Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znajomości w serwisach randkowych.
#16
No wiesz, ja nie twierdziłem, że tam wszyscy są oszustami i tacy, którzy szukają tylko "chwilowych uniesień", na tej "Sympatii.pl".
Ja też tam miałem kontakt z kilkoma kobietami i pisałem do tych kobiet, ale w żaden sposób nie przeniosło się to do realnej znajomości.
Kiedyś tam odezwała się do mnie kobieta, która podała mi swój numer tel. żebym do niej napisał.
Owszem, napisałem do niej SMS-a, a ona nie tylko nie potraktowała mnie poważnie, ale i proponowała mi jakieś erotyczne oferty, ale płatne oczywiście.

Od razu zobaczyłem z kim miałem do czynienia.
Mam normalny profil z normalnym opisem i kilkoma fotografiami, a mimo to, nie daje to gwarancji, że będą do mnie pisały normalne i szczere kobiety.
Nie oszukujmy się, większość osób, zarówno kobiety, jak i faceci zawsze patrzą na jak najlepsze fotografie na profilach, nawet jak nie są one prawdziwe.
Fotografie też nie każdy umieszcza prawdziwe na profilach, bo są to fotografie innych osób.
Najczęściej, taka "nieszczerość" na portalach randkowych ma jakieś podłoże i nie zawsze jest to w dobrych zamiarach wobec innych osób.

[ Dodano: 2016-09-07, 20:04 ]
Miałem takie "znajomości" z kobietami, które przeniosły się do rzeczywistości i poznałem je na takim CZACIE rozrywkowym.
Z jedną dziewczyną miałem, niby "normalną znajomość", a tak naprawdę to było tylko pozorne...
Okazało się, że nie była taka w porządku, jak się wydawało na początku.
Ona mnie nie szanowała, niezbyt dobrze traktowała i ja dla niej był tylko "przedmiotem", którym można się pobawić i zapomnieć.

Niestety, smutne, ale realne.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#17
ET40 napisał(a):@Koni:
Cytat:Plik ściągnięto 99 raz(y) 30.06 KB
Chyba się podobasz forumowiczom. ;-D

Chyba będą robić memy Wink
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#18
Nie będą, dopiero teraz odkryłem, że liczba tych "pobrań" równa się liczbie odsłon posta powiększona o ewentualne pobrania. Więc memów raczej nie będzie...raczej ;-).
Jaro

Odpowiedz

#19
ET40 napisał(a):Nie będą, dopiero teraz odkryłem, że liczba tych "pobrań" równa się liczbie odsłon posta powiększona o ewentualne pobrania. Więc memów raczej nie będzie...raczej ;-).

A już myślałem, że Koni ma tyle fanek :-P.
Odpowiedz

#20
Czy mam tyle fanek, to nie wiem.
Ale, żeby nie generalizować, to na tych wszystkich serwisach randkowych, jakie by one nie były, w niektórych przypadkach panuje zakłamanie, krętactwo i ściema.

No bo jaką można mieć pewność, będąc tam z kimś w kontakcie, poznając kogoś, że ktoś podaje się za prawdziwą osobę i kieruje się prawdą, szczerością?
Bywa tak ( nie wiem czy często, czy rzadko ), że fajnie i miło się z kimś pisze, rozmawia poprzez serwis, a, gdy dochodzi do spotkania "w realu" to osoba okazuje się całkiem inna niż się podawała.
Znajomości wirtualne, to jeszcze nie żaden sukces, że tak samo ciekawie będzie w rzeczywistości.
Nie znam statystyk nieszczerych, nieprawdziwych osób w takich serwisach randkowych, ale pewnie jest ich tam wielu.
Czasami pozornie ktoś wydaje się miły, w porządku, ale coś ukrywa i nie ma dobrych zamiarów.
Tak właśnie "działają" na portalach i serwisach randkowych "matrymonialni oszuści", żeby zwabiać łatwowierne kobiety i je na różne sposoby wykorzystywać.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#21
Na tych serwisach jest też sporo panienek chcących zwabić łatwowiernych facetów z dużym portfelem, który chcą przejąć...
Odpowiedz

#22
No teraz to są podłe czasy.
Mało to jest takich panienek, które patrzą na facetów z kasą i przymilając się do nich, wykorzystują ich materialnie?
Nie wiem co takim dziewczynom siedzi tam w głowie i skąd one się biorą, ale takie "panienki" nie zainteresują się facetami biednymi, którzy nie mają wiele albo nie mają nic.
Niestety, są ( i być może jest ich dużo ) takie dziewczyny, które nie reprezentują sobą nic dobrego, nie szanują swoich wartości, a jedyne, co mają, to atrakcyjny i ładny wygląd.
Głupi i nie myślący faceci, zawsze "polecą" na ładny wygląd u dziewczyn, bo tylko to widzą.
Na wszystkich tych portalach randkowych, zawsze są takie dziewczyny, które nie mają nic pozytywnego w sobie, a mogą się pochwalić tylko swoją głupotą.
Takie dziewczyny do mnie pisały.
Jeżeli jakaś dziewczyna nie ma nic mądrego w głowie, nic sobą nie reprezentuje, nie wykazuje pewnych cech, to nie jest wcale fajnie znać taką dziewczynę.

Niestety, ja miałem do czynienia z takimi właśnie dziewczynami i naprawdę miałem tego już serdecznie dosyć.
To zaczyna z czasem męczyć psychicznie.
Zawsze jak miałem jakieś znajomości, to były problemy i los mi w tym jakoś nie sprzyjał.
Jak ktoś ma za każdym razem takie problemy i taką głupią sytuacje w kontaktach i znajomościach, to już zaczyna mieć tego dosyć, bo do niczego dobrego to nie prowadzi.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#23
Koni napisał(a):No teraz to są podłe czasy.
Mało to jest takich panienek, które patrzą na facetów z kasą i przymilając się do nich, wykorzystują ich materialnie?

Zmartwię Cię. Takie czasy są od paru tysięcy lat. :-) Kobiety poszukują partnerów, który zapewni idealne warunki dla swojego potomstwa. A co innego nie zapewni tego, jak pełny portfel.

Na szczęście są sposoby na ominięcie tego uwarunkowania.

Poza tym są wyjątki. Spotkałem jedna kobietę i to wyjątkowo piękną, którą tym bardzie pociągałem im mniej miałem pieniędzy, a im więcej miałem pieniędzy, to traciła zainteresowanie mną. Ale to było jednak tylko...
Odpowiedz

#24
A co Ty masz do zaoferowania? Bo coraz bardziej odnoszę wrażenie, że bardzo niewiele i bynajmniej nie mam tu tylko na myśli grubości portfela.
Odpowiedz

#25
Mi zadajesz to pytanie? Jestem zdziwiony, bo na swoje życie seksualne nie narzekam...
Odpowiedz

#26
Teraz są takie czasy, że jest wiele dziewczyn, które mają duże oczekiwania i wymagania.
I niekoniecznie idzie to w parze z uczuciem, miłością i szczerością.
Bycie z kimś tylko dla "ładnego wyglądu", dla kasy na dłuższą metę nie jest czymś fajnym.
Jak nie ma: dogadywania się, wspólnego języka, jakiegoś, wzajemnego zrozumienia, to żaden związek nie przetrwa długo.

Problem polega na tym, że wiele dziewczyn, kobiet wybiera niewłaściwych facetów, a potem one mają pretensje, że musiały z takimi być.
Dzisiaj, rozwody to plaga dzisiejszych czasów i to tylko pokazuje, że już nie opłaca się zawierać związków małżeńskich, bo to może się nie udać.
Przepraszam, ale nie uda się związek małżeński z kimś, kto do kogoś pod kilkoma względami nie pasuje.
To jest "męczenie się z kimś". Związki małżeńskie zawiera się łatwo, ale potem wspólne życie już nie wygląda tak fajnie, gdy jest się z niewłaściwą osobą.

Ja, przyznam, że nigdy nie myślałem o małżeństwie, bo nie miałem tego w głowie.
Nie interesowało mnie to tym bardziej, że i tak nie miałem do tego odpowiedniej dziewczyny, a to jest jednak warunek zawarcia związku małżeńskiego.
Nie da się inaczej.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#27
Mogę Cię zapewnić, że takiej zamiłowanie do twojej kasy będzie szczere. :-)

Natomiast to, że ich wybory bywają błędne, to facetów też bywają błędne. Przecież tutaj nikt nie kryje, że wybór jest jakkolwiek logiczny. Tu działa podświadomość głównie.
Odpowiedz

#28
Oczywiście.
Po prostu niektórzy ludzie coś wybierają, na coś się decydują pod wpływem emocji, jakiejś chwili, ale w rzeczywistości nie jest to dobry i logiczny wybór.
Są jakieś wybory nieprzemyślane, a potem są tego pewne konsekwencje.

Ja nie wierzę w coś takiego, że można z kimś nieodpowiednim być, kto do kogoś nie pasuje, kto różni się znacznie od drugiej osoby i będzie to "fajne życie".
Niestety, za niewłaściwe decyzje też płaci się jakąś cenę.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#29
masovian napisał(a):Mi zadajesz to pytanie? Jestem zdziwiony, bo na swoje życie seksualne nie narzekam...

Masovian, pomyśl logicznie. Mój post pojawił się 3 minuty po Twoim. To raz. A dwa, kto zaczął temat?
Odpowiedz

#30
No pomyślałem i to logicznie. Ktoś pisze pod moim wpisem pytania bez cytatu nikogo innego, to trzeba się go spytać, czy to na pewno do mnie...
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.