Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe barwy PR, (Polskie Regio?)
#1
Jak widać ciąg dalszy "rebrandingu" w spółce PR.
Czy to naprawdę jest jakiś problem zatrudnić porządnego grafika, który przedstawi kilka projektów w wizualizacjach i ten "zarząd" wybierze jedno konkretne.? Jak widać nie, lepszym rozwiązaniem jest malowanie na pałę pędzlem już na taborze.
Odnoszę wrażenie, że te barwy wybrało jakieś małe dziecko jednej z osób które są za to odpowiedzialne .....
Nawiązując do nazwy Polskie Regio, to ten kibel wygląda jak Rumuńskie Regio (kolorystyka) ]->

EN71-001
[Obrazek: 83865571425535.jpg_732-419.jpg]
Odpowiedz

#2
Kolorystyka - dno, widać mało eleganckie i brzydko mówiąc na odpieprz malowanie. Jeśli PR koniecznie chce nazwać się "Polskie Regio" to może niech pomaluje EN57 na biało-czerwone barwy?
Odpowiedz

#3
ICEMAN, a po co zatrudniać grafika, skoro można zlecić tę robotę jakiemuś Misiewiczowi, który przytuli za projekt niezłą premię. Ostatni dobry schemat malowania w PR to malboro na wagonach. Potem było tylko gorzej.
Odpowiedz

#4
Przynajmniej nie będzie jak w Cargo, że schemat jednak nieładnie wyglądał na lokomotywie Big Grin. Popróbują i dojdą eksperymentalnie.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#5
Cytat:Miłośnicy Kolei z Krakowa zrobili zdjęcie składu EN71 Przewozów Regionalnych w nietypowym malowaniu. Czy to element nowej identyfikacji wizualnej przewoźnika? Okazuje się, że nie.

http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 78563.html

Na marginesie,wszystkie zmiany w PR są można by powiedzieć na siłę.
Zmiana nazwy ? nie wiem po co ,jak niektórzy nawet do teraz na "Regionalne" mówią PKP.
Czy potrzebą dla podróżnego jest wierzchnia warstwa nowej farby na poczciwym EN57 Wink I nowe logo na składach,raczej nie Smile

Dla kontrastu,PKP Intercity nie zmieniało całkowicie swych barw.(nie mam na myśli oczywiście malowania TLK).
Odpowiedz

#6
A to PIC ma jakieś w ogóle szczególny barwy? :-)
Odpowiedz

#7
Czy szczególne to zależy jak to je ocenia,ale miałem na myśli że nie były zmieniane ;-)

Na marginesie :

Cytat:Nawet 250 nowych jednostek elektrycznych chcą w perspektywie najbliższych pięciu lat pozyskać Przewozy Regionalne. Po zakończonym procesie restrukturyzacji spółka zamierza ubiegać się o duże dofinansowanie unijne w wysokości ok. 2,5 mld zł, dzięki któremu przewoźnik wymieniłby na nowy swój cały niezmodernizowany tabor.

http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci ... 78601.html
Odpowiedz

#8
Nasuwa mi się pytanie, za ile wykonano projekt tego czegoś?
Odpowiedz

#9
Co to za jarmark? Najpierw tygrys, teraz ten odpust. Niech wrócą do jednego ze starych schematów, czerwono-żółtego, biało-bordowego, niebiesko-żółtego, obojętnie do którego. Bo widać, że mają za dużo czasu na zastanawianie się nad malaturą.
Jaro

Odpowiedz

#10
Jeśli chcą zmienić na Polskie Regio to moim zdaniem powinni pomalować je na biało-czerwone.
Odpowiedz

#11
Nie no bez przesady, barwy narodowe to nie jest jakiś tam symbol, żeby go tak umieszczać na stałe jako malowanie pojazdów
Odpowiedz

#12
Pierwsze zmiany się zaczynają, nowe identyfikatory, część ubioru będzie zmieniona w najbliższym czasie. Co ciekawe, na identyfikatorach powrócą do kierownika pociągu i konduktora (aktualnie jest to jako obsługa pociągu) Tongue
Odpowiedz

#13
Skąd masz te nowinki?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#14
Gżągal napisał(a):Nie no bez przesady, barwy narodowe to nie jest jakiś tam symbol, żeby go tak umieszczać na stałe jako malowanie pojazdów

Ale też są to zwykłe kolory. Skoro jacyś kopacze lig ostatnich często i gęsto sobie twarz wycierają w takie barwy, to nie widzę problemu, aby sobie kolej coś takiego namalowała.
Odpowiedz

#15
sm31-131, rozmawiałem z dyspozytorem sekcji Gorzów. Od dziś mają odbierać nowe identyfikatory Tongue
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zestawienia pociągów REGIO Virakocha 382 130 490 27.07.2018, 20:49
Ostatni post: mat mat EN57
  [Arriva] WiT a Regio Karta ET40 0 3 143 05.06.2015, 22:20
Ostatni post: ET40
  Bilet REGIO ważny 2 dni? (Pomocy) misiekMK 1 3 057 23.01.2014, 20:37
Ostatni post: ET40
  Trasa: Wrocław Główny - Łódź Kaliska, gdzie REGIO?! misiekMK 14 6 498 23.01.2014, 18:15
Ostatni post: Kolejoman
  Czy według Ciebie powinien powstać "Bilet wakacyjny" na pociągi REGIO/interREGIO? REGIOchłopak 30 11 883 05.05.2011, 22:50
Ostatni post: psim

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.