Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znajomości w serwisach randkowych.
#1
Taki sobie założyłem temacik, aby podyskutować o tym, jak wyglądają i jak działają różne serwisy i portale randkowe w Internecie.
Czy ktoś z tego forum korzystał lub korzysta z tego typu serwisów, i czy można tam nawiązywać rzeczywiście ciekawe i realne znajomości?
Czy są skuteczne serwisy randkowe, czy raczej wszystkie serwisy służą do dobrej i rozrywkowej zabawy, nie traktując poważnie innych osób na takich serwisach randkowych?

Ja jestem zarejestrowany na kilku takich serwisach randkowych, ale zachwycony nie jestem.


Załączone pliki Miniatury
   
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#2
A czego od nich oczekujesz? :-)
Odpowiedz

#3
Ja poznałem moją Anię na Sympatii.

A swoją drogą - naprawdę musiałeś wrzucić zdjęcie ze sracza?!
Odpowiedz

#4
Afrika_Bambaata napisał(a):musiałeś wrzucić zdjęcie ze sracza?!
Może i ze sracza, ale z aureolą... :-P
Odpowiedz

#5
@kazio
padłem :-D
Odpowiedz

#6
Zdjęcia ze sracza są teraz bardzo modne - zajrzyjcie na Instagram i poszukajcie wg taga #wekiblu Smile

[ Dodano: 2016-09-07, 10:52 ]
Afrika_Bambaata napisał(a):Ja poznałem moją Anię na Sympatii.

Ja moją żonę na Twitterze, no ale ciężko to nazwać portalem randkowym ;-)
Odpowiedz

#7
Ja swoją dziewczynę też poznałem na forum (nie randkowym), więc myślę, że dziś w dobie komputerów to naprawdę częste zjawisko Smile
@ Koni: Inaczej sobie Ciebie wyobrażałem, myślałem, że jesteś niższy i zawsze trzymasz piwo w ręku ;D
Odpowiedz

#8
A ja myślałem, że Koni to co najmniej 40 lat. A tu ze zdjęcia niekoniecznie... :-)
Odpowiedz

#9
masovian napisał(a):A ja myślałem, że Koni to co najmniej 40 lat. A tu ze zdjęcia niekoniecznie... :-)

Ze sposobu pisania dawałem koło 15 ;-)
Odpowiedz

#10
Koni napisał(a):Czy są skuteczne serwisy randkowe, czy raczej wszystkie serwisy służą do dobrej i rozrywkowej zabawy, nie traktując poważnie innych osób na takich serwisach randkowych?

Ja jestem zarejestrowany na kilku takich serwisach randkowych, ale zachwycony nie jestem.

Wszystko zależy od tego co masz napisane w swoim profilu. I tu nie chodzi o pisanie niestworzonych rzeczy typu: nurkuję (choć nad wodą byłem ostatnio 15 lat temu), skoki spadochronowe (choć nigdy nie wsiadłem do samolotu) itp., tylko o rzetelny opis samego siebie.
Odpowiedz

#11
I nie należy liczyć na to, że panna do ciebie sama napisze. To rzadkie w tym kręgu kulturowym. Miałem kiedyś e-booka, jak się na takich serwisach zachowywać, ale nie wiem czy nie przeszedł przez klawisz o nazwie "Delete"...
Odpowiedz

#12
Son. napisał(a):
masovian napisał(a):A ja myślałem, że Koni to co najmniej 40 lat. A tu ze zdjęcia niekoniecznie... :-)

Ze sposobu pisania dawałem koło 15 ;-)
Uśredniając, ma około 27-28. ;-D Nawet na tyle wygląda.

@Koni:
Cytat:Plik ściągnięto 99 raz(y) 30.06 KB
Chyba się podobasz forumowiczom. ;-D
Jaro

Odpowiedz

#13
ET40 napisał(a):Uśredniając, ma około 27-28. ;-D Nawet na tyle wygląda.

Na profilu jest data urodzenia (rocznik 1983).
Odpowiedz

#14
No właśnie, mam w profilu rocznik urodzenia, więc wiadomo, ile mam lat.
Ja myślę, że na różnego rodzaju serwisach randkowych można nawiązać ciekawe znajomości, ale to nie jest łatwe.
Wiele zależy od tego, czy podchodzi się do danej znajomości ze szczerością, czy tylko dla samej zabawy i rozrywki.

Na ogół jest tak, że tam mało kto traktuje bardzo poważnie innych użytkowników, do tego nie są wiarygodni i nie podają prawdziwych danych.
Często opisy w profilach też bardzo odbiegają od rzeczywistości, bo napisać każdy może co chce, ale to jest jedynie teoria.
Niestety, nikomu nie można zabronić pisania bzdur i nieprawdziwych rzeczy na portalach randkowych, ani bycia nieszczerym.
Panuje wolność w Internecie i na portalach.

Mi jeszcze nie udało się poznać interesujących kobiet poprzez takie portale i serwisy, mimo że mam profile na kilku takich portalach. Oczywiście ja nawiązywałem różne znajomości przez portale, ale to nie było nic ciekawego ani fajnego.
Żaden sukces. Było kilka znajomości również realnych, ale one się i tak potem kończyły z różnych przyczyn.
Większość portali i serwisów randkowych jest płatna i też nie każdy płaci za korzystanie, a są tylko tam zarejestrowani.

Co do mojego foto, pomyślałem, że je tutaj wstawię, a było ono robione w mojej łazience.

[ Dodano: 2016-09-07, 18:13 ]
Wprawdzie ja, jak i wielu innych ludzi sceptycznie podchodzi do poznawania innych ludzi przez internetowe portale.
Bo nie można wierzyć do końca w to, co ktoś wypisuje w wiadomościach i jest nieszczery.
Na takie "znajomości" trzeba uważać.
Ja nigdy nie szukałem nikogo na siłę jeżeli widziałem, że los mi wcale nie sprzyja w takich sprawach.
Można próbować, ale nie na siłę.

Zresztą uważam, że "bycie singlem" to też fajna sprawa tym bardziej, jak nie ma się szczęścia do drugiej osoby, bo los nie pomaga.
Jestem na jednym portalu niepłatnym i tam jakieś kobiety do mnie pisały, ale nie było to ciekawe pisanie.
Tutaj mogę podać przykład portalu "Sympatia.pl", na którym też jestem, że jest to beznadziejny portal randkowy, na którym rejestrują się różni oszuści, naciągacze, którzy wykorzystują naiwne kobiety, przeważnie finansowo.
Ale to dotyczy tak naprawdę każdego, randkowego portalu.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz

#15
Koni napisał(a):Tutaj mogę podać przykład portalu "Sympatia.pl", na którym też jestem, że jest to beznadziejny portal randkowy, na którym rejestrują się różni oszuści, naciągacze, którzy wykorzystują naiwne kobiety, przeważnie finansowo.
Ale to dotyczy tak naprawdę każdego, randkowego portalu.

Ja akurat mam odmienne zdanie odnośnie tego portalu. Tam właśnie spotkałem moją Anię. Ale jak to mówią: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Odnośnie zawierania znajomości przez internet, to wśród moich znajomych jest kilka osób, które w ten sposób poznałem i z którymi nadal utrzymuję kontakt.
A oszustów można spotkać na każdym kroku. Nie tylko na sympatii.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.