Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczegona maszynistę poszukują głównie techników elektryków, a nie techników mechaników?
#1
Witam jestem nowy, kończę gimnazjum i pewnie się domyślacie chcę zostać maszynistą.
A więc który kierunek ? (Technik elektroenergetyk odpada gdyż jest mało chętnych)
1.Technik Elektryk
czy
2. Technik Spedytor
Oczywiście oba są w szkole kolejowej.
Odpowiedz

#2
Poczytaj tutaj.
http://www.forumkolejowe.pl/praca-na-kolei-vf29.htm
Odpowiedz

#3
Witam, czy mogę mieć większe szanse przyjęcia z wykształceniem technicznym elektrycznym na stanowisko maszynisty ?
Odpowiedz

#4
Na jakie stanowisko?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#5
Dziękuję za tyle odpowiedzi...
Odpowiedz

#6
Tak możesz mieć większe szanse. I przypominam że forum nie jest od obrażania się.
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#7
kebeka napisał(a):Tak możesz mieć większe szanse. I przypominam że forum nie jest od obrażania się.

Nie obrażam się po prostu ludzie wtedy szybciej odpisują. ;-) :-P
Odpowiedz

#8
Czasem wystarczy być cierpliwym. ;-)
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#9
Dlaczego głównie na maszynistę poszukują głównie techników elektryków, a nie techników mechaników?
:?
Odpowiedz

#10
Bo usterkę po stronie elektrycznej na ogół jesteś w stanie opanować we własnym zakresie, a jak Ci się zębatka ukruszy albo spadnie to jesteś i tak w d..pie...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#11
rustsaltz napisał(a):Bo usterkę po stronie elektrycznej na ogół jesteś w stanie opanować we własnym zakresie, a jak Ci się zębatka ukruszy albo spadnie to jesteś i tak w d..pie...

Dobre :-D
Odpowiedz

#12
Oj nie ładnie, nie ładnie...

Janusz123, w ciągu minuty od Twojego posta zapytałem na jakie stanowisko chciałbyś się dostać bo jest to kluczowe w Twoim pytaniu. Zamiast mi odpowiedzieć postanowiłeś zagrać rolę skrzywdzonego dziecka żeby Ci ktoś szybciej odpowiedział. Jak będziesz tak robił to narazisz się na brak jakiejkolwiek odpowiedzi. A jeśli już czegoś nie napisałeś, i ktoś o to zapytał to odpowiedz w następnym poście - jak poprawiasz posta to nikt nie dostaje powiadomienia o zmianie a jak odpowiesz kolejnym postem wtedy wszyscy będą wiedzieć że odpowiedziałeś i może następnym razem dostaniesz dzięki temu szybciej odpowiedź.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#13
sm31-131 napisał(a):Oj nie ładnie, nie ładnie...

Janusz123, w ciągu minuty od Twojego posta zapytałem na jakie stanowisko chciałbyś się dostać bo jest to kluczowe w Twoim pytaniu. Zamiast mi odpowiedzieć postanowiłeś zagrać rolę skrzywdzonego dziecka żeby Ci ktoś szybciej odpowiedział. Jak będziesz tak robił to narazisz się na brak jakiejkolwiek odpowiedzi. A jeśli już czegoś nie napisałeś, i ktoś o to zapytał to odpowiedz w następnym poście - jak poprawiasz posta to nikt nie dostaje powiadomienia o zmianie a jak odpowiesz kolejnym postem wtedy wszyscy będą wiedzieć że odpowiedziałeś i może następnym razem dostaniesz dzięki temu szybciej odpowiedź.

Pozdrawiam
sm31-131

Po twojej odpowiedzi od razu poprawiłem.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania o kurs na maszynistę w Matel Service Boomy 6 355 29.02.2024, 16:21
Ostatni post: Dudi85
  Z elektryka na maszynistę Novik 8 3 761 06.01.2021, 02:08
Ostatni post: Kamilnexia
  Kurs na maszynistę w PKP Cargo dlouhy 131 50 393 08.03.2020, 08:57
Ostatni post: PeKaP
  Badania na maszynistę KarolZSZ 40 22 992 30.09.2018, 09:31
Ostatni post: Lokermat
  Bez technicznego przyjmą na maszynistę ? Diengo 8 4 498 02.02.2016, 20:44
Ostatni post: marcinek778

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.