Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sytuacja niestrzeżonych przejść i przejazdów kolejowych.
#31
rustsaltz napisał(a):Tak, bo każdy element musi mieć homologacje.

To teraz mi to wyjaśnia dlaczego ta cena wydaje mi się podejrzana. Płaci się monopolistom, którzy zdobyli homologacje...
Odpowiedz

#32
Wolisz powierzyć bezpieczeństwo ludzi systemom budowanym na najtańszych częściach i bez homologacji? Tongue
Odpowiedz

#33
masovian, z całym szacunkiem, ale w tym temacie jesteś trochę oderwany od rzeczywistości, chciałbyś żeby wszystko było pięknie, jednocześnie narzekając, rzucając różnymi epitetami.

Postem o monopolistach i homologacjach się niestety zaorałeś. Nie kontynuuj tego wątku dalej, dla swojego dobra, bo od paru stron zamiast rzeczowej dyskusji mamy tutaj Twój post i 4 osoby które próbują Ci wytłumaczyć i naświetlić obraz stanu faktycznego.
...
Odpowiedz

#34
Za cały szacunkiem, ale nie będę słuchał twoich rozkazów. Będę się wypowiadał tam gdzie, chcę i tobie nic do tego.
Odpowiedz

#35
masovian napisał(a):Za cały szacunkiem, ale nie będę słuchał twoich rozkazów. Będę się wypowiadał tam gdzie, chcę i tobie nic do tego.

Możesz się wypowiadać tam gdzie chcesz, opowiadać największych pierdół też ci nikt nie zabrania - ale nie dziw się później, że cię potraktują jak clowna Smile
Odpowiedz

#36
Ważne że niektórych traktuje jak trolli (bo nimi są) i na ich głupie zaczepki już nie odpowiadam...
Odpowiedz

#37
masovian napisał(a):Ważne że niektórych traktuje jak trolli (bo nimi są) i na ich głupie zaczepki już nie odpowiadam...

To komu nie odpowiadasz? ;-)
Odpowiedz

#38
Ale proszę się nie kłócić, bo nie ma co się sprzeczać.
Niech każdy się wypowiada spokojnie w temacie, wyrażając swoje zdanie.
W dzieciństwie wychowywałem się na torach kolejowych szczecińskiego dworca i stąd pozostał sentyment do kolei.

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.