Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TLK Wenus (Gdynia-Zakopane)
#1
Witam,
Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Chciałem kupić 2 bilety( dwa miejsca obok siebie-okno środek, w wagonie bezprzedziałowym) na pociąg TLK Wenus do Zakopanego, podróż 15 sierpnia. Niestety pani na dworcu nie miała możliwości sprzedania biletu obok siebie(okno, środek), w wagonie bezprzedzialowym. Zadzwoniłem do koleżanki w tej sprawie, która pracuje na innym dworcu. Okazało się że faktycznie nie ma możliwości zeby kupić miejsce od okna na ten pociąg w wagonie bezprzedzialowym oraz w wagonie zprzedzialami. Co ciekawe istnieje możliwość zakupu biletów(okno, środek w wagonie bezprzedzialowym) przez internet. Jaki jest rozkład miejsc w wagonie bezprzedzialowym dla tego pociągu, tak żeby siedzieć obok siebie? Znalazłem taki rozkład miejsc na czeskiej stronie, więc daje go w załączniku. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
http://www.vagonweb.cz/razeni/vlak.php? ... 16&lang=pl


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#2
W moim przypadku rozkłady miejsc z tej czeskiej strony zawsze się zgadzały z rzeczywistością Smile

Odpowiedz

#3
Dzięki. Jeszcze jedno pytanie. Numeracje miejsc w wagonie bezprzedzialowym gdzie znajdę?:-) tak żeby nie szukać za długo moich miejsc:-)
Odpowiedz

#4
Misio91, powyżej?
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.