Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypełnianie ankiet - sposób na dorobienie do pensji :P
#16
Od kilku lat bawię się tym i nie trafił mi się "wirtualny przelew". Czasem jest to kasa, czasem doładowanie telefonu, czasem karta podarunkowa, ale zawsze coś jest.
Odpowiedz

#17
Panowie.

Pomijając już to że pukałem się w czoło za każdym razem jak żona mówiła - za chwilę bo teraz robię ankietę(teraz się nie pukam bo nie mieszkam z żoną) a jeszcze bardziej pukałem się w czoło podliczając ją ile spędziła nad ankietami, ile poszło z tego na prąd / internet a jakie były z tego pieniądze to przyznaję że sam widziałem kilka przelewów z imasonline. Tylko to nadal jest gra nie warta świeczki. Te 60 - 80 zł można zarobić nawet nisko płatną(ulotki itp) pracą w trzy dni i jest to czysty zysk bo w przypadku ankiet nie wiem czy wychodzi z tego połowa czy mniej.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#18
Każdy ma różne preferencje, ale ja mając etat wolę w wolnej chwili rozwiązać ankietę i sobie trochę dorobić niż stać jak palant dodatkowe godziny na ulicy rozdając ulotki.

Odpowiedz

#19
sm31-131 napisał(a):a jeszcze bardziej pukałem się w czoło podliczając ją ile spędziła nad ankietami, ile poszło z tego na prąd / internet a jakie były z tego pieniądze to przyznaję że sam widziałem kilka przelewów z imasonline. Tylko to nadal jest gra nie warta świeczki. Te 60 - 80 zł można zarobić nawet nisko płatną(ulotki itp) pracą w trzy dni i jest to czysty zysk bo w przypadku ankiet nie wiem czy wychodzi z tego połowa czy mniej.

Jeśli masz stałe łącze, to koszt internetu w tej zabawie jest zerowy. I tak musisz płacić za łącze, bez względu na to ile czasu z niego korzystasz. Z prądem jest trochę inaczej, ale nie sądzę, by przeciętnej mocy laptop potrzebował więcej niż 0,1kW na godzinę pracy, czyli jakieś 6-8 groszy. Zakładam, że w godzinę można wyklikać kilka płatnych ankiet.
Ulotkami może szybciej zarobisz, ale tam trzeba albo stać na dworze (a warunki pogodowe mogą być różne), albo biegać po klatkach schodowych. A tu możesz siedzieć w fotelu, okryty kocem, sączyć herbatę i klikać ankiety.
Z tego co Włos wrzuca na swojego bloga wynika, że ankiet nie ma zbyt wiele (max. 4-5 dziennie), więc nie traci na to zbyt wiele czasu. Zakładam, że 60 minut to max. ile potrzeba na to zajęcie.
Swoją drogą - widziałem, że Tomek zrobił zestawienie ile mu z tych ankiet średnio wychodzi na dzień. Ciekawe, czy zestawił to z czasem jaki poświęcił na wyklikanie tych wszystkich ankiet. To byłoby myślę ciekawsze.

[ Dodano: 2016-09-06, 11:42 ]
Włos napisał(a):niż stać jak palant dodatkowe godziny na ulicy rozdając ulotki.

Nie obrażaj ludzi, którzy w ten sposób zarabiają.
Odpowiedz

#20
Tak , godzina dziennie to jest max. Nie pisałem ile to zajmuje, po prostu nie chciało mi się . Mam trochę czasu wolnego zawsze w dzień więc jest to dla mnie nieistotne. Liczy się kasa Big Grin.

Palant to złe słowo, które mi się wkradło, to prawda. Sam kiedyś tak zarabiałem Big Grin.

pzdr.

Odpowiedz

#21
Dziś zleciłem wypłatę 30 zł z panelu IMAS Online , zbierałem na nią ok 1,5 miesiąca . Zrobię screena i tu wrzucę jak przyjdzie przelew Smile

Odpowiedz

#22
A ile czasu poświęciłeś na to, żeby zarobić te 30zł?
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#23
Hmmm ciężko to powiedzieć, ale sumując to około max. 2h

Odpowiedz

#24
Włos napisał(a):Hmmm ciężko to powiedzieć, ale sumując to około max. 2h

No to przekroczyłeś przyszłą godzinową płacę minimalną. :-)
Odpowiedz

#25
haha no zgadza się ;-D

Odpowiedz

#26
Najlepiej to byłoby napisać jakiegoś bota w PHP/Node.js, powinno być dość proste a dzięki łączeniu przez Tora nie do wykrycia.
Odpowiedz

#27
Za to końcówki Tora są bardzo łatwe do wykrycia... Poza tym nie wiem czy to jest opłacalne. Nie wiem czy da się zarobić więcej niż kilkadziesiąt złotych miesięcznie...
Odpowiedz

#28
Nie ma sensu pisać botów. Ankiet nie jest aż tak dużo, max 4 dziennie. To jest na spokojnie do obrobienia. No i zawsze jest ryzyko, że coś zostanie wykryte.

No i dla mnie wypełnianie ankiet to przyjemność Tongue, lubię takie marketingowe sprawy :-D

Odpowiedz

#29
Wykryte? Ciekawe jak... Dajesz losowe opóźnienie między zapytaniami, dokładnie tak jak robi to człowiek (nigdy nie wysyła zapytań równo co np. 2 sekundy), i jeżeli nie będziesz wysyłał hurtowo to nie ma szans, chyba że palniesz głupi błąd/przeoczenie w kodzie jak np. bzdurny User-Agent w headerze zapytania zamiast jakiegoś rzeczywistego (np. Chrome na Windows 10, chyba teraz najpopularniejszy). A na wysyłanie hurtowo też jest metoda - Tor lub zwykłe proxy. A czy warto... Raczej nie, tak teoretycznie sobie rozważam.
Odpowiedz

#30
Wpadka przy TORze bylaby bardzo prawdopodbna. Pewne serwisy blokuja koncowki TORa, ktore sa publicznie znane kazdemu kto je chce poznac. Natomiast zamiast sie bawic w podszywanie sie pod przegladarke w PHP, latwiej byloby rabnac bota na maszynie wirtualnej ze zwkla przeszukiwarka. Ale i tak to sie nie oplaca...
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.