Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co wybrać PKP Cargo czy IC? Czy można w trakcie świadectwa zmienić przewoźnika?
#1
Witam. Kto co by wybrał PKP Cargo czy IC.?Czy jak dostałem się do Cargo na świadectwo to w trakcie mogę przejść do np.IC? Proszę o opinię i odpowiedzi. Pozdrawiam.
Odpowiedz

#2
Już któryś raz temat na forum poruszany...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#3
Przepraszam ale nie potrafiłem znaleźć i dlatego założyłem nowy temat.
Odpowiedz

#4
Zależy co chcesz przewieźć: ludzi czy towar ;-)
Odpowiedz

#5
Inaczej: wolisz czy Cię nap*ierdalają za opóźnienie czy wolisz latać wkoło potarganego pociągu Big Grin
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#6
A to na opóźnienie nie ma prostej wymówki: "Co ja na semafor poradzę?"
Odpowiedz

#7
To nie działa. I tak ma Ciebie dyżurny podkabkuje i będziesz się musiał tłumaczyć przed przełożonym.
Odpowiedz

#8
No ale ja piszę o prawdziwej sytuacji, bo to przecież powód większości spóźnień, że rzeczywiście stoi się na semaforze( bo skomunikowanie, bo trzeba coś ważniejszego przepuścić). I to też nie działa?
Odpowiedz

#9
A instruktor jest w ciemię bity i nie sprawdza taśmy...
Po pierwsze, wolę pić wódkę niż pisać wiersze.
PL-KSL
Odpowiedz

#10
masovian, no to jeśli opóźnienie z winy PLKi to się nie czepiają, chyba logiczne?
rustsaltz, dokładnie. Na Kraków - Rzeszów jest dużo takich przypadków.
Odpowiedz

#11
dominik07317 napisał(a):masovian, no to jeśli opóźnienie z winy PLKi to się nie czepiają, chyba logiczne?

No niekoniecznie. Znając polską "kulturę" pracy, to opieprzyć za pogodę potrafią...


BTW:
http://manager.money.pl/prosto-z-firm/a ... 40939.html

Czy im się wtym artykule zera nie pomyliły? 2000 maszynistów?!?!?!? Skąd oni chcą naraz tylu wytrzasnąć?
Odpowiedz

#12
W artykule wspomniane jest o dwudziestoprocentowym wzroście przewozów za granicą, więc grupa tych maszynistów to zapewne obywatele innych państw.
Odpowiedz

#13
masovian: Nie które opóźnienia wynikają też z nieudolnej jazdy maszynistów. Są tacy co mistrzem hamowania dla przykładu nigdy nie będą a jeżdżą po 10 - 15 lat.
Odpowiedz

#14
Jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskałem ale za wszystkie dzięki. Teraz mam takie pytanie. Bo dostałem się do Cargo ale czekam na rekrutację w IC. Czy później jest łatwo się przenieś?
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Działanie na szkodę zarządcy infrastruktury i przewoźnika. centarail 4 2 381 04.06.2019, 11:14
Ostatni post: rustsaltz
  Jaką szkołę wybrać? orzechovsky 4 2 541 30.04.2019, 16:40
Ostatni post: rustsaltz
  Ktory osrodek wybrac trawipol czy ottima Kamilnexia 3 2 692 28.11.2018, 23:39
Ostatni post: shinkadamo
  Świadectwo maszynisty, a zmiana przewoźnika Szociu 1 4 693 24.10.2015, 12:21
Ostatni post: mikrobart
  Wybór przewoźnika szewczykluk 8 3 947 06.12.2014, 10:51
Ostatni post: przewoz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.