Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do montowania filmów 4K
#1
Lubię sobie od czasu nagrać peronówkę i podzielić się z nią na swoim kanale na Youtube. Do tej pory do montowania filmów używałem samej strony jutubka - czyli aplikacji Youtube Editor (youtube.com/editor). Jest ona szalenie prosta i przejrzysta, w związku z czym taki laik jak ja nie ma problemu z obsługą.
Problem pojawił się w momencie, kiedy zacząłem nagrywać filmiki w 2160p. Kiedy montuję pliki źródłowe w QHD to film docelowy, wyrenderowany przez Youtube Editor ma obcinaną rozdzielczość do 1080p. A rozumiecie chyba, że nic tak nie napędza licznika wyświetleń jak "4K" w tytule? Tongue

Czy moglibyście mi więc polecić jakiś maksymalnie prosty program to montażu filmów? Będę jedynie sklejał dwa/trzy ujęcia z jakimś efektem (np. rozmazaniem) na przejściu między nimi. Zależy mi na utrzymaniu wysokiej jakości video oraz klarownym dla laika interfejsie. Wszystkie profesjonalne programy odstraszają mnie swoim "poziomem trudności" Tongue
Odpowiedz

#2
Dudzio, a czy YT daje możliwość wrzucenia filmu 4K?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#3
Pewnie, że tak. Kiedy wrzucam materiały źródłowe to są wyświetlane w rozdzielczości 2160p:

Odpowiedz

#4
Odpowiedż dwa miesiące po czasie zapytania, ale będzie jeszcze dłuuugo aktualna.

Każdy współczesny program do montowania ma taką możliwość.
You Tube pozwala też na wrzucanie większej rozdzielczości.
Od ponad roku można uploadować pliki o gęstości 8K i 120P
Pytanie z naszej strony: po co chcesz ładować na YT taką wysoką skalę? Kto to obejrzy? Kto w Polsce ma taki monitor, projektor?
Dwa procent miłośników kolei?
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.fb.com/KOLEJWIZJA">www.fb.com/KOLEJWIZJA</a><!-- w --> - nasza wizja kolei
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy program rządowy w sprawie przywrócenia autobusowych połączeń w Polsce Koni 30 12 779 02.01.2020, 20:50
Ostatni post: rustsaltz
  Program do obróbki filmów Squash 14 5 011 05.08.2013, 15:29
Ostatni post: Squash
  Problem z wgrywaniem filmów na YT Dominik Piotrowicz 2 3 521 06.07.2010, 19:50
Ostatni post: Przemek19840

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.