Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesołych Świąt
#31
To i ja życzę wszystkim forumowiczkom i forumowiczom zdrowych, radosnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, olbrzymiej choinki i bogatych prezentów, oraz jak najwięcej forumowych spotkań na szlaku (i nie tylko) w nadchodzącym Nowym Roku 2013. ;-)
Odpowiedz

#32
Ja również pragnąłbym życzyć wszystkim użytkownikom Forum Kolejowego ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych.
Życzę Wam także dużo dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz tego abyście na kolejowych szlakach spotykali same wymarzone składy. Smile
Odpowiedz

#33
Wesołych Świąt :-D Spełnienia marzeń, nieustannego dążenia do wyznaczonych celów oraz rodzinnego ciepła w ten świąteczno-noworoczny czas.

Zawsze kolejowego S2! Wesołych Świąt.
Odpowiedz

#34
W imieniu mod-team ForumKolejowe.pl życzę Wam tego wszystkiego, czego życzycie nam w tym temacie. Przede wszystkim realizacji celów (głównie tych związanych z hobby ;-) ) - to przecież najważniejsze w życiu.

Bądźcie z nami kolejny rok, i kolejny, i kolejny ;-)
Kanał na YouTube - zachęcam do subskrybcji: https://www.youtube.com/user/BartekDziwak
Odpowiedz

#35
Przyłączam się do życzeń Smile
Jaro

Odpowiedz

#36
Ja również życzę wszystkim zdrowych, pogodnych świąt bożego narodzenia
spędzonych w miłej atmosferze. I żeby każdemu spełniały się jego marzenia.

PS: Dziękuję wszystkim za życzenia ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#37
To i ja się przyłączam do wszystkich wymienionych wcześniej życzeń :-)
Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz

#38
Również wszystkiego co najlepsze :-D


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wesołych Świąt przem710 6 2 932 25.12.2013, 22:13
Ostatni post: DamianT
  Wesołych Świąt Wielkanocnych Adams 29 10 098 30.03.2013, 19:31
Ostatni post: Mika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.