Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katarzynki 2015
#1
Witajcie.

W tym roku w Poznaniu Katarzynki są organizowane PRZED świętem Kolejarza, bo już 21 Listopada.
W planach standardowo są organizowane przejazdy Turkolu - "Katarzynka", "Cysters" i "Rogaś" ciągnięte trakcją parową, natomiast nowinką będą pociągi "Czerwony" i "Zielony" Ciągnięte przez SU45. Z kolejnych atrakcji - znowu będzie można zwiedzić lokomotywownię na Franowie - na co ja osobiście się cieszę bo ostatnio nie udało mi się wszystkiego obfocić a jakoś nie mam odwagi pogadać z ochroną :-(.

Jak co roku MPK i Technikum Kolejowe pewnie też zorganizują jakieś atrakcje ale jeszcze się tym nie chwalą.

Kurier Kolejowy - Info o imprezie

Turkol - Katarzynki'15

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#2
Orientuje się ktoś czy w Trójmieście z okazji tego święta też jest coś organizowane?

Odpowiedz

#3
Jest Franowo! No to ja jadę do Poznania Smile
Odpowiedz

#4
Ku _ _ a, z Franowa(przynajmniej u mnie) nic nie wyszło :-|.
A teraz się przyznać kto był pod wiaduktem w Antoninku? ;-D

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#5
A ja ze swoich zdjęć jestem prawie zadowolony:
[Obrazek: 10627589_kolejowe-katarzynki-w-poznaniu.jpg]

Więcej w wpisie na Flogu: http://lolingpl.flog.pl/wpis/10627589/k ... poznaniu#w
Odpowiedz

#6
Ja byłem w Toruniu, ogólnie zadowolony mam co chciałem Smile Cała hala lokomotywowni była dostępna do zwiedzania, a w środku sporo taboru. Poznań opadał ze względu na brak sensownego połączenia, a autem nie chciało mi się taki kawał gnać. Może w przyszłym roku.
Odpowiedz

#7
Ja też nie mam co narzekać - pędzące po dwóch torach SUki(w tym jedna po niewłaściwym) to też zajefajny widok :-), ale niedosyt jest, zwłaszcza że na kargo na Franowie jest wiele lokomotyw które mają status "oczekuje skreślenia" i może była to ostatnia okazja aby je zobaczyć.

Ale jutro mam zamiar jeszcze pójść na katarzynki z MPK Poznań...

Cytat: zajezdnia Madalińskiego stanie się miejscem wystawy taboru tramwajowego, autobusowego oraz sprzętu ratowniczo-technicznego MPK Poznań. Wystawa odbędzie sie w godzinach od 12:00 do 16:00. Dodatkowo z Madaliny, co pół godziny wyruszać będą tramwaje specjalnej linii tramwajowej, które dowiozą pasażerów do najnowocześniejszej poznańskiej zajezdni tramwajowej na Franowie, gdzie z pokładu tramwajów zobaczyć będzie można codzienną obsługę pojazdów szynowych, myjnię, halę postojową oraz tor do jazd próbnych.

strona KMPS

Co prawda nie to napięcie i nie ta masa, ale rozstaw się zgadza więc będę miał mały substytut :-D.

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#8
Cytat: ale niedosyt jest, zwłaszcza że na kargo na Franowie jest wiele lokomotyw które mają status "oczekuje skreślenia"

No i właśnie dlatego chciałem tam pojechać, ale Toruń był równie zadowalący Smile
Odpowiedz

#9
sm31-131 napisał(a):Ku _ _ a, z Franowa(przynajmniej u mnie) nic nie wyszło :-|.
A teraz się przyznać kto był pod wiaduktem w Antoninku? ;-D

Pozdrawiam
sm31-131
Ja byłem.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz

#10
Hmmm, a kojarzysz gościa który przyjechał wiśniowym audi?

Pozdrawiam
sm31-131
Pełnia mojej miłości? SM31-007 o imieniu Tosia z komputerem w środku :-)
Odpowiedz

#11
Nie zwracałem uwagi.
Zapraszam na swój kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/MrPitagoras1989
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Katarzynki w Wielkopolsce? sm31-131 4 3 907 29.11.2014, 16:58
Ostatni post: sm31-131
  Katarzynki 2012 maly97 72 22 489 27.11.2012, 19:49
Ostatni post: loony

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.