Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak kursuje przewoźnik Freightliner linią NYSA - BRZEG?
#1
Witam,

Dowiedziałem się, że w najbliższy piątek 1 lipca linią nr 288 Nysa - Brzeg przez Grodków Śląski ma przejechać skład towarowy przewoźnika Freightliner, w skrócie FPL. Czy ktoś mógłby napisać tutaj bądź na priw, w jakich godzinach ten skład pojawi się w Grodkowie, Nysie bądź Brzegu i w jakim kierunku będzie jechał? Mile widziane też informacje, jakich innych przewoźników jeżdżą składy towarowe linią NYSA - BRZEG po zamknięciu odcinka Strzelin - Kamieniec
Ząbkowicki. [/code]
Odpowiedz

#2
Damian Kapinos napisał(a):Dowiedziałem się, że w najbliższy piątek 1 lipca linią nr 288 Nysa - Brzeg przez Grodków Śląski ma przejechać skład towarowy przewoźnika Freightliner, w skrócie FPL

Nie ma takiego planu.

Będę robił skład przez Szydłów w nocy z poniedziałku na wtorek.

Na odc. Nysa - Brzeg ruch objazdowy jest raczej znikomy ze względu na przepustowość tylko w godz 20 - 5 . Powinno się trafić coś z Rail Polska, Orionu bądź Pol-Miedzi, ale większość objazdów idzie przez Jaworzynę
Odpowiedz

#3
Cytat:"Vulcan napisał/a:" Nie ma takiego planu.

Będę robił skład przez Szydłów w nocy z poniedziałku na wtorek.

Na odc. Nysa - Brzeg ruch objazdowy jest raczej znikomy ze względu na przepustowość tylko w godz 20 - 5 . Powinno się trafić coś z Rail Polska, Orionu bądź Pol-Miedzi, ale większość objazdów idzie przez Jaworzynę

Niekoniecznie, teraz wiele pociągów REGIO nie jeździ ze względu na wakacje, a to właśnie w tym okresie jest zamknięty odcinek Strzelin - Kamieniec Ząbkowicki.

Na linii Nysa - Brzeg masz teraz przerwę od godz. 10.00 do 14.30, towarowe w kierunku Nysy są też wysyłane po godz. 18.00 z Brzegu. Już spotkałem kilka składów Majkoltransa i Trakcji PRKiL w Grodkowie. W sobotę można spotkać teraz nawet 5 składów w dzień, o nocy nie wspominając Wink

Ale byłbym wdzięczny za cynki, co i kiedy pojedzie linią Nysa-Brzeg od Rail Polska,. POL-Miedzi czy Orionu Wink Ja również mogę dać znać, jak polować na składy Majkoltransa Wink
Odpowiedz

#4
Damian Kapinos napisał(a):W sobotę można spotkać teraz nawet 5 składów w dzień, o nocy nie wspominając Wink

To i tak mało biorąc pod uwagę tłok w Jaworzynie, ale nie ma co porównywać.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak kursują towarowe na linii nr 288 Nysa - Brzeg? Damian Kapinos 2 3 013 07.08.2016, 18:23
Ostatni post: Damian Kapinos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.