Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plakatowe rozkłady jazdy
#1
Pytanie dla niektórych pewnie może głupie, ale: orientujecie się, czy, kiedy kończy się okres obowiązywania rozkładu jazdy i plakatowe rozkłady ze stacji tracą ważność, muszą być one w jakiś sposób zwrócone (gdzieś tam), czy można poprosić o ich wzięcie ?

Dzięki wielkie za odpowiedź Smile
Odpowiedz

#2
Pawel1995 napisał(a):muszą być one w jakiś sposób zwrócone
Dlaczego muszą być zwrócone? A nie np. wyrzucone lub zrecyklowane?
Odpowiedz

#3
nie twierdzę, że muszą być zwrócone. Zadałem pytanie w formie: "(...)muszą być zwrócone CZY można je wziąć ?" Smile
Odpowiedz

#4
Pawel1995 napisał(a):Pytanie dla niektórych pewnie może głupie, ale: orientujecie się, czy, kiedy kończy się okres obowiązywania rozkładu jazdy i plakatowe rozkłady ze stacji tracą ważność, muszą być one w jakiś sposób zwrócone (gdzieś tam), czy można poprosić o ich wzięcie ?

Pewnie można prosić o o to zwiadowcę stacji.

Ale zamiast zawracać tyłek komuś tam z PLK, ja bym sobie to po prostu, wydrukował. Są takie firmy kserograficzne, które drukują W formatach A3-A0, a plakatowe rozkłady, włącznie z tymi niektórymi nieaktualnymi są do pobrania za darmo na https://portalpasazera.pl/Plakaty .
Odpowiedz

#5
Samodzielne drukowanie jest bez sensu - w takim formacie i na lakierowanym papierze kosztuje to od ciula dla klienta detalicznego.
Stare rozkłady w 99% lądują w koszu. Kiedy stracą ważność jakiemukolwiek pracownikowi nie będzie już na nich zależało.
Pawel1995 - przejdź się w nocy z soboty 3 września na niedzielę 4 września na jakąś większą stację w swojej okolicy. Spytaj uprzejmie osobę, która będzie wieszała nowe rozkłady (dla dworców warszawskich jestem w stanie w PM napisać Ci kto dokładnie, ale widzę, że jesteś z Piotrkowa to raczej niewiele Ci to da) czy możesz sobie zabrać stare. Na pewno dostaniesz zgodę.
Sam mam w domu osiem dużych przeterminowanych plakatów (potrzebowałem czegoś dużego do położenia na biurku podczas malowania aerografem swoich modeli), które zwyczajnie zabrałem podczas zmiany rozkładu jazdy.
Odpowiedz

#6
Lądują w koszu, nieraz na Batorym widziałem stare pogniecione w koszu.
Odpowiedz

#7
Tylko pewnie Pawla1995 interesuja w którym... :-) Ale faktycznie dowiedzieć się o której konkretnie wymieniają rozkład i podejść do wymieniających byłby najskuteczniejszym i najtańszym rozwiązaniem.
Odpowiedz

#8
i o takie odpowiedzi mi chodziło Smile dzięki wielkie Smile. plakat przyda się nie tylko do celów dekoracyjnych, ale również "praktycznych", jak w przypadku Dudzia Big Grin
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plakatowe rozkłady jazdy Adams 21 22 531 14.09.2021, 13:46
Ostatni post: krzys
  Archiwalne sieciowe rozkłady jazdy adriankwiat 0 1 661 11.07.2021, 14:17
Ostatni post: adriankwiat
  Stare rozkłady adrian199205 0 2 663 26.05.2017, 12:49
Ostatni post: adrian199205
  Rozkłady jazdy Szczecin Główny 2013 i 2014 byku1183 2 3 144 15.08.2016, 21:14
Ostatni post: byku1183
  Projekt śląskiego rozkłady jazdy na rok 2015/2016 skalt 20 10 120 22.03.2015, 22:26
Ostatni post: kebeka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.