Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesołych Świąt
#16
Wiele wiary, nadziei i miłości od nowonarodzonego Jesusa w nadchodzącym roku Smile
Odpowiedz

#17
Wesołych, spokojnych i zdrowych świąt. Błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku. Christus Vincit, Christus Rex :-)
Odpowiedz

#18
Trochę spóźnione te życzenia, ale nie miałem czasu wejść na FK ;/ Tak więc, wszystkiego naj, w ostatnich godzinach tych świąt, ciepła rodzinnego nie tylko dziś, ale przez cały roki i dużo zdrowia, szczęścia i kolejnych setek kilometrów przemierzonych koleją. Wink
Odpowiedz

#19
Nie jestem jakimś super poetą, więc nie będę się bawić w wierszyki ;-) Wszystkim forumowiczom, sympatykom kolei jak i komunikacji miejskiej oraz innych form transportu życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo pomyślności w nadchodzącym roku 2013.

Wesołych Świąt!
Odpowiedz

#20
Dołączam się do życzeń, wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a z Nowy Rokiem dużo przejechany km.
ScottyRail
Odpowiedz

#21


Wszystkim, także użytkownikom ForumKolejowego, Wesołych Świąt :-)
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#22
Nie będzie ''poecił'', więc po krótko
Życzę Wam, wszystkim forumowiczom, Miłośnikom Kolei i nie tylko spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku
Odpowiedz

#23
Krótko i na temat: Wesołych Świąt, radości, pieniędzy i zdrowia przede wszystkim Smile
Odpowiedz

#24
Ja też Wam Życzę spokojnych, radosnych, zdrowych i Wesołych Świąt oraz udanego i szczęśliwego Nowego Roku.
Odpowiedz

#25
Ode mnie także zdrowych, spokojnych świąt spędzonych w rodzinnym cieple i szczęśliwego Nowego Roku. :-)
Odpowiedz

#26
Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nowym 2013 roku dla wszystkich miłośników transportu zbiorowego, pracowników kolei oraz dla tych o których zapomniałem Smile. Oby nadchodzący Nowy Rok nie był podobny do obecnego kiedy to straciliśmy swoich kolegów, którzy tak jak my codziennie sumiennie wykonywali swoje służbowe obowiązki na żelaznym szlaku...

Pozdrawiam
Pozdrowionka z centralnej Polski
Odpowiedz

#27
I ja chciałbym Wam wszystkim życzyć zdrowych radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. I oby następny Rok był dla Was lepszy niż ten który odchodzi. Pozdrawiam ciepło.
Odpowiedz

#28
Wesołych, spokojnych, rodzinnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim forumowiczom, MK i pracownikom kolei.
Odpowiedz

#29
Administracji, Użytkownikom i Gościom "Forum Kolejowego" życzę zdrowych i pogodnych, spędzonych z rodziną i znajomymi Świąt Bożego Narodzenia.
Oby nie zabrakło nam satysfakcji z pasji, która dla nas wszystkich jest odskocznią od codzienności.
Odpowiedz

#30
Życzę wszystkim tym, którzy lubią podróże koleją i nie tylko; pachnącej choinki w kolorze REGIOzieleni, wypchanych prezentami REGIOwagonów, szybkiego jak REGIOekspres spełnienia marzeń i żeby wasz św. Mikołaj nigdy się nie spóźnił ;-).
A w Nowy Rok szaleństwa szampańskiego!
Życzę wam i sobie...Niech nadchodzący rok przyniesie dobry czas dla nas wszystkich.
Smile)
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
---
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wesołych Świąt przem710 6 2 944 25.12.2013, 22:13
Ostatni post: DamianT
  Wesołych Świąt Wielkanocnych Adams 29 10 153 30.03.2013, 19:31
Ostatni post: Mika

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.