Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznań - Warszawa
#61
@masovian, Ty tak na serio z tym Wołominem, czy nas po prostu trollujesz? Nikt nie będzie tam wsiadał do pośpiecha tylko dlatego, żeby przejechać się prestiżowo Dartem, skoro szybciej i duuużo taniej dojedzie KM na dobrze skomunikowany Wileniak.
Skoro tak często jeździsz tą trasą, to zobacz sobie ilu pasażerów TLK generuje Legionowo...

Swoją drogą mam też hipotezę, że Ty po prostu mieszkasz w Prostyni i szkalujesz Małkinię z powodu tych lokalnych wojenek...
Odpowiedz

#62
Jedynym, który trolluje w tym wątku jesteś ty. Nie mieszkam w Prostyni. W Wołominie byłoby mnóstwo klientów dwóch powodów:
1. Znaleźliby się szybciej w W-wie.
2. Trafiliby do centrum.

Nie masz nawet pojęcia jaką frekwencję maja kursy KM jadące przez śródmieście. Jest to znacznie więcej niż te twoje mityczne "mnóstwo", jeżdżące rzekomo z Małkini, które wg pracownika PIC okazały się średnio kilkoma osobami na kurs z czego duża część to kolejarze.

Masz jakiś racjonalne argument do dodania, czy nadal będzie trollować swoim zwyczajem? Bo tu już nie pierwszy taki twój wyczyn...
Odpowiedz

#63
A to nie jest czasem wątek dotyczący połączeń Poznań - Warszawa ?
Odpowiedz

#64
@masovian,
Ależ ja mam pojęcie o tym, ile osób jeździ tymi jedno-dwuczłonowymii szynobusami przez łącznicę rembertowską, ponieważ sam nimi jeżdżę xD
I wybacz, ale nie można ich porównać do dziewięciowagonowych zestawień na Wileniak, no sorry.

Naprawdę nie jestem w stanie podążyć pokrętnymi ścieżkami Twojej "logiki", do której nie przemawiaja fundamentalny argument: klient nie wybierze pociągu, który jedzie dłużej i jest droższy. No ale faktycznie, robimy OT.
Odpowiedz

#65
Taaa moja logika jest pokrętna, kiedy ja chcę jasnych kryteriów stawania pociągów TLK. A twoja logika jest cudowna, kiedy chcesz, żeby stawały tam, jakie akurat masz "widzi mi się". :-D

Poza tym, szkoda, że nie jechałeś nigdy pospiechem przez Piaseczno, gdy jeździły, aby zobaczyć jaki tam jest ruch w takich pociągach ponoć strasznie drogich pociągach...
Odpowiedz

#66
Panowie ! To ile tych pasażerów jeździ przez łącznicę rembertowską ? Bo kurcze rzadko w tych rejonach jestem to nie wiem???. No i jakie w końcu są jasne kryteria stawania pociągów tlk ???? Przypominam. Wątek tyczy linii Poznań / powinno być Rzepin / Warszawa.
Odpowiedz

#67
Goldenpass napisał(a):Panowie ! To ile tych pasażerów jeździ przez łącznicę rembertowską ?

A tak ze dwa składy kibla (może podrasowanego kibla) w jedną stronę... Tyle chodziło przed remontem. I nie wiem czy tylko dlatego, że tak mało puszczali...

Cytat:No i jakie w końcu są jasne kryteria stawania pociągów tlk ????

Np. mogłyby to być miasta powiatowe. Albo wszystkie miasta na linii. Tudzież pewna liczba mieszkańców wzwyż. A teraz to jest "burdello bum bum" z pewną regułą kultu węzłów kolejowych, ale też tylko gdzie niegdzie.

Goldenpass napisał(a):Przypominam. Wątek tyczy linii Poznań / powinno być Rzepin / Warszawa.

A sam zdajesz pytania spoza tego wątku. :-P
Odpowiedz

#68
Upss. Co racja to racja. Jednak sorki ale pytałem bardziej ironicznie no i tej ironii "nie zaznaczyłem"Smile. Tak naprawdę to nie bardzo mnie obchodzi ta ilość pasażerów na "rembertowskiej". Bardziej chodziło o przypomnienie o czym jest wątek Smile.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warszawa-Poznań: po 3 latach remontu pojedziemy o 2 minuty krócej kazio 48 15 703 09.04.2017, 15:47
Ostatni post: greenman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.