Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję waszej pomocy! FB!
#1
Prowadząc fanpage'a chciałbym poruszać tematy nie tylko ciekawe dla mnie ale ciekawe dla ludzi którzy odwiedzą stronę. Podajcie kilka pomysłów na temat kolejowy nad którym warto by było się pochylić i stworzyć ciekawy post Smile
_________________________
Będę dobrze wspominał interREGIO
Odpowiedz

#2
Deepdelver, wszystko zależy o tego, ile czasu poświęcasz na prowadzenie fanpage. Ze swojej strony, mógłbym Ci zaproponować, żeby oprócz wrzucania kolejowych fotek (na czym bazuje znaczna większość tego typu stron), mógłbyś śledzić wszelkiego rodzaju informacje o utrudnieniach w ruchu, wypadkach na kolei, ciekawostkach z dziedziny kolei, imprezach itp i je publikować. Wiem, że tego typu informacje są zamieszczane w facebookowych grupach kolejowych, oraz forach, ale można spróbować. Dzięki właśnie takim informacjom, fanpage jednego z krakowskich forów komunikacyjnych zyskało ogromną popularność, do tego stopnia że liczbą lajków przebili fanpage lokalnego oddziału Gazety Wyborczej i ZIKiT (organizatora komunikacji w Krakowie). Nie wiem jak to się sprawdzi w przypadku fanpage kolejowego, ale może warto spróbować ;-)
Odpowiedz

#3
Chyba nie odwiedziłeś nawet strony ...
_________________________
Będę dobrze wspominał interREGIO
Odpowiedz

#4
Deepdelver, a ja mam kilka pytań, zanim udzielę Ci kilku rad...

1. Po co zakładasz drugi wątek odnośnie tej samej strony na FB i pośrednio tego samego problemu?
2. Dlaczego prosisz o pomoc odnośnie FanPage w nowym wątku, jeśli odrzuciłeś pomoc odnośnie tego samego FanPage w poprzednim wątku?
3. Po co prosisz o pomoc, jeśli wiesz lepiej i każdą próbę pomocy - nawet najmniejszej - torpedujesz tekstami które mogą obrazić innych forumowiczów?
4. Czy Twoja nowa strona na FB też przetrwa tylko 3 miesiące?

Pozdrawiam
sm31-131

P.S. Moderatorów prosiłbym o scalenie tematu z http://www.forumkolejowe.pl/7315.htm
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#5
1. Tamten wątek dotyczył reklamy fanpage'a. Chciałem nowym wątkiem zwrócić większą uwagę forumowiczów na temat.
2. Nie proszę o żadną pomoc tylko chce poruszać tematy które będą interesowały takiego malkontenta jak Ty który sam nic nie zrobi a wiecznie mu się nie podoba.
3. Uważam że mój Fanpage jest jak na razie dobrze prowadzony, więc jeżeli pytam o TEMATY na kolejne posty to nie proszę się o ocenę całości strony.
4. Jeżeli będę musiał walczyć z takimi MIKOLAMI jak Ty to pewnie za miesiąc strony już nie będzie z braku odwiedzających. Wiecznie coś im nie będzie pasowało i zaczną się "un-lajki".
Z mikolstwem nie wygram i nie zamierzam walczyć.
_________________________
Będę dobrze wspominał interREGIO
Odpowiedz

#6
Deepdelver, skoro nie podobają Ci się propozycje Mikoli i uważasz że fanpage jest dobrze prowadzony, to po co prosisz o pomoc? Rób to po prostu po swojemu, tak jak po swojemu robią to administratorzy setek tego typu fanpage i temat zamknięty.
Odpowiedz

#7
Deepdelver napisał(a):2. Nie proszę o żadną pomoc tylko chce poruszać tematy które będą interesowały takiego malkontenta jak Ty który sam nic nie zrobi a wiecznie mu się nie podoba.
3. Uważam że mój Fanpage jest jak na razie dobrze prowadzony, więc jeżeli pytam o TEMATY na kolejne posty to nie proszę się o ocenę całości strony.
4. Jeżeli będę musiał walczyć z takimi MIKOLAMI jak Ty to pewnie za miesiąc strony już nie będzie z braku odwiedzających. Wiecznie coś im nie będzie pasowało i zaczną się "un-lajki".
Z mikolstwem nie wygram i nie zamierzam walczyć.

To po jasną cholerę dupę trujesz? Rozumiesz w ogóle co napisałeś zakładając temat? No i ostatnie pytanie - ile ty masz lat?
Odpowiedz

#8
Deepdelver napisał(a):1. Tamten wątek dotyczył reklamy fanpage'a. Chciałem nowym wątkiem zwrócić większą uwagę forumowiczów na temat.
2. Nie proszę o żadną pomoc tylko chce poruszać tematy które będą interesowały takiego malkontenta jak Ty który sam nic nie zrobi a wiecznie mu się nie podoba.
3. Uważam że mój Fanpage jest jak na razie dobrze prowadzony, więc jeżeli pytam o TEMATY na kolejne posty to nie proszę się o ocenę całości strony.
4. Jeżeli będę musiał walczyć z takimi MIKOLAMI jak Ty to pewnie za miesiąc strony już nie będzie z braku odwiedzających. Wiecznie coś im nie będzie pasowało i zaczną się "un-lajki".
Z mikolstwem nie wygram i nie zamierzam walczyć.

Nie mogłem przejść obojętnie obok takiego tematu ;-D Szczyt głupoty a przy okazji słaby "negocjator", więc albo zaliczasz się do klimatu #gimbynieznajo albo prowokujesz do bezsensownej dyskusji bo takową prowadzisz.

Powiem szczerze, oglądnąłem Twój fan..... i myślę kurcze nareszcie coś innego, może coś z tego będzie. A potem przechodzę do kolejnego tematu (czyli tego) i czytam takie brednie w wydaniu "admina". Chłopie, czy ty nie rozumiesz że takimi postami jak zacytowany sam odbierasz sobie oglądalność, przecież to właśnie tu są Twoi potencjalni "wyborcy" a ty jeszcze ich obrażasz ;-D Tym samym zniechęciłeś mnie i pewnie wiele innych osób.

Jeszcze dopytam zgodę na publikację zdjęć masz?
Odpowiedz

#9
Zdjęcia są CREATIVE COMMONS.
_________________________
Będę dobrze wspominał interREGIO
Odpowiedz

#10
Dobrze, Duduś, gdzie masz w takim razie wymaganą informację o licencji CC i jej rodzaju, oraz wskazanie autora zdjęć?
Odpowiedz

#11
Zdjęcia mogę wykorzystywać bez uprzedniego informowania autora zdjęcia. Nie zawsze także przypisany jest autor danego zdjęcia.

[ Dodano: 2015-10-27, 12:19 ]
Nie potrzebuje poklasku mikolstwa. Zamykam stronę. Bawcie się dalej.
_________________________
Będę dobrze wspominał interREGIO
Odpowiedz

#12
Wykorzystywać możesz, ale korzystając z obrazków na licencji CC masz obowiązek wskazać autora, a także wariant i treść licencji (choćby dlatego, że nie ma jednej jednolitej licencji CC).

Że nie potrzebujesz poklasku to właśnie widzę - z braku akceptacji zaraz zaczniesz tutaj stół gryźć i kopać Smile Zacznij od waleriany na uspokojenie lub kubła zimnej wody. Cieszę się, jeśli metaforycznie udało mi się wylać go na twoją rozpaloną głowę Tongue
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Potrzebuję porady... ET40 161 37 632 21.03.2016, 09:20
Ostatni post: sm31-131

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.