Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR: gwarantowane miejsca dla rowerów
#1
Od 1 sierpnia 2016 będą w sprzedaży dwa rodzaje biletów na przewóz rowerów: z gwarancją miejsca do przewozu rowerów i bez takiej gwarancji. Nie jest jasne jakie będą prawa "gwarantowanych" rowerzystów, gdy nie będzie oficjalnego miejsca na rower.
Odpowiedz

#2
Hah, dobre ... :-D
Mam gwarancję i co, pełny wagon pasażerów, a ja ich wypraszam bo chce postawić rower ? - zapewne dojdzie do rękoczynów.
Druga sprawa - kto wyda 7 zł na bilet bez gwarancji ...
Odpowiedz

#3
Ja myślę, że to jest tak, że stare dobre kibelki EN57 czy stare Bipy one miały na końcu przedział bagażowy, a te nowe szynobusy nie mają, to chyba o to chodzi. Na relacjach z EN57 będzie gwarantawane.
Mám rád Českých Drah.
Odpowiedz

#4
No dobrze na kibel ok. a gdzie reszta ?
W takim zapełniony szynobusie na Krzyż-Gorzów/Kostrzyn, albo na jednym wagonie (bohun, bonanza czy niegdyś przedziałowy) - Krzyż-Piła/Chojnice to można zapomnieć o rowerze.
Odpowiedz

#5
ICEMAN napisał(a):W takim zapełniony szynobusie na Krzyż-Gorzów/Kostrzyn [...] to można zapomnieć o rowerze.
Według rozkładu w pociągach R 80427 i R 78533 (innych nie chciało mi się sprawdzać) na trasie Krzyż-Kostrzyn jest przewóz rowerów z ograniczoną liczbą miejsc.
Dalej nie wiem jak to pogodzić z "gwarantowanym miejscem"....
Odpowiedz

#6
Zgadza się bo tam kursują SZT, ale wyobraź sobie, że tam gdzie miejsce dla roweru (tylko jednego) stoją ludzie bo nie ma już miejsc siedzących i co wtedy - o to właśnie chodzi, jak ta "gwarancja" ma niby działać ....
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.