Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie linie zaliczyłeś?
#61
Trochę mała ta mapka :-( - widać tylko kontury ale i tak widać potęgę :-D.
Gratuluję dokonań.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#62
MK_ŚLĄSK napisał(a):Oto i moja mapka.
Zadziwiające, że przy takim kilometrażu Terespol jeszcze nietknięty.
Odpowiedz

#63
Cytat:Trochę mała ta mapka :-( - widać tylko kontury ale i tak widać potęgę :-D .
Jak jest większa, to mi wyskakuje komunikat, że maksymalny rozmiar to 100kb Sad
Odpowiedz

#64
Bo zasada jest taka że na forum wrzucamy tylko miniaturkę która odnosi się do zdjęcia które wrzucasz na inny serwer lub serwis ze zdjęciami. A przy 100 KB na pewno duże nie będzie.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#65
Mapki nie mam, więc powiem jakie linie zaliczyłem do tej pory:
W latach 1995-2001 sporo Bydgoszcz-Warszawa, jeździłem pociągami "Kujawiak" "Kopernik" "Chełmianin" "Wieniawski"
W latach 1998-2001: Bydgoszcz Główna - Gdynia GŁ, Gdynia GŁ - Hel, Gdynia GŁ - Łeba
w tych samych latach: Bdg-Poznań, Poznań-Leszno
W 2003 TLK Niemen Bydgoszcz-Białystok, potem Białystok-Augustów
W 2005 Bdg-Szczecin, Szczecin-Międzyzdroje
Odpowiedz

#66
Mati_An napisał(a):Długo się do tego zabierałem, ale w końcu się udało. Najpierw Polska całościowo:

Można wiedzieć jak zrobiłeś tę mapę? Pobrałeś ją skądś?
Odpowiedz

#67
Z istniejącej sieci PLK zostało mi do przejechania może 600 km.
W wolnej chwili zrobię skan. Sieć PKP PLK to nie wszystko takie mapki swoich zaliczeń mam terenie miniej więcej 13 krajów Smile
Odpowiedz

#68
To może być ciekawa mapka Smile
Mój kolejowy kanał na YT: http://www.youtube.com/user/MMERLIN2

Moja strona kolejowa na FB: https://www.facebook.com/DamianTkolej
Odpowiedz

#69
vulcan napisał(a):Z istniejącej sieci PLK zostało mi do przejechania może 600 km.
W wolnej chwili zrobię skan. Sieć PKP PLK to nie wszystko takie mapki swoich zaliczeń mam terenie miniej więcej 13 krajów Smile
Dobrze rozumiem, że zaliczone masz również odcinki już nieczynne, a także fizycznie nieistniejące? Wklej śmiało, na pewno będziesz tu rekordzistą. :-) Poza tym przyjmują z dużą radością wzmocnienie reprezentacji kujawsko-pomorskiego. ;-D
Jaro

Odpowiedz

#70
ET40 napisał(a):
vulcan napisał(a):Z istniejącej sieci PLK zostało mi do przejechania może 600 km.
W wolnej chwili zrobię skan. Sieć PKP PLK to nie wszystko takie mapki swoich zaliczeń mam terenie miniej więcej 13 krajów Smile
Dobrze rozumiem, że zaliczone masz również odcinki już nieczynne, a także fizycznie nieistniejące? Wklej śmiało, na pewno będziesz tu rekordzistą. :-) Poza tym przyjmują z dużą radością wzmocnienie reprezentacji kujawsko-pomorskiego. ;-D


Owszem są i takie np. Tama Brodzka - Iława Smile
Odpowiedz

#71
mk1992 napisał(a):
Mati_An napisał(a):Długo się do tego zabierałem, ale w końcu się udało. Najpierw Polska całościowo:

Można wiedzieć jak zrobiłeś tę mapę? Pobrałeś ją skądś?
Zwykłe PrintScreeny z RailMapy, a później sklejane kawałek po kawałku w Paincie.
Bajka o czasie.
Odpowiedz

#72
[Obrazek: YZSb0XJ.jpg] 80% zrobione w dniach 2-3 lipca :-D 818,8 kilometrów mi wyszło w weeknd :-D Bym miał więcej, ale jakaś babcia musiała przechodzić przez tory przed Leśną w Bydgoszczy i 2,5 godziny opóźnienia...
Odpowiedz

#73
Kolej 131 napisał(a):80%

Czego 80% ?
Odpowiedz

#74
Planu ;p, tak podejrzewam.

Mapa, którą zamieszczałem już nieaktualna bo zaliczyłem Rzepin-Zbąszynek, a w piątek robię w końcu Zbąszyń-Wolsztyn.
Odpowiedz

#75
W tym roku jedynym nowym odcinkiem na mojej mapie zaliczeń jest krótki odcinek Brugge-Blankenberge.
Jaro

Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.