Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IMPREZA KOLEJOWA 07.2016 TOWosem po Wielkpolsce
#1
Zapraszam na oficjalną stronę przejazdu specjalnego TOWosem po Wielkopolsce - http://towosempowielkopolsce.pl

Poważnie rozważam rozdzielenie imprezy na dwa dni, koszt obydwu dni w sumie wyszedłby podobnie do obecnych kosztów, w takim wypadku w Poznaniu "zaliczymy" jeszcze więcej bocznic. Tak więc jeżeli impreza wydaje się za długa zapraszam do zgłaszania uczestnictwa z dopiskiem że interesuje impreza dwudniowa, jeżeli będzie dużo osób zgłaszających z takim dopiskiem impreza zostanie podzielona na dwa dni.
Odpowiedz

#2
szy_mat napisał(a):Skład: SM42 + Bmnopux (piętrus) + Gags (wagon kryty, używany m.in. do przewozu wojska) + platforma Sgs

Minimalna liczba osób aby impreza odbyła się: 250
To znaczy że wiekszośc ludzi będzie jechała w wagonie towarowym albo na stojąco na platformie, prawda?
Odpowiedz

#3
Doszło do pomyłki, post poprawiony. W Gagsie będzie mogło być ze względów bezpieczeństwa naraz tylko około 50 osób. Na platformie tylko kilkanaście i tylko na odcinkach niezelektryfikowanych.
Odpowiedz

#4
szy_mat, To teraz dobrze to rozreklamuj, bo impreza może być ciekawa.
Ale podałeś dość zaporową cenę - nie każdego będzie na to stać.
Ale jest też kolejne ALE :-).
Mi ta trasa się bardzo spodobała więc po przeliczeniu kosztów pewnie się do Ciebie odezwę :-).

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#5
sm31-131 napisał(a):podałeś dość zaporową cenę
Całość: 480zł * 250 osób = 120 tysięcy zet eł. Ktoś tu przesadził...
Odpowiedz

#6
Takiego maila dostałem z IPiRK, nie ja ustalam ceny... W końcu to jest 450 km...
Odpowiedz

#7
No tak, ale z tego co się orientuje za 390km w ramach Dolnośląskich Zakamarków (za SU45) trzeba było bulić 230 PLN.
IRiPK najwyraźniej nie chce robić tego za free.
Odpowiedz

#8
szy_mat napisał(a):Dodatkowo, zaplanowane jest staczanie składu po nieczynnych na codzień, malownicznych bocznicach, w tym kilkukilometrowy odcinek normalnotorowej linii Średzkiej Kolei Powiatowej (Poznań Kobylepole -> Franowo) obecnie eksploatowany jako bocznica zakładowa.

Hehe staczanie składu Smile ciekawe kto i jak Ci na to pozwoli, czy w ogóle dostaniesz zgodę PLKi na taki manewr. Nie wspominając, że cena jest ZAPOROWA, skład mało ciekawy, a wszystkie te linie, poza "STACZANIEM" nic ciekawego tu nie ma Smile
Radzę poczytać jak się imprezy, co ludzie lubią jak jeździ i jakie oferuje się ceny uczestnikom Smile
Poza tym dawno tak absurdalnej ceny za imprezę nie widziałem Sad
Odpowiedz

#9
Cargo bezpośrednio odmówiło wykonania przewozu ("osobowymi się nie zajmujemy") i odesłało do IPiRK który dopiero zleci całość Cargo i wypożyczy bohuny z PRów. Takie realia rynku, nikt dzisiaj nie chce nic robić za free...
Odpowiedz

#10
Afrika_Bambaata napisał(a):No tak, ale z tego co się orientuje za 390km w ramach Dolnośląskich Zakamarków (za SU45) trzeba było bulić 230 PLN.

Zgadza się.
Odpowiedz

#11
Swoją drogą, pamiętam jak w zeszłym roku Anglicy mieli robić trzydniową imprezę po Mazowszu. Ceny też były niezłe. Najtańszą opcją to jeśli mnie pamięć nie myli była jazda po Warszawie i najbliższych okolicach za 60 funciaków.
Odpowiedz

#12
Nie ja ustalam ceny, proszę nie zaśmiecać wątku. Robię wszystko żeby obniżyć cenę, może się uda, może nie, ta podana w wątku jest maksymalna. Spróbuję "uderzyć" do PR, do IC, zobaczy się...
Odpowiedz

#13
Afrika_Bambaata napisał(a):Swoją drogą, pamiętam jak w zeszłym roku Anglicy mieli robić trzydniową imprezę po Mazowszu. Ceny też były niezłe. Najtańszą opcją to jeśli mnie pamięć nie myli była jazda po Warszawie i najbliższych okolicach za 60 funciaków.

Pomagałem z Iwanem przy tej imprezie, inaczej wszystko dla Anglików załatwialiśmy i to oni sami sobie ustalili taką cenę, bo mieli brać w niej udział TYLKO Angole. Poza tym miałą być jazda wszelakim taborem od ET/42 i 41 do ST43.
Odpowiedz

#14
szy_mat napisał(a):Takiego maila dostałem z IPiRK
No tak, jak na Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, to sie rzeczywiście popisali ta promocją.... Co nie jest aż takie dziwne, bo oni "rozwijają produkt TURKOL", więc nie będą ułatwiac życia konkurencji.
Odpowiedz

#15
szy_mat napisał(a):Takiego maila dostałem z IPiRK, nie ja ustalam ceny... W końcu to jest 450 km...

Na pewno z IPiRK ? Przed chwila dzeonil do mnie Patryk Skopiec z IPiRK i zaskoczony mowi, ze on o tym nic nie wie. Kto sie podszywa podcTurkola?! Patryk prosi o kontakt telefoniczny i wyjasnienie tej sytuacji.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2016.09.24 Lidką do Zaniemyśla - impreza na ŚKP kysrat 0 2 003 12.09.2016, 06:39
Ostatni post: kysrat
  Impreza pożegnalna serii SA101/102 przem710 0 2 586 07.04.2016, 19:18
Ostatni post: przem710
  IMPREZA 12.12.2015 r. -K- SM42 z DLA do Sobótki Zach. WARS-ik 8 4 881 06.01.2016, 19:19
Ostatni post: szy_mat
  [impreza] Majówka z parowozem 2015 Lw 1 2 687 07.04.2015, 20:55
Ostatni post: kazio
  [impreza] Powitanie wiosny z parowozem - 21 marca Lw 3 3 490 22.03.2015, 08:48
Ostatni post: Gordon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.