• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linia nr 94
#1
Witam,
Czy ktoś się orientuje jak wygląda obecnie ruch towarowy na linii 94 a konkretnie odc. Skawina - Oświęcim? Z tego co kojarzę zawsze był dość spory, ale zastanawiam się w jaki dzień tygodnia ( i ew. w jakich godzinach, ale przy krótkim dniu nie ma dużego wyboru Big Grin ) najlepiej się wybrać żeby trafić na największy ruch? No i jakich przewoźników można tam spotkać?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam Smile
  Odpowiedz
#2
Ruch jest spory. Najczęściej jeździ Cargo (ET22,ET41,ET42) , Kolprem (S200, 2xEU07), Lotos, CTL. Ciężko powiedzieć w który dzień tygodnia najwięcej - są to pociągi, które jadą wtedy gdy są zamówione (indywidualny numer i rozkład za każdym przejazdem).
  Odpowiedz
#3
Proponuję wyczekać, aż skończą grzebać przy linii 138, bo obecnie ciężko idzie w tamtym kierunku.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz
#4
Dzięki za odpowiedzi Smile 138 faktycznie nieźle rozgrzebana, jechałam tamtędy w sobotę, ale w Nowym Bieruniu i Brzezince coś towarowego stało. Kiedy skończą remont? Na 94 wybieram się tak czy siak, bo od nowego rozkładu ponoć zawieszają ruch pasażerski, więc póki co jedyna okazja by coś pasażerskiego złapać - choć teraz w świetle dziennym to góra dwa pociągi, więc dobrze by było trafić też na jakieś brutta, dlatego pytam Wink
  Odpowiedz
#5
W kwestii 138 to chyba jedyne co można powiedzieć, to: jak skończą to będzie zrobione Big Grin. W Bieruniu i Brzezince się stoi, bo to w zasadzie jedyne miejsca, gdzie można wykrzyżować pociągi.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości