Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie linie zaliczyłeś?
#16
Jak widzę - korzystamy z jednego źródła. Chętnie wstawię obrazek ale mam prośbę:
Zróbcie coś z ustawieniami, żeby dawać załączniki powyżej 100 kB.
Moja mapa to 185 kB jako PNG ale kopia po zmniejszeniu rozmiarów ma ponad 460.
Odpowiedz

#17
Bilet Ś-krzyski, zmien moze rozszenie w programie graficznym lub wymiary lub rozdzielczosc
Odpowiedz

#18
A najlepiej to wrzuć na jakiś serwer do grafiki np. http://www.wrzucajtu.pl, a on Ci wygeneruje linka na forum. Wtedy przechodzi każdy rozmiar.
Odpowiedz

#19
Przy zmniejszeniu wymiarów zwiększył się rozmiar ze 185 do 460 kB.
Dziękuję za rady. Skorzystałem i efekt jest:
[Obrazek: 7b26824f6b635463d3f42eef7f98e5e2162.158....liczeń.png]
Na żółto są odcinki linii, które udało się zaliczyć pieszo.
Odpowiedz

#20
Jakim cudem dotarłeś do Wawrowa, nie do Gorzowa? Big Grin Szczególnie, że w Wawrowie nie ma nawet stacji Big Grin
Odpowiedz

#21
Na mapie źródłowej są podziały na linie m.in.: 1- i 2- torowe.
Widocznie podczas tworzenia mapy na stronie www był jednotor na odc. Wawrów-Gorzów.
Odpowiedz

#22
Kolory to lata - czerwony 2014, ciemnoniebieski 2015. Widać, że wcześniej tylko Polska południowo-wschodnia.
[Obrazek: 199e71d4de71bda4.png]
Odpowiedz

#23
Bilet Ś-krzyski, W sumie jednotor jest na estakadzie, ale nie od Wawrowa Big Grin
Odpowiedz

#24
Kolejoman napisał(a):Moje mapki są tu: http://www.kolejomania.rail.pl/statystyki.html

W Polsce brakuje aktualizacji o Wieliszew-Tłuszcz oraz o Dolnośląskie Zakamarki, w Czechach o Rudoltice - Lanskroun, nie ma też sieci tramwajowych w Libercu, Brnie, Pradze i Gorlitz.

Kto da więcej (bo na pewno są tacy)? :lol: ;-D
Brakuje również odcinka Wałcz - Mirosławiec. Na mojej mapce prowizorycznie uzupełniłem, ale nie wiem czy zgodnie z prawdziwym przebiegiem linii.
masovian napisał(a):A najlepiej to wrzuć na jakiś serwer do grafiki np. http://www.wrzucajtu.pl, a on Ci wygeneruje linka na forum. Wtedy przechodzi każdy rozmiar.
No właśnie, jaki to jest problem? :-O
Jaro

Odpowiedz

#25
Witam, moja mapka ze skromnymi zaliczeniami, przygodę z podróżami zacząłem w styczniu 2015, gdy otrzymałem magiczną legitymację zniżkową PKP Smile W planach w tym roku mam jeszcze Goleniów - Kamień Pom, Świnoujście - Goleniów, Ulikowo - Piła.
Odpowiedz

#26
Nie ma mapki Sad
Jaro

Odpowiedz

#27
@ET40 mój błąd, tutaj mapka, na czerwono jest to co przejechałem:
MAPA_arctodus1111
We wtorek jadę na Kamień Pom i Świnoujście, w sobotę zaś specjalem do Polic no i może parę łącznic w obrębie Szczecina Wzgórze Hetmańskie uda się zrobić (za sprawą święta lokomotywowni)
Odpowiedz

#28
[Obrazek: EDTIzMm.jpg]
Aż wstyd że tak mało zwiedziłem, ale pewnie przez miejsce zamieszkania bo nie ma sensownych połączeń autobusowych do Laskowic na IC, a do Terespola to Arriva jeździ w Kolej+Bus ale trzeba jechać do Bydgoszczy aby do IC wsiąść.
Odpowiedz

#29
Ze Świecia jest rzeczywiście denny dojazd gdziekolwiek tymi autobusami. Owszem, jest ich dużo do Bydgoszczy, ale później trzeba się tłuc tramwajem z PKS na PKP... Do Laskowic, jak piszesz, nędza, w Terespolu IC nie staje, jest coś chociaż do Jabłonowa lub Kowalewa?

I czy te tory w Świeciu całkowicie już zaorali, czy jeszcze jest jakaś teoretyczna szansa na wznowienie przewozów w nieokreślonej przyszłości?
Jaro

Odpowiedz

#30
Własnie prędzej problemem jest odległość dworców PKS i PKP w Bydgoszczy. U mnie kolei nie ma już ćwierć wieku, a jak była to tylko wąskotorówka, którą nikt i tak nie jeździł, bo była za wolna, ale autobus to mam na Zachodni....
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.