Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EN57 w wielkopolskim malowaniu
#16
Wielkopolskie nie jest takie złe gdyby nie to paskudne czarne czoło, z boku wygląda całkiem dobrze.

http://adminstation.wrzuta.pl/obraz/pow ... cAnn2I06lx
Odpowiedz

#17
Lubuszanin, ale my tylko na malowanie marudzimy, jednolite - ok, to bardzo dobrze, ¿e widaæ z daleka czyja maszyna, ale ³adne to ono nie jest. S± specjalne ksi±¿ki (tak ksi±¿ki!) z zestawieniami "pasuj±cych" do siebie barw, dobry grafik z takich korzysta, ten co wymy¶la³ to malowanie widaæ o tym nie wie.
Co do za¶ samego remontu to ¶wietnie, ja siê bardzo cieszê, ¿e s± wykonywane, skoro nas na razie nie staæ na nowe to nale¿y przyklasn±æ takiej inicjatywie. A jak to bêdzie siê sprawowaæ to siê oka¿e. Oby nie by³o jak z tym nowym kiblem do ³ódzkiego, pojecha³ na pokaz w jeden weekend i siê popsu³.
Odpowiedz

#18
DamianT To i ja będę jednym z tych nielicznych Smile. Mnie to się również podoba , fakt czoło niezbyt pasuje do reszty , ale nie narzekajmy Big Grin.
Odpowiedz

#19
Porypało ich z tymi malowaniami. Kiedyś bardziej znośne były te malowania, a trochę ich było nie powiem, teraz to szczerze ciężko mi powiedzieć. Łódzkiego mi się podoba, Pomorskiego też przejdzie chociaż potąd tych niebiesko-żółtych składów jeździ jak i SKM jak i pesozłomów PRek. To Wielkopolskiego to w ogóle mi nie podeszło. Nikt mnie chyba nie przekona do lepszego, ja i tak do dziś będę powtarzać ile się da, że malowanie KM jest najlepszym malowaniem jakie wprowadzono, zawsze się z Mazowieckim kojarzy i jest oryginalne, nikt nawet w podobne schematy nie malował.
After student session. Na kolejowe sprawy już czas
Odpowiedz

#20
Kibel jak kibel, paskudny więc i paskudne malowanie do niego pasuje. Dla mnie dosyć ciekawa alternatywa.
http://dozer.kolej.org.pl/ <-- Kolejowa Galeria Dozera
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.