki, żeby nie rzec- niemiły.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
Tak, miałem Ciebie na myśli. Ale w związku z powyższym oświadczeniem sprawa jest raczej nieaktualna.  Smile
Odpowiedz

#6
PKP Cargo czasami przy okazji WOŚP wystawia na licytację przejazd w kabinie lokomotywy (i z tego co pamiętam to jest to zwykle jakaś grubsza wycieczka) :-).
Odpowiedz

#7
(23.11.2016, 11:07)rustsaltz napisał(a): Jeśli masz na myśli mnie to nie fatyguj się, odmówię w sposób szorstki, żeby nie rzec- niemiły.

Jesteś niemiły Tongue
Podajesz RP1 w najmniej odpowiednim momencie, nie chcesz wozić mikoli... ehhh Tongue
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#8
Doceń to, że SOKu nie wołam i nie rzucam zgniłymi pomidorami tudzież jajkami w ich kierunku Big Grin

A w ogóle co jest fajnego w jeżdżeniu lokomotywą? Mnie to przynajmniej za to (byle jak, ale) płacą... Ale charytatywnie? Przecież to nudne jak flaki z olejem, zwłaszcza na odcinkach z sbl czy długich szlakach.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#9
(24.11.2016, 12:42)rustsaltz napisał(a): A w ogóle co jest fajnego w jeżdżeniu lokomotywą? Mnie to przynajmniej za to (byle jak, ale) płacą... Ale charytatywnie? Przecież to nudne jak flaki z olejem, zwłaszcza na odcinkach z sbl czy długich szlakach.


Dla kierowcy Formuły 1 przejazd testowy nr 1578 też jest nudny jak flaki z olejem, ale pierwsza prosta to adrenalina jak diabli.  Smile

No i pewnie różnych ludzi podnieca jazda w kabinie maszynisty... 

A osobiście, gdyby mnie ktoś zaprosił w okolicach, to bym nie odmówił, ale jakoś nie mam pożądania do tego po paru filmach z cyklu "cabview" i podróżach PB pod samym przednim oknem...  Smile
Odpowiedz

#10
(24.11.2016, 12:42)rustsaltz napisał(a): A w ogóle co jest fajnego w jeżdżeniu lokomotywą? Mnie to przynajmniej za to (byle jak, ale) płacą... Ale charytatywnie? Przecież to nudne jak flaki z olejem, zwłaszcza na odcinkach z sbl czy długich szlakach.

Masz na co dzień i tyle Wink A ja nie mam, a chciałbym się przejechać choć raz, by zobaczyć jak to jest. Zwykła ciekawość na temat czegoś, czym człowiek się interesuje Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#11
Cytat:No i pewnie różnych ludzi podnieca jazda w kabinie maszynisty...
A potem maszyniści mówią, że miłośnik kolei to im się z onanistą kojarzy Big Grin
Ale drogie miłośniczki, jakby co to wiecie.... coś tam wymyślimy... Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#12
(24.11.2016, 17:30)rustsaltz napisał(a): A potem maszyniści mówią, że miłośnik kolei to im się z onanistą kojarzy Big Grin
Ale drogie miłośniczki, jakby co to wiecie.... coś tam wymyślimy... Big Grin


Aż mnie ciekawi dokładnie co w tym kontekście?  Smile
Odpowiedz

#13
Że coś wymyślimy czy że miłośnik kolei się z onanistą kojarzy? Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#14
No właśnie co wymyślicie? Bo skoro wam się tak kojarzą, to można spodziewać się wszystkiego najgorszego. Smile
Odpowiedz

#15
Jakbym napisał co wymyślimy to bym już bym wymyślać nie musiał. Ale nie jesteś miłośniczką to się nie dowiesz Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przejazd do Lwówka Śląskiego Gżągal 1 1 985 08.12.2016, 06:56
Ostatni post: masovian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.