Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albo dzieci, albo infrastruktura
masovian napisał(a):
Cytat:Ludzie nienawidzą tych, którym się chce

Tradycyjnie mylisz się. A dokładniej: mylisz pojęcia: chcieć i mieć. Ludzie nienawidzą tych co mają, bo wiedzą , że to bogactwo jest na ich krzywdzie zdobyte. :-P

Cytat:
masovian napisał(a):Chcesz powiedzieć, że bogactwo zależy od chęci? A to ciekawe, że chcą go wszyscy, a ma tylko kilku.

W dużej mierze tak.

:-D To zrobimy eksperyment: chcę mieć prywatny samolot do 11 dzisiaj i zobaczymy czy działa. :-P

Masovian jak zwykle wyrwie zdanie z kontekstu i zaczyna swoje manipulacje.
A co zrobiłeś w kontekście posiadania prywatnego samolotu oprócz klepania w klawiaturę?
Odpowiedz

Afrika_Bambaata napisał(a):Masovian jak zwykle wyrwie zdanie z kontekstu i zaczyna swoje manipulacje.
A co zrobiłeś w kontekście posiadania prywatnego samolotu oprócz klepania w klawiaturę?

A co miał zrobić? Państwo ma mu dać, bo się k... należy, co nie?
Odpowiedz

Afrika_Bambaata napisał(a):
masovian napisał(a):
Cytat:Ludzie nienawidzą tych, którym się chce

Tradycyjnie mylisz się. A dokładniej: mylisz pojęcia: chcieć i mieć. Ludzie nienawidzą tych co mają, bo wiedzą , że to bogactwo jest na ich krzywdzie zdobyte. :-P

Cytat:
masovian napisał(a):Chcesz powiedzieć, że bogactwo zależy od chęci? A to ciekawe, że chcą go wszyscy, a ma tylko kilku.

W dużej mierze tak.

:-D To zrobimy eksperyment: chcę mieć prywatny samolot do 11 dzisiaj i zobaczymy czy działa. :-P

Masovian jak zwykle wyrwie zdanie z kontekstu i zaczyna swoje manipulacje.

:-D Jakie manipulacje?

Cytat:A co zrobiłeś w kontekście posiadania prywatnego samolotu oprócz klepania w klawiaturę?

Oczywiście! Bardzo chciałem. To przecież wg DamianaT to wystarczy nawet, aby być najbogatszym człowiekiem na świecie. No może dlatego jest przeciw wszelkimi zabezpieczaniami socjalnymi, bo mu się zdaje, że wystarczy chcieć? :-P
Odpowiedz

masovian napisał(a)::-D Jakie manipulacje?

Cytat:A co zrobiłeś w kontekście posiadania prywatnego samolotu oprócz klepania w klawiaturę?

Oczywiście! Bardzo chciałem. To przecież wg DamianaT to wystarczy nawet, aby być najbogatszym człowiekiem na świecie. No może dlatego jest przeciw wszelkimi zabezpieczaniami socjalnymi, bo mu się zdaje, że wystarczy chcieć? :-P

Przeczytaj cały post Damiana to zrozumiesz, co znaczy chcieć w tym przypadku.


Mam nadzieję.
Odpowiedz

Ja wiem co on napisał, ale pokazuje na przykładzie jakie on bezsensy pisze. Nie ma żadnego algorytmu stania się najbogatszym człowiekiem na świecie. Wszystkie teksty od pucybuta do milionera, to są konkretne bzdury dla grzecznych lemingów. Rzeczywistość opisał w chwili szczerości Rockefeller stwierdzając, że pierwszy milion trzeba ukraść

I są ludzie, którzy nie wiem jak by bardzo chcieli, i jak bardzo się starali, to będą skazani na biedę i co najwyżej wegetację. No im trzeba dać. Efekty takich głupot, że wystarczy tylko chcieć widać na co dzień. Rozkradane tory kolejowe, kradzione kable, kradziony węgiel z wagonów, itd., itp. Przecież człowiek, któremu w życiu nikt nie dał szans studiować czy nawet pójść do liceum musi sobie jakoś radzić. A jak ma sobie radzić inaczej przy bezrobociu, która jest cechą nieodłączną kapitalizmu?
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.