Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię 2 bilety podbite z trasy Kraków-Warszawa
#1
Witam jak w temacie kupię 2 bilety najlepiej w obydwie strony czyli z Krakowa do Warszawy i z Warszawy do Krakowa z datami wyjazd z KRK 26 Kwietnia przyjazd 28 z Warszawy. Preferuję odbiór w Krakowie oczywiście interesują mnie bilety wykorzystane dla 2 osób. Co do ceny to uzgodnimy kontakt na e-mail <!-- e --><a href="mailtoConfusedmonia@vp.pl">smonia@vp.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz

#2
Tak niestandardowego ogłoszenia tutaj chyba jeszcze nie było Big Grin
Jaro

Odpowiedz

#3
[quote="ET40"]Tak niestandardowego ogłoszenia tutaj chyba jeszcze nie było Big Grin[/quo
No miło m,i ale taka potrzeba a obie strony korzystają bo ktoś bilety wyrzuci do kosza, a tak to zwrócę chociaż część.
Odpowiedz

#4
bogdan2008 napisał(a):Preferuję odbiór w Krakowie oczywiście interesują mnie bilety wykorzystane dla 2 osób.

To najlepiej stań na peronie wtedy z tabliczką "Kupię zużyte bilety".
Odpowiedz

#5
A cóż to? Rozliczenie delegacji? :-D Bo kara na pewno nie - chyba że powrót do przeszłości? :-D

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#6
Delegacji jak delegacji, ale udowodnienie kosztów na pewno. :-)
Odpowiedz

#7
masovian napisał(a):
bogdan2008 napisał(a):Preferuję odbiór w Krakowie oczywiście interesują mnie bilety wykorzystane dla 2 osób.

To najlepiej stań na peronie wtedy z tabliczką "Kupię zużyte bilety".
Właśnie od tego jest internet i takie fora żebym nie musiał stać, a tak na poważnie popytajcie znajomych przecież im się zwróci część poniesionych kosztów,
Odpowiedz

#8
może kontakt telefoniczny ułatwi sprawę 733975388
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupię bilety kolejowe Damian Kapinos 2 2 798 11.10.2015, 10:32
Ostatni post: Kolejarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.