Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forum kolejowe-sprawy.pl??
#31
(29.11.2016, 06:37)masovian napisał(a): Pomysł niezły, tylko ma jedną wadę: jak się te rzesze cudzoziemców dowiedzą o tym forum?

Skoro kilku odwiedza nas nawet bez takich udogodnień, to tym bardziej będą robić to z udogodnieniami. Smile Jakoś poradziliśmy sobie z reklamą w kraju, a jak to by wyglądało wobec zagranicznych użytkowników...cóż, sama możliwość pisania, zakładania tematów i czytania po angielsku pewnie dałaby nam jakiś reklamowy rozgłos. Choć z konkurencją anglojęzyczną od zarania byśmy raczej nie wygrali.
Jaro

Odpowiedz

#32
(30.11.2016, 00:50)ET40 napisał(a):
(29.11.2016, 06:37)masovian napisał(a): Pomysł niezły, tylko ma jedną wadę: jak się te rzesze cudzoziemców dowiedzą o tym forum?

Skoro kilku odwiedza nas nawet bez takich udogodnień, to tym bardziej będą robić to z udogodnieniami. Smile 

No ja zauważyłem jednego Czecha, któremu raczej nie było potrzebne anglojęzyczne wątki. 

Cytat:Jakoś poradziliśmy sobie z reklamą w kraju, a jak to by wyglądało wobec zagranicznych użytkowników...cóż, sama możliwość pisania, zakładania tematów i czytania po angielsku pewnie dałaby nam jakiś reklamowy rozgłos.

Tylko dlaczego ja myślę, że to ma szansę powodzenia podobną jak ostatni zlot w Toruniu? Może dlatego, że jeden z moich blogów w wersji po angielsku nie zyskał czytelników tylko dlatego, że jest po angielsku?
Odpowiedz

#33
Ja myślę, że forum miałoby więcej aktywnych użytkowników gdyby na Facebooku regularnie ukazywały się posty. My po założeniu profilu IPT zauważyliśmy duży wzrost zainteresowania projektem. Dużo osób założyło konta, dodają zdjęcia, zgłaszają błędy itd.
Odpowiedz

#34
Na profilu FB teraz panuje autopromocja, ale nie forum Tongue
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#35
Nie mamy pomysłu co można wrzucać, a szkoda.. Może wspólnymi siłami coś się uda wymyślić .
Odpowiedz

#36
Nie ma co przesadzać. Częstsza aktywność na mordoksiążce, przysporzy klientów profilu, a nie forum. Sytuację polepszyłaby możliwość rejestracji za pomocą profilu mordoksiążkowego. To jest, po prostu, szybsze.
Odpowiedz

#37
Nie do końca się zgodzę. Dobrym przykładem jest profil Platformy Komunikacyjnej Krakowa przy którym pomagam. 31 tysięcy fanów na Facebooku i prawie 400 aktywnych użytkowników forum. Mamy przy profilu przycisk "rejestracja" w który klika tygodniowo ok. 50 osób. W taki sposób z mało znanego forum zrobiła się ogromna społeczność.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

#38
(02.12.2016, 07:38)dominik07317 napisał(a): Nie do końca się zgodzę. Dobrym przykładem jest profil Platformy Komunikacyjnej Krakowa przy którym pomagam. 31 tysięcy fanów na Facebooku i prawie 400 aktywnych użytkowników forum.

Co daje 0,0129 członka forum na członka na jednego fana z mordoksiążki... Smile


Cytat: Mamy przy profilu przycisk "rejestracja" w który klika tygodniowo ok. 50 osób. W taki sposób z mało znanego forum zrobiła się ogromna społeczność.

Nie o to mi chodzi. Nie wiem jaką wy macie rejestrację, ale pewne strony potrafią się rejestrować mordoksiążką. A na naszym forum, cały czas ten sam, wiele bardziej skomplikowany formularz...
Odpowiedz

#39
Tak, API mordoksiążki daje taką możliwość, jak nie macie sił przerobowych to mogę pomóc, parę razy wdrażałem coś takiego, zresztą może jest jakiś gotowy plugin do tego nowego skryptu. Jestem też właścicielem domen nawiązujących do tamtego forum, jak np. kolejowesprawy.pl i kolejowe-sprawy.com.pl, póki nie mam pomysłu co z nimi zrobić ustawię może przekierowanie tutaj, zobaczymy ile ruchu wygeneruje.
Odpowiedz

#40
Zdecydowanie brakuje ludzi do pomocy. Napisz proszę pw do kolegi @theqkash na wypadek gdyby tu nie zaglądał.
Rozmawiałem kilka dni temu z Mikrobartem i wstępnie jest za tym, żeby spróbować przywrócić Facebooka do życia. Obiecałem zastanowić się jak to może wyglądać.
Odpowiedz

#41
(02.12.2016, 17:52)szy_mat napisał(a): Jestem też właścicielem domen nawiązujących do tamtego forum, jak np. kolejowesprawy.pl i kolejowe-sprawy.com.pl, póki nie mam pomysłu co z nimi zrobić ustawię może przekierowanie tutaj, zobaczymy ile ruchu wygeneruje.

I to jest działanie ze wszechmiar słusznie.  Smile

A tak na marginesie ile tych domen nakupiłeś?  Smile
Odpowiedz

#42
Trochę nakupiłem, niejako przy okazji. Smile
Odpowiedz

#43
Przy okazji? Powiedz lepiej, że czułeś tam pieniądze. Smile
Odpowiedz

#44
Rejestracja facebookiem będzie do zrobienia.
Odpowiedz

#45
(05.12.2016, 20:47)theqkash napisał(a): Rejestracja facebookiem będzie do zrobienia.

Wita Was wszystkich Księciunio -Smile

forum kolejowe-sprawy.pl zakończyło swoją działalność, bo nikt nie mógł się nim na poważnie zająć. Ja i każdy admin mieliśmy pracę, która zajmowała nam cały czas i po prostu społeczna działalność na rzecz forum upadła. Nigdy nie było konkurencji pomiędzy FK a KS.
Księciunio miał dobre stosunki z adminem FK :-)

Jestem tu nowy i mam mało czasu, ale jak macie dział FIP to mogę w wolnym czasie trochę moją widzą Was wspomóc.

Pozdrawiam wszystkich,
Iktorn
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.