Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolekcja "Lokomotywy Świata"
#46
przem710, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie, nie mogę znaleźć żadnego nowego numeru, facet w empiku mi dziś powiedział, że podobno zawiesili serię, ale mi się nie wydaję...

Na stronie Amercomu też cisza - nadal jest pokazany poprzedni numer, a o nowym jest króciutka wzmianka - że wyjdzie 31 sierpnia.

Masz ten numer?
Odpowiedz

#47
Wiesz ja jestem trochę w tyle, bo ostatnio kupiłem dopiero numer 17. W sobotę zobaczę jak wygląda sytuacja u mnie. Aczkolwiek numer 17 dostarczyli z opóźnieniem trzech dni.
Odpowiedz

#48
U mnie numer 17 był bez opóźnienia.

Pozostaje czekać, i ew. zweryfikować słowa faceta z empiku. Napisałem do nich maila czekam na odpowiedź
Odpowiedz

#49
Myślę że to po prostu kolejne opóźnienie, może tym razem nawet duże. Oby nie zrezygnowali.
Odpowiedz

#50
Dostałem dziś odpowiedź, z której wynika, że rzeczywiście mają opóźnienie i od jutra powinno trafić do sprzedaży ;-)
Odpowiedz

#51
Byłem dziś rano, numer 19 jest w sprzedaży o wczorajszego poranka.
Odpowiedz

#52
Dokładnie, nowy numer już jest. Jak na razie w porównaniu do wszystkich modeli typuje go jako najlepszego
Odpowiedz

#53
Co Wy na to, by wydawcę tego tytułu zbombardować e-mailami, że przydałaby się taka sama seria, ale z polskimi (i jezdżącymi po Polsce) lokomotywami wraz z ewentualną pomocą wyboru modeli?
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#54
Fajnie by było, ale obawiam się ze to nie takie proste. Wszystkie obecne modele zostały przygotowane pod sprzedaż w całej europie tak aby było jak najtaniej, zatem przygotowanie Polskich modeli to mogą być spore koszta. Chociaż zainteresowanie nową serią mogło by zdecydowanie wzrosnąć, co mogło by pokryć dodatkowe koszty.
Odpowiedz

#55
Przem masz najnowszy model? Jeżeli tak, to czy ty też dostałeś niesamowite gó*no, czy mi się pechowo trafiło?
Odpowiedz

#56
Model zakupiony przez mnie oceniam na 3, daleko mu do doskonałości. Ale i tak jest lepszy niż kilka wcześniejszych. Mnie udało się dogadać z Paniami z kiosku i mogę dokładnie obejrzeć co kupuje.
Odpowiedz

#57
Tak informacja dla zainteresowanych, do dziś w sprzedaży jest numer 25 "Lokomotywy Świata". Z tym numerem będzie model Taurusa, w prawdzie nie polskiego, lecz Węgierskiego ale to zawsze coś.
Odpowiedz

#58
Pozwolę sobie sprostować, że numer będzie dostępny dopiero od jutra.

Ciekaw jestem czy wyjdzie coś ciekawego czy kolejne gó*no na szynach

EDIT. Przem masz już ten model? Jak wykonanie?
Odpowiedz

#59
Mam, wykonanie nie zachwyca, a opis w gazetce dosłownie powala na kolana. Największe wady to:
-model nie stoi na szynach ;-) Tylko na tych śmiesznych plastikowych klockach, dziś je wymontuje.
-Jeden zaganiacz jest wyraźnie dłuższy od drugiego :-O.

Poza tym model za szybą ładnie się prezentuje.
Odpowiedz

#60
I dziś na mój blat trafił Taurus w węgierskim malowaniu. Ogólnie wykonanie oceniam na dobre, gdyby nie fakt, że lokomotywa nie stała na "torach"

Natomiast co do zaganiczy u mnie wszystko jest ok. Ciekaw jestem czy to ja dobrze trafłem czy ty pechowo ;-)

EDIT. Ma ktoś z forumowiczów do sprzedania Pt47 od Deagostini? W razie czego kontakt na PW lub w tym temacie ;-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Moja kolejowa kolekcja norbis97 2 3 491 27.03.2020, 13:30
Ostatni post: ET22FAN
  Kolekcja kolejowych przedmiotów - jak zacząć? fru_jay_km 49 19 764 24.03.2020, 18:13
Ostatni post: TomaszMK
  Kolekcja biletów komunikacji miejskiej Biletykomunikacyjne 0 1 710 15.11.2019, 17:54
Ostatni post: Biletykomunikacyjne
  Pociągi Świata Gżągal 3 3 928 07.01.2012, 09:46
Ostatni post: Gagusiek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.