Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PR wydłużają weekendowe przejazdy za 39 zł
#1
Przewoźnik przedłuży ważność mini biletu turystycznego i biletu turystycznego. Tym samym, już za 39 zł można podróżować przez cały weekend, od 25 maja (od 18:00) do 30 maja (do 6:00) wszystkimi pociągami REGIO, na każdej trasie, bez ograniczeń.

KurKol
Odpowiedz

#2
Pierwszy weekend maja to dla wielu początek sezonu turystycznego. Dla tych, którzy w majówkę chcą wyruszyć w Polskę, największy kolejowy przewoźnik pasażerski – POLREGIO – przygotował wyjątkową ofertę: bilet umożliwiający podróżowanie bez limitów przez prawie 10 dni!



Tegoroczna majówka wyjątkowo sprzyja podróżowaniu. Majówka z POLREGIO – bo tak nazywa się najnowsza oferta Przewozów Regionalnych – to bilet umożliwiający odbycie nieograniczonej liczby przejazdów w czasie od 28 kwietnia (od 18:00) do 8 maja (do 6:00), czyli przez prawie 10 dni! Nowa oferta podzielona została wg. kategorii wiekowych. Osoby poniżej 26. roku życia (kryterium jest jedynie wiek, nie zaś status ucznia lub studenta) będą mogły kupić go w cenie 49 zł, a pozostali pasażerowie zapłacą za niego tylko 95 zł.

https://polregio.pl/pl/dla-podroznych/in...-polregio/
Odpowiedz

#3
podróżowanie kiblami to jest to Big Grin
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#4
Nie jest tak źle, wszak mają łącznie kilkanaście Impulsów w 8 województwach.
Odpowiedz

#5
Oferta byłaby atrakcyjna, gdyby bilet był honorowany w pociągach spółek samorządowych, adekwatnie do turystyka. W tej formie trudno mówić o atrakcyjności biletu, gdyż nawet chcąc się wybrać w Polskę osobówkami trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami przy korzystaniu z pociągów spółek samorządowych. Niestety, ale jest wiele atrakcyjnych miejsc, gdzie POLREGIO już nie dojeżdża, lub żeby się tam dostać trzeba pewne odcinki przejechać lokalnymi kolejami.
Odpowiedz

#6
(14.04.2017, 16:09)Adams napisał(a): Oferta byłaby atrakcyjna, gdyby bilet był honorowany w pociągach spółek samorządowych, adekwatnie do turystyka.

A najlepsza byłba jedna taryfa na całej polskiej kolei. Smile  Ale póki co jest to co jest...
Odpowiedz

#7
Jeśli chodzi o bilety jednorazowe na pociągi osobowe, to wyobraź sobie że jest. Kupujesz bilet w taryfie bazowej Regio z jednego krańca Polski na drugi i jest on honorowany w każdym pociągu osobowym, każdej spółki, z wyjątkiem SKM Warszawa i WKD. Tongue
Odpowiedz

#8
Nie wiem czy SKM Trójmiasto to honoruje. Ale wiem na pewno, że PIC nie...
Odpowiedz

#9
No, ale to PIC i on ma trochę inną kategorię pociągów niż PR.
Odpowiedz

#10
To prawda, IC a przewoźnicy regionalni to zupełnie inna bajka.
Odpowiedz

#11
(16.04.2017, 05:31)masovian napisał(a): Nie wiem czy SKM Trójmiasto to honoruje. Ale wiem na pewno, że PIC nie...

Jeśli chodzi o SKM, to nie wiem jak to wygląda z honorowaniem w samej aglomeracji trójmiejskiej, ale już między Gdynią a Słupskiem honorowane są na pewno. Co do PKP IC, to wiadomo że czegoś takiego nie honorują. Wyraźnie przecież napisałem, że chodzi o pociągi osobowe.
Odpowiedz

#12
(16.04.2017, 10:09)SAP102 napisał(a): No, ale to PIC i on ma trochę inną kategorię pociągów niż PR.

Ale faktem jest też, że sami sobie te kategorie powymyślali... I rzeczywiście brak takiego "turystyka" na całęj polskiej kolei pasażerskij jest odczuwalny...
Odpowiedz

#13
Jeszcze nie tak dawno było coś takiego jak bilet "plus" . Bilet ten kosztował 19zł i był ważny wyłącznie z biletem podróżnika. Uprawniał on do przejazdu pociągami Regio. Likwidację tego biletu PRy tłumaczyły niskim zainteresowaniem tą ofertą, chociaż nie bardzo mi się chce w to wierzyć.
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.