Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znajomości w serwisach randkowych.
#31
Koni, a nie myślałeś o zapoznaniu jakiejś Ukrainki? Oczekiwania mają chyba mniejsze, bo leżeć i pachnieć tu nie przyjeżdżają, tylko do pracy, a jest ich coraz więcej w Polsce. Dla nich to też dobry układ, bo małżeństwo z Polakiem ułatwia zdobycie stałego pobytu. Może w tym kierunku próbuj?
Jaro

Odpowiedz

#32
Nie, ja akurat nie szukam Ukrainek, chociaż już bardziej wolałbym Rosjanki.
W Pionkach, gdzie mieszkam też mieszka kilkanaście Ukrainek i Rosjanek, ponieważ gdzieś tu pracują.
Rosjanki są z natury ładniejsze od Polek, choć i Ukrainki nie są brzydsze.

Rosją się akurat interesuje i nawet miałbym chęć tam pojechać, pomieszkać.
W takiej Moskwie, czy Petersburgu, w klubach, dyskotekach przebywa sporo, rosyjskich dziewczyn.
Kiedyś do mnie nawet napisała pewna Rosjanka na moją pocztę.
Mieszka lub mieszkała w jakimś, rosyjskim miasteczku, ale tam jest ciężkie życie i mi się żaliła.
Nie potrafiła dobrze pisać po Polsku, ale do Polski też przyjeżdżała i dlatego znała trochę nasz język.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#33
Cytat:W takiej Moskwie, czy Petersburgu, w klubach, dyskotekach przebywa sporo, rosyjskich dziewczyn.

To straszne! Rosjanki, i to w Moskwie, a nawet w Petersburgu! Jak one mogą tam przebywać? ;-)

Cytat:Kiedyś do mnie nawet napisała pewna Rosjanka na moją pocztę.

Nie uwierzysz, kto pisuje do mnie do folderu spam ;-)
Odpowiedz

#34
Koni napisał(a):Rosjanki są z natury ładniejsze od Polek, choć i Ukrainki nie są brzydsze.

De gustibus non trolejbus, ale ja będąc w Moskwie nic takiego nie zaobserwowałem.
Odpowiedz

#35
Koni napisał(a):Nie, ja akurat nie szukam Ukrainek, chociaż już bardziej wolałbym Rosjanki.
W Pionkach, gdzie mieszkam też mieszka kilkanaście Ukrainek i Rosjanek, ponieważ gdzieś tu pracują.
Rosjanki są z natury ładniejsze od Polek, choć i Ukrainki nie są brzydsze.

Rosją się akurat interesuje i nawet miałbym chęć tam pojechać, pomieszkać.
W takiej Moskwie, czy Petersburgu, w klubach, dyskotekach przebywa sporo, rosyjskich dziewczyn.
Kiedyś do mnie nawet napisała pewna Rosjanka na moją pocztę.
Mieszka lub mieszkała w jakimś, rosyjskim miasteczku, ale tam jest ciężkie życie i mi się żaliła.
Nie potrafiła dobrze pisać po Polsku, ale do Polski też przyjeżdżała i dlatego znała trochę nasz język.
Skoro lubisz... ;-)
[Obrazek: 265144-mistrzowie-randkowania-czyli-najd...iowych.jpg]
[Obrazek: 635851080573878196.jpg] (bardzo podobny dywanik kiedyś miałem, ale na podłodze Big Grin)
[Obrazek: 630x354%3E.jpg]
[Obrazek: d6_20562761.jpg]
[Obrazek: creepy-people-from-russian-social-networks-3.jpg]
...ale zapozować też musisz odpowiednio Wink :
[Obrazek: dywany_Rosja_4.jpeg]
[Obrazek: rosja_dziwne_03.jpg]

@Son., ja bym się nie śmiał: w Moskwie mieszka dużo imigrantek ze środkowej Azji i republik kaukaskich, więc raczej nie Rosjanek. Większością raczej nie są, ale na pewno bardzo znaczącą mniejszością. Smile
Jaro

Odpowiedz

#36
ET40 Rosja to nie kraj, Rosja to stan umysłu.
Odpowiedz

#37
Odpowiedz

#38
Koni napisał(a):.

[ Dodano: 2016-09-07, 20:04 ]
Miałem takie "znajomości" z kobietami, które przeniosły się do rzeczywistości i poznałem je na takim CZACIE rozrywkowym.
Z jedną dziewczyną miałem, niby "normalną znajomość", a tak naprawdę to było tylko pozorne...
Okazało się, że nie była taka w porządku, jak się wydawało na początku.
Ona mnie nie szanowała, niezbyt dobrze traktowała i ja dla niej był tylko "przedmiotem", którym można się pobawić i zapomnieć.

Niestety, smutne, ale realne.

Polecam poczytać trochę o NLP i np. blog Marcina Adepta Szabelskiego wtedy powinieneś się zorientować co jest nie tak.
Odpowiedz

#39
Ja swoją narzeczoną poznałem właśnie przez portal randkowy, z tym że był to portal katolicki. Na takich chyba większa szansa na trafienie kogoś porządnego, ale mam świaodomość, że nie każdemu może odpowiadać taki charakter portalu. Znam też kilka małżeństw, które poznały się przez internet. Więc nie ma reguły i nigdy nic nie wiadomo. :-P
Odpowiedz

#40
Kolejoman, widzę że też swoją dziewczynę poznałeś na podobnym portalu co ja, ciekawe czy na tym samym nawet ;D
Odpowiedz

#41
Ja jestem ciekaw, czy nasze forum kiedykolwiek pośredniczyło w randkach. Znam co prawda jedną parę (osobiście to właściwie jej połowę Wink ) wśród użytkowników forum, ale może ktoś się z kimś poznał tutaj.
Jaro

Odpowiedz

#42
Kolejoman napisał(a):Ja swoją narzeczoną poznałem właśnie przez portal randkowy, z tym że był to portal katolicki. Na takich chyba większa szansa na trafienie kogoś porządnego, ale mam świaodomość, że nie każdemu może odpowiadać taki charakter portalu. Znam też kilka małżeństw, które poznały się przez internet. Więc nie ma reguły i nigdy nic nie wiadomo. :-P

Ja zaś zaczynam sądzić, że im kto większy katolik, tym z większą ostrożnością należy do niego podchodzić - taka polska specyfika...

PS moją żonę poznałem przez internet, przez Twitter.
Odpowiedz

#43
Zbieżność zapatrywań politycznych? :-P
Jaro

Odpowiedz

#44
ET40 napisał(a):Zbieżność zapatrywań politycznych? :-P

Pytasz o to jak poznałem Agnieszkę? Przez zbieżność poglądów dotyczących biskupa Stanisława ze Szczepanowa, a dokładniej poglądów o jego zdradzie i działaniach przeciw królowi Bolesławowi Śmiałemu Smile
Odpowiedz

#45
OMG! Lista nowych tematów które mnie zakasują jest coraz większa na tym forum kolejowym
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.