Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PKP Energetyka
#1
Witam!

Jest wielu tu ekspertów, znawców , pasjonatów niestety mało. Ale pytanie do pseudo znawców : Dlaczego sprzedano PKP Energetyka. Ja wiem , jeśli choć jedna osoba odpowie zgodnie z prawdą wyrzeknę się wszystkiego , nawet mojego pytania : Panie zegarek ile wziąłeś za Pendolino?

Pytanie proste: dlaczego sprzedano dojną krowę, firmę przynoszącą zyski, o obrocie kilkunastomilionowym. No eksperci - piszcie.

P.S Teraz większość myśli - to ją sprzedali???..hahahaha Tacy jesteście żałośni.
Odpowiedz

#2
Chyba stary znajomy powrócił. :-|
Odpowiedz

#3
Ciekawe, czy pytał wszystkich od 2007 roku, ile wzięli za Pendolino Smile
Odpowiedz

#4
Jeden z drugim jakieś plotki, przekomarzania , a w temacie nic. Tak jak myślałem. Minęła doba, użytkowników kilka tysięcy a odpowiedzi zero. Obserwowałem ten temat ponieważ sam jestem zainteresowany ile Pan zegarek wzioł za Pendolino. Zwracam uwagę na fakt nie czy wzioł, ale ile bo to jest ważne. A tutaj tacy znawcy tematów wszelakich kolejowych. Ach to powinni zrobić tak, a to tak...śmiech na sali, naprawdę czasami mam uśmiech od ucha do ucha. Naprawdę nikt nie wie jak rozkradli porządną firmę.? Na forum kolejowym, nie na forum dotyczącym działania leku na grypę. Co? Alstom zabronił wpisów ?...nie nie nie, Alstom ma umoczone łapy w prawie całym świecie, zajął 3 miejsce wśród firm które najwięcej korumpują ( oczywiście nie w Polsce według tego forum u nas działali uczciwie i przejrzyście) Muszę napisać iż Alstom z Energetyką nie ma nic wspólnego. Nie tędy droga. No eksperci podpowiem: pewien wiceminister w latach.... umówił się z potentatem branży.... w Rudzie Śląskiej A był to rok 200.... Prościej się już nie da. Czekam na odpowiedz...znawcy za dychę. Niech choć jedna osoba poda znane choćby inicjały tej osoby. Wiecie co myślę????.........będę miał ubaw. Założyciel tego tematu ma rację, jestem jego kolegą i śmiech mnie ogarnia. Wiem wiem, nie znacie odpowiedzi i dla tego zostanę najprawdopodobiej usunięty. Chciałem się tylko przekonać. Pozdrowienia dla PR Alstom.
Odpowiedz

#5
Pewien znany poeta zawsze miał jedną odpowiedź na takie głupkowate zaczepki..


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#6
Szanowni Koledzy i Koleżanki o ile się takie tu zdarzają. Troli się nie karmi. Natomiast wypowiedź omawianego tutaj użytkownika nie byłaby trollingiem jeśli zawierałaby dowody. A dowodem łapówki jest pokwitowanie (łapownik musiałby być niezłym idiotą, aby podpisać pokwitowanie) lub zapis audio-video. Bo że z przetargami w PICu jest wiele dziwnych rzeczy to wie każdy, kto je tylko obserwuje...
Odpowiedz

#7
Swoją drogą, jakby nie patrzeć, kolejna polska spółka sprzedana... Mamy w tym kraju jeszcze coś polskiego?
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#8
Pesa i Newag z kolejowych producentów są polskie. Ale faktycznie ten kraj to neokolonia...
Odpowiedz

#9
DamianT napisał(a):Swoją drogą, jakby nie patrzeć, kolejna polska spółka sprzedana... Mamy w tym kraju jeszcze coś polskiego?
Coś się ostało, ale coraz mniej, niestety.
Odpowiedz

#10
Keczup się ostał ;-)
Jaro

Odpowiedz

#11
Gdzieś przeczytałem, że pieniądze ze sprzedaży tego mają być wpompowane w PESĘ. Pewnie nieprawda, ale jeśli nawet to czemu w PESĘ, a nie w NEWAG?
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#12
Ehh.... Kolej upada jeszcze bardziej niż upadła.
Czy jest szansa na jej ratunek?
Czy powstanie kiedyś jak feniks z popiołów?

Kiedyś przyjdzie młoda kadra... może coś się zmieni.
Pozdrawiam !
Odpowiedz

#13
ET40 napisał(a):Keczup się ostał ;-)
Z państwowych wytwórców wytworów codziennego użytku są jeszcze: mąki, kasze, płatki owsiane i jęczmienne, cukierki, ogórki konserwowe, skrobie ziemniaczane, wody mineralne, sól, wyroby ceramiczne, leki, dzianiny, konfekcja, węgiel.
Odpowiedz

#14
Kolejarz napisał(a):Kiedyś przyjdzie młoda kadra... może coś się zmieni.
Jak młoda kadra przyjdzie z bagnetami, sznurami (ew. krzyżami) i fizycznie pewne elementy zlikwiduje. Inaczej z betonu zawsze będzie rósł beton.
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#15
Ostatecznie może i zlikwiduje, ale zawsze przecwiko takiej nowej kadrze może być zagraniczna interwencja wojskowa...
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.