Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółeczka a noclegi
#1
Teoretycznie mamy wątek już o bazie noclegowej, jednak chciałbym zapytać się o Was o sprawy związane z noclegami w małych miastach, szczególnie podczas podróży na bilecie turystycznym. Jest to moje zmartwienie od kilku podróży - poza Terespolem nie spotkałem się jeszcze aby poczekalnia w średnich miastach powiatowych i mniejszych była czynna całodobowo co powoduje, że muszę cofać się do najbliższego znajomego, który mnie przekima.

No właśnie, wasze porady? Maratony filmowe odpadają z racji braku kin w wskazanych lokalizacjach Tongue
Odpowiedz

#2
rysiogeniusz, Być może internaty,bursy ? bądź w sezonie letnim namiot. ;-)
Odpowiedz

#3
schronisko, hostel, couchsurfing
Odpowiedz

#4
Ale patrząc na moje miasto w którym na żadny z tych noclegów nie możesz liczyć no może oprócz couchsurfing albo zagdania do mnie to w niektórych zakątkach tego kraju może być faktycznie ciężko.
Kolejowe Jaworzno Lubisz To ?
Odpowiedz

#5
Poszukaj schronisk i hosteli PTTK.
Jaro

Odpowiedz

#6
rysiogeniusz napisał(a):Teoretycznie mamy wątek już o bazie noclegowej, jednak chciałbym zapytać się o Was o sprawy związane z noclegami w małych miastach, szczególnie podczas podróży na bilecie turystycznym. Jest to moje zmartwienie od kilku podróży - poza Terespolem nie spotkałem się jeszcze aby poczekalnia w średnich miastach powiatowych i mniejszych była czynna całodobowo co powoduje, że muszę cofać się do najbliższego znajomego, który mnie przekima.

No właśnie, wasze porady? Maratony filmowe odpadają z racji braku kin w wskazanych lokalizacjach Tongue


Gdy robiłem kółeczka, dla kółeczek, bo teraz tylko wybieram punkt docelowy, to spałem, po prostu w pociągu. Na turystycznym to nie przejdzie, bo PR nie jeżdżą przez całą noc, ale na "podróżniku" jak najbardziej. I tanio wychodzi, masz 2 noglegi w cenie biletów. :-)
Odpowiedz

#7
masovian, Weź pod uwagę, że IC wszystkiego nie zaliczysz.

Mnie tam kilka razy zdarzało się nocować na dworcowej ławce. Pamiętam, jak jechałem zaliczyć Muszyna-Plavec. Wyjazd zień wcześniej, nocka na ławce w Tarnowie, busem z Nowego Sącza do Muszyny, specjalnym muszyna-Plavec, potem kilkanaście kilometrów z buta (Plavec-Muszyna), kiblem do krynicy, kiblem do Tarnowa, kiblem do Krakowa i dalej PRZEMYŚLAKIEM. To były wyjazdy Smile
Odpowiedz

#8
W wakacje też nocowałem na zewnątrz dworca. Ale co zrobić teraz, gdy powoli zbliża się przełom jesieni i wiosny, gdzie temperatura wieczorem często spada poniżej 0? Wink
Odpowiedz

#9
MK_ŚLĄSK napisał(a):masovian, Weź pod uwagę, że IC wszystkiego nie zaliczysz.

To fakt, ale ja nie proponuje Podróżnika zamiast Turystycznego, lecz zamiast noclegu. Nawet jak się uda zdobyć nocleg za 50 zł, to z Podróżnikiem masz 2 noclegi za mniej niż 100 zł...
Odpowiedz

#10
Czasami kilka miejsc noclegowych mają domy kultury, ośrodki sportu itp. instytucje.
Odpowiedz

#11
Cytat: To fakt, ale ja nie proponuje Podróżnika zamiast Turystycznego, lecz zamiast noclegu. Nawet jak się uda zdobyć nocleg za 50 zł, to z Podróżnikiem masz 2 noclegi za mniej niż 100 zł...
Wiem, bo sam z podróżnika korzystam. I w sumie to tylko, żeby się wyspać Tongue Oprócz tego kupję Turystyka i zaliczam to, gdzie IC nie śmiga Smile
Odpowiedz

#12
Ewentualnie lokalne OSP może w tej materii być przydatne.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#13
OSP? To już lepiej spytać przechodniów czy nie znaja kogoś, kto może przenocowąć...
Odpowiedz

#14
A to może zależy od OSP, kolega (który w OSP działa) mówił, że u nich akurat jest znośnie.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#15
Hmm, nie wiedziałem że tak można - zapytam znajomego z OSP i dam znać jak to wygląda w okolicach Poznania :-).

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciekawsze kółeczka Gordona. Gordon 22 9 704 18.07.2016, 17:39
Ostatni post: vulcan
  Noclegi w pobliżu kolei rustsaltz 19 8 288 08.12.2015, 10:37
Ostatni post: Kolejoman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.